Ik heb vingerverf gehaald bij de Hema, was van plan om iets te doen met de handjes of voetjes voor vaderdag. Hier wat mooie ideeën gezien!
Voor vaderdag wil ik dit gaan maken: Bekijk bijlage 394015 Heeft iemand een idee welke verf ik daar het beste voor kan gebruiken zodat de schaal uiteindelijk ook echt te gebruiken is?
Wij hebben van de week een schaapje geprint en mijn dochter heeft daar met prit watjes op geplakt. We gebruiken het als deurhanger zodat ze weet in welke kamer haar broertje op dat moment slaapt (onze slaapkamer of hun gezamenlijke slaapkamer) en ze dus rustig moet doen.
Oh thnx dan ga ik even googelen op glasverf! Ja ik was er al bang voor dat de dingen die geschikt zijn om dit te maken weer niet geschikt zijn om te gebruiken met mijn zoontje, ik ga voor de zekerheid ook maar op zoek naar een plan-B
Hier kun je het beste porselein verf voor gebruiken. Dit moet je ook even 'afbakken' in de oven na dat het geverfd is. Dan kan het gebruikt worden en afgewassen worden.
Geknutseld voor oma.....moeten alleen op de deksel nog handjes en een foto.....vinden ze altijd leuk om te hebben . Bakje heb ik bij de xenos gekocht