Volgens mij vliegen wij niet meer aan op Newark. Die vluchten zijn helemaal overgenomen door Delta. JFK is iets groter. Voor de rest maakt het niet uit waar je op aan vliegt. Zorg dat je visum klopt. De amerikaanse douane medewerkers zijn.....nou ja, laten we het er op houden dat ze niet altijd even aardig zijn
Lees even mee wij willen volgend jaar een weekje doen. Zijn nu net terug van florida en gevlogen met united het was echt super goed verzorgd. Kennis van mij is afgelopen februari in ny geweest maar die heeft het ijskoud gehad.
Leuk! Wij zijn er (inmiddels) alweer 4 jaar geleden geweest midden in de zomer. Wat ik echt super geweldig vond waren de hop on hop off bussen. Wij hebben de volledige bus tour gedaan en zijn daarna uitgestapt bij de plaatsen die we te voet ook wilden zien. We hadden ook een hele leuke tourspreker die leuke weetjes had. Wij zijn naar het Rockefeller center geweest zodat we mooi uitzicht hadden over de stad én The Empire State Building. Je kan er ook voor kiezen om The Empire State Building omhoog te gaan. (Wees wel vroeg want de rijen kunnen erg lang zijn). Wij waren met de auto en hebben een hotel buiten de stad gehad, zijn vervolgens met de metro de stad in geweest. Wat ik ook heel leuk vond was met The Staten Island Ferry richting Staten Island, je vaart dan langs het vrijheidsbeeld én het is geheel gratis . Central Park vond ik vooral mooi om te zien vanaf The Rockerfeller centre, het blijff voor mij toch gewoon een park maar als je tijd over hebt zeker doen. Met kerst zal hel al helemaal spectaculair zijn, loop ook de Macy's in (groot warenhuis) zijn gek op Nederlanders en je krijgt daardoor vaak ook nog extra korting (niet alleen in NY). Wij willen nog een keer terug als ons zoontje ouder is.
Wij hebben trouwens 4 jaar geleden met United Airlines gevlogen (naar een andere staat in Amerika) maar ik ben erg tevreden over onze vlucht. Vorig jaar met KLM gevlogen en ook dat is prima.
Hahaha ik neig ook eerder naar KLM hoor, maar t scheelt wel een hoop geld vergeleken met die andere. Delta heeft geloof ik veel beenruimte?
Oeh lees even mee! Wij vertrekken over een maand.. Rondreisje langs de grote steden met aan begin en eind een paar dagen new york. Superveel zin in!
Qua beenruimte zitten ze alledrie ongeveer gelijk. Iets van 79/80cm dacht ik. En bij alledrie kun je tegen betaling stoelen met meer beenruimte boeken.
Heel veel is al genoemd, maar wat ik nog niet gelezen heb (ook niet alle pagina's gelezen), maar ga naar een (oefen)wedstrijd van het basketbal. Ik heb er persoonlijk niet zoveel mee, maar wat een show! Ik heb echt genoten met mijn foamvinger in de lucht, whoop whoop ! Let's go Knicks!
Juf dat is een goeie!! Hahaha die foam vinger, te gek! Wat is een beetje redelijk om rekening mee te houden qua zakgeld? Shopgeld niet meegerekend Lv bedankt voor je reactie wbt beenruimte.
Dat wilde wij ook heel graag aangezien mijn vriend altijd veel basketbal heeft gespeeld. Helaas was er net dat weekend dat wij er waren geen wedstrijden Super balen! Er moet wel toevallig een thuiswedstrijd gespeeld worden anders heb je pech