Owww lieve elpha!!! Troost!! Ik kijk wel niet naar songfestival, maar zielige liedjes helpen zeker niet als je je rot voelt maar het gaat ook voor jou goedkomen hoor!!! Echt!
Elphaba: ik ben het eens met de anderen! Die ongi van jou komt snel en dan hop die clomid erin en dan ben jij ineens *poef* zwanger!
Trouwens: heel veel respect voor de meiden hier die een *vervelende* ex hebben en weer zijn opgeklommen naar een veel beter en mooier leven nu! Ik had ook ooit zo'n stomme ex...
Jij ook al?! Tja we zitten een beetje op die leeftijd van een tweede serieuze ronde hè? Dit keer is het gewoon voor altijd.
Je zou bijna gaan denken dat al die stomme exen er misschien wel voor hebben gezorgd dat we nu 30+ zijn voor de eerste Anders hadden we elkaar misschien wel nooit zo gezellig tegen gekomen
Hahaha vlindertje, dat is nu pas een positieve draai eraan Maar wel een beetje eens met wat mlady zegt, al heb ik hiervoor nooit echt serieuze relaties gehad van langer dan een jaar vond gewoon niemand leuk.. Was op een gegeven moment wel bang dat ik "de ware " nooit meer zou tegen komen.. De ochtend dat ik dat dacht, na dat ik contact had verbroken met een ex, omdat we elkaar het leven zuur aan het maken waren, ben ik naar een vriendinnetje gegaan en totaal tegen mijn alles in, zijn we gaan stappen en ben ok snachts rond 4 uur mijn huidige man tegen gekomen in een van de meest foute discotheken van Breda
Okee, panda... Jouw kant begrijp ik... jij kwam er waarschijnlijk voor het eerst... maar wat moest jouw man daar dan?? eindelijk klaar met mijn stomme examen Yeeeey
Hahahaha je had het gezicht van mijn ouders moeten zien, toen ik vertelde dat ik iemand in een discotheek had leren kennen.. Haha ze geloofde me niet en vonden dat ik niet met zulke onzin thuis moest komen hebben we met ons trouwen nog eens heel hard om moeten lachen
Ik ben voor mijn huidige partner 5 jr vrijgezel geweest. Had negatief zelfcomplex dus geen man die je dan wil. Mijn ex vertelde na 9 mnd dat hij homo geworden was. En mijn huidige Vl tegengekomen nadat ik gevlucht ben uit mijn broers huis en degene die mij geholpen daar weg te komen was bevriend met Vl. En die vroeg of ik bleef eten en ja bijna 7 jr later woon ik hier nog steeds. Moeilijke start gehad maar nu sterker dan ooit
Mijn man hield wel van stappen, een echte nerd nerd is hij wel , maar stappen met vrienden deed/ doet hij graag (al tegenwoordig zijn ze om middernacht al moe ) hij was daar toen voor een verjaardag en had de laatste trein gemist en moest wachten op de eerste Goed van je examen!!
Ohh elphaba, dat klinkt wel naar, gevlucht, maar wel dijn dat je zo je vriend bent tegen gekomen! En dat jullie het fijn hebben samen!!
Ja om kort te zijn. Hij had nogal losse handjes. En ik woonde daar tijdelijk en hij gebruikte drugs en was eerst bang dus hij gebruikte al mijn verdiende geld. Toen ik daar tegenin ging sloeg die me en ben ik in string en tshirt en telefoon de straat op gerend. Maar zo heeft een ongeluk toch geluk opgeleverd. En met broer geen contact meer ook al blijft hij proberen
Ik lees nu net de post van jou Fishie, over je droom.. Dat vind ook zo rot! Jij zit daar dan heus ook met kindje, geboren of ongeboren, maar je kindje is er bij! Morgen lees ik de rest bij, gaaaaaap! Trust!
Jemig, elphaba, heftig zeg! Knap en goed dat je gevlucht bent!!! Simran, haha ja is bijbenen hier hoor zodra je een scherm in de buurt hebt, ff bijlezen! Slaap lekker RoIn!! Ik ga ook zo!
Pfff elphaba, das ook niet niks! en ik begrijp dat je geen contact meer wilt! Okee hier mijn verleden in zo kort mogelijk... ga ik daarna slapen... morgen weer vroeg de wekker... op mijn 21e 1,5 jaar relatie gehad. Echt volledig uit elkaar gegroeid en wegen gingen scheiden. Ik heb alleen de lening voor de auto mogen houden terwijl de auto op zijn naam stond... Op mijn 23e wat met een man gekregen die getrouwd was maar zei te gaan scheiden. Hem via internet leren kennen. Na een maand aan het lijntje te zijn gehouden was ik er klaar mee en heb er een punt achter gezet. Hierna bleek dat hij echt al aan het scheiden was en een huisje bij mij in de buurt aan het zoeken was. Tja... moet je niet eerst een maand geen contact opnemen... Ondertussen had ik een ander vriendje gevonden dat vriendje heb ik 9 maanden wat mee gehad. 9 maanden ellende. Hij had net zijn zus verloren aan de ziekte van 5 leiden. En alles wat hij deed schoof hij bij zijn zus in de schoenen. Hij vond het normaal om iedere dag sex te hebben en als ik niet wilde ging ik vreemd, hij heeft me twee keer geslagen, iedere avond dus alsnog tegen me zin in sex. Hij maakte mijn geld op aan drugs, heeft meerdere malen gedreigd met zelfmoord als ik zei er mee te willen kappen en hij verbood me naar mijn ouders te gaan. Na 9 maand dus naar huis gevlucht. Sinds dien hem nooit meer gezien. Hierna iets opgebouwd met een goede maat van me, dat was de beste vriend van de ex van 1,5 jaar. Die kreeg de keuze mij of geen vriendschap meer met hem... hij koos voor mijn ex, maar we bleven elkaar wel zien en ook op sexueel gebied tot ik mijn huidige man leerde kennen. Deze kwam bij mij uithuilen omdat hij het had uitgemaakt met zijn ex. Hij is nooit meer weggegaan. (naja na twee weken ben ik met hem meegegaan naar zijn huis) Die goede maat heeft op mijn trouwen gezegd dat hij spijt had dat hij nooit een serieuze relatie met mij is begonnen... tja toen was ie te laat....
Sjeetje wat typen jullie veel! Niet alles terug gelezen maar wel gezien dat Goldfisch terug is, leuk! Hopelijk heb je heerlijk genoten. En over stomme exen gesproken, daar kan ik helaas ook wel een boekje over open doen. En helaas blijft het niet bij 1 stomme ex... Ik heb wel de hele lijst gehad, drugs, geweld, ziekelijk jaloers, vreemdgaan/affaire hebben, gokverslaafd. Echt bizar eigenlijk! En toen was ik er zoooo klaar mee, alle muren omhoog gegooid en zo'n afkeer naar mannen gekregen. En nu heb ik echt de liefste en mooiste vent die ik me maar kan wensen. En zeker is dat voor mij de reden geweest dat ik zo laat pas een echte kinderwens had. Voor nu...heerlijk slapen! Truste allemaal!
Nou zeg wat een verhalen! En wat een hoop drugs-shit ook! Herkenbaar ook, muren optrekken en even helemaal niets. Word je sterk van: weten dat je het alleen ook kan redden! Welterusten meiskes, fijn dromen over een mooie toekomst!
En of je e sterk van wordt! Ik weet nu ook dat ik het alleen kan, en ik had het nog leuk ook! Even terug lezen nu, ben toch wakker!