Overdrijf je niet een beetje meid... Meerdere dames gaan er nu een beetje over doorzeiken... Zullen we het gewoon hierbij laten. Het was maar een opmerking waar nu een heel groot ding van gemaakt wordt.
Sorry, het is helemaal niet de bedoeling om iemand hiermee te kwetsen. Was me er absoluut niet van bewust dat dit zo kon overkomen. Geen nood, deze maand hou ik mijn knieën netjes tegen elkaar. (wat ik trouwens ook een zeer boertige en kwetsende opmerking vind).
Lijkt mij helemaal niet rot bedoeld. Ze zei het met een knipoog dus ik denk dat iedereen hier niet zo zwaar aan moet tillen. Lijkt me logisch dat je het in ronde 1 allemaal nog zonnig in ziet. Iedereen staat er op dit forum anders in laten we elkaar daar niet op afrekenen.
Oh sparky toch! Sterkte! Trots ; ik zie goed een streepje hoor, en vind hem niet op een gekke plek staan. Gefeliciteerd!