Fleur, kop op meid .. Ik denk idd dat als je een keer een slaappil neemt, en je een goeie nacht hebt gerust .. dat je er ook alweer veel positiever na kijkt. Als je geen nachtrust hebt en veel pijn snap ik ook dat je het allemaal niet meer wil! Maar idd is het wel het beste om de baby 'zelf' te laten bepalen wanneer het komt. Sterkte meis .. ben benieuwd waar de VK mee komt. Als je idd maar uitgerust de bevalling in gaat!! Guusje dat is idd een super snelle bevalling!!! Hoop voor jou en ons allemaal dat het zo verloopt haha
FLeur, wat rot dat je zo'n pijn hebt zeg! Ben benieuwd wat de vk je aanraadt, ws toch die slaapmedicatie denk ik.. Voel het zelf ook erg als ik op mn linkerzij lig.. Rechts lukt nog wel als ik mn linkerbeen hoog optrek en daardoor net wat minder op mn heup lig.. Rug lukt ook nog wel, maar niet altijd even comfortabel.. Guusje, dat is vlot zeg! Sam, hoe gaat het in het kamertje van je zoon? Abygail, hier is de nesteldrang ver te zoeken.. In de ochtend iig hahaha Meestal komt het in de middag nog wel redelijk goed, maar sochtends wil ik toch het liefst zo min mogelijk doen hahaha Hebben jullie je bed allemaal al omhoog staan? Ik moet het met kratten bier doen, baal daar een beetje van.. Maar ga ze vandaag maar halen Vannacht wat buikkrampen gehad en een soort ongesteldheidsgevoel in mn rug.. Lang geleden, dus denk dat er toch wat aan het rommelen gaat.. Ben benieuwd hoelang dat gaat duren
Fijn dat de baby zo goed ligt Guusje! Wel spannend hoor, dat het zo snel kan gaan. Hoever woon je van het ziekenhuis af! Pest jezelf niet nog langer Fleur. Geen medicatie is goed, maar een gestresste oververmoeide jij is ook niet bevorderlijk! Dan schiet je lichaam in de stress en blokkeert het dus van alles! Ik hoop dat de vk met een oplossing komt. Zo, ik ben pas net! wakker van mij 4 uur durende dutje. Heb de hele nacht nachtmerrie's gehad over de keizersnede. Ben zelfs bezig geweest een brief te schrijven voor "als ik het niet overleef". Verschrikkelijk gewoon! Volgende week maar even goed in gesprek met de verdover en gyn.
@fleur: goed dat je gebeld hebt. Meestal als je aangeeft dat je het echt niet meer trekt, ondernemen ze wel actie zoals strippen of zelfs verder. Hier redelijk geslapen, ondanks het wakker worden van de pijn en het plassen... Vandaag doe ik niks, nja niks bijzonders. Want ben behoorlijk moe. Vanavond met een vriendin uit eten, zin in! Morgen nog een dagje school en dan gaan we echt aftellen
@hbb: o nee toch, nachtmerries erover pff! Hopelijk kan je je er snel bij neerleggen en idd veel praten! Ons bed is al hoog genoeg, dus gelukkig geen klossen oid Kamertje van zoon is klaar! Sinds gisteren avond.. Kast bleek grotere klus dus hij lag pas laat op bed, oeps! Maar wel lekker geslapen tot 9:15! In de babykamer staan nu dus ook de meubels. En nog wat spullen die eigenlijk daar uit moeten, mja... Nesteldrang.. Komt en gaat. Werd van de week gek van mezelf! Poetsen en poetsen en geloof me, dat is niks voor mij! Haha Nu dat de meubels staan merk ik veel meer rust! Als zoontje vanmiddag slaapt nog ff mini wasje draaien (1e pakje) Ligt al 1 reserve in mn vluchttas maar liever de andere haha
Mooie buik Sam ! Het is gewoon zo tegenstrijdig, bij zoontje ingeleid en dat is zo geforceerd voor me gevoel achteraf gezien er beide nog niet aan toe. Maar strippen is natuurlijk wel anders, maar ik schreeuwde ook hard in t begin hoe erg de bekkenpijn ook wordt ik laat haar zitten zolang zij nodig heeft, en moet je me nu is horen pfff. Ze heeft nog steeds niet gebeld .. Kimberly lig jij nog op je rug Pff krijg het gevoel alsof ik stik als ik op me rug lig haha. Hier ook heel sporadisch nesteldrang helaas niet vaak haha. Hier bed al sinds 30 weken omhoog heerlijk !
Sam: mooie buik Hbb: het komt allemaal goed. Goed aangeven dat je bang bent. Kimberly: giet van de week ook gerommel gehad. Nu niks meer. Mijn bed is al hoog genoeg, dit keert dus geen gesjouw met bierkratjes
Hahahah ja Vind het soms dan alleen irritant dat ie dan precies met zn kont onder mn ribben langs schuift, dus dan ga ik maar weer anders liggen Maar geen last van gewicht van buik waar ze voor waarschuwen
Ja supersnel gegaan mijn vorige bevalling! Aan de ene kant heerlijk, maar aan de andere kant, ik wil ook t ziekenhuis redden en dat is nog wel zeker 25 min rijden! En als t overdag gebeurd moet manlief ook eerst uit zijn werk komen.. Pfff.. Zenuwen! Hbb: overleg dit wel met je gyn he, wellicht kan zij je gerust stellen door zoveel mogelijk uit te leggen aan je, hopelijk kan zij jou gerust stellen!! Als t goed is worden de klossen volgende week geleverd dus dan ook maar t bed omhoog, ben dan bijna 37 weken dus wel redelijk op tijd nog dacht ik!
Hier gister de klossen opgehaald. Dat gaat manlief volgende week omhoog zetten. Kan ik weer wat van mn lijstje afschrappen.. Ik slaap nog steeds prima, mijn rug en bekkenklachten zijn zo goed als verdwenen nu ik niet meer werk. Ik slaap nog op mn rug en zij.. Kan t natuurlijk niet vergelijken, maar kheb best een goede zwangerschap eigenlijk. Geen sec misselijk geweest en best fit. Alleen laatste paar weken met werken rugpijn.. Ik had t er gister nog met mn moeder over. Ze zegt ik hoor je eigenlijk nooit klagen en je doet nog vanalles.. Ik zei : dat moest zo wezen, want ik heb 4 jaar ellende gehad om dit kind te verwekken. Ben zo blij dat ivf bestaat Maar t word weer tijd voor babynieuws!! Dus zet em op dames, voor mij ist nog te vroeg..
Maria lekker dat je je zo goed voelt. Je hebt al genoeg doorgemaakt inderdaad om zover te komen. Begin wel steeds zenuwachtiger te worden. Gaf ik bij die andere twee helemaal niet.
Even een update... Het leek na de bloeding van dinsdagochtend weer wat rustiger. Maar gisterenavond en vanmorgen weer bloedingen. De arts stond vanmorgen vroeg al aan mijn bed. Ze gaan er vanuit dat ik de 39 weken toch niet ga halen en hebben direct een vruchtwaterpunctie gedaan om te kijken hoe de longetjes het doen. Eind van de dag krijg ik de uitslag. Als de longetjes goed zijn wordt er niks gedaan, zoniet krijg ik longrijpers. Zodat, mocht het nodig zijn dan kunnen ze direct een ks doen. Dus weer een hoop onrust. Gisteren echt een emo dag. Kon niks meer relativeren.... vandaag sta ik er alweer wat sterker in.
Elise wat een spanning steeds. . Je bent al bijna 37 wkn dus ik denk dat het met de longetjes wel goed zit Heel veel sterkte Ik denk aan je! Koali van harte gefeliciteerd met jullie kleine meid Ik ben ook zeer benieuwd hoe ze heet Dat het actief mee schrijven ff niet lukt is hier ook het geval dus alle begrip hoor! Verder nog geen baby nieuws zie ik? Spannend hoor Meiden ons prulleke is sinds gistermiddag thuis Dus hopelijk langzaamaan weer wat rust in de tent na bijna 7 wkn ziekenhuis bezoek Ze is hartstikke zoet en huilt alleen als je haar verschoont voordat ze bijna gevoed moet worden. . Wat voelen we ons gezegend en gelukkig zeg! Ik lees mee hoor
Elise: hoop dat alles snel goed komt en dat je er klaar voor bent en de kleine als ze wel moeten ingrijpen
Wat balen zeg Elise! Ik hoop dat de longetjes goed zijn, vast wel! Fijn dat jullie meid thuis is Wishful! Dat scheelt een hoop gestress en gedoe! Ook fijn om te lezen dat ze het zo goed doet!
Het heeft zo moeten zijn denk ik! Ik was van mijn dochtertje na 5 maanden spontaan zwanger en had toen veel bekkenklacjten en sliep vanaf 20 weken amper, deze x met hormoonbehandelingen, ziekenhuis in en uit weet ik veel hoeveel x per maand en dik 2 jaar over gedaan. Nu deze zwangerschap ga ik fluitend door het wachten en al die moeite heeft ons beloond!