Bumbaaa, is dat hetzelfde als een HSG? Met contrastvloeistof, en dan kijken of de eileiders door kunnen worden gespoeld of er verklevingen zitten, etc? Dat heb ik 2 x gehad, Bij de eerste keer was ik binnen 3 mnd zwanger, bij de 2e keer, testte ik 1,5 week later positief van de jongste. Ik ben nu 4w2d vandaag (geloof ik tenminste) Meissie: Ons kindje is geboren met 13.3 weken. Mocht je het verhaal willen lezen, het staat in het vlindertopic tot 16 weken: Dag lieve Laurie. En ja, ik vind het wel eng. Met name dat ik bij Laurie* met 7 en 9 weken een kloppend hartje zag en hij plotseling overleden was bij de gewone controle met 13 weken. Dat verwacht je nl dan ECHT niet meer (ook de gyn niet) En ook al is zo'n kindje heel klein (van kruin tot stuit ongeveer 8 cm) het is wel helemaal compleet. Officieel is het een late miskraam, maar omdat L* zo compleet was, incl bevalling met het doorknippen van de navelstreng en een placenta (die de dag erna operatief moest worden verwijderd) voelt het gewoon als een doodgeboorte. Gelukkig erkent de gyn en ook de zusters destijds dat wij dit op deze manier ervaren. Het vervelendste is dat wij heel blij zijn, maar het eigenlijk nog tegen niemand durven te vertellen. Niet tegen onze ouders en ook nog niet tegen onze kinderen. Mijn dochter van 4 is nog steeds erg verdrietig om L* en ik ben gewoon enorm bang dat mocht het misgaan ik haar weer alles moet uitleggen.
Wat leuk om te lezen dat jullie allemaal voor een groot gezin willen gaan! Hoop dat jullie snel zwanger zullen zijn Hier voorlopig nog even dromen, lijkt me echt geweldig in de toekomst.
Mamabri, wat onwijs spannend allemaal. Ik snap jullie voorzichtigheid helemaal wbt het vertellen. Ik denk dat je jezelf even de tijd moet geven om erachter te komen wat voor jullie het juiste moment is om het te vertellen. Dat moment gaat zeker komen. Dikke knuffel ! Een waterecho is toch weer net anders. Met een dun slangetje brengen ze dat in. We wachten even af wat de uitkomst is. Na de echo besluiten we wat we gaan doen...7 miskramen in ruim 9 maanden gaat me niet in de koude kleren zitten. Mss is even rust gewoon echt even nodig.
Heftig en zwaar is dat 9 maanden al die teleurstellingen mamabri... Hopelijk krijg je duidelijkheid en anders idd wat rust nemen. Wie weet wat helpt?! Lastig om het niet zo voluit te kunnen zeggen dat jullie zwanger zijn maar mocht alles goed gaan dan zijn ze vast door t dolle heen ! Meissie, haha wat grappig je reactie op m'n nickname, is van de strip Billie en bessie turf (dik mannetje en dik vrouwtje) ff googlen Hoe meer ik bedenk dat we echt voor een vierde gaan hoe meer ik er toch echt zin in krijg!! Wel wat minder hysterisch nu dan de andere 3 keer haha. Dan kon ik mezelf helemaal gek maken in m'n hoofd maar nu zie ik t allemaal wel en we zien wel. Wel supergelukkig dat m'n man ook echt wil en hij zei letterlijk, hoe meer hoe beter haha! Betere man kan ik me niet wensen (hij is verder ook lief hoor )
Bessie turf, ik heb ff gegoogled en ook gevonden maar ik ken ze niet. En wat leuk he als je allebei zo enthousiast bent over een nieuw kindje. Hier is manlief heel nuchter en vind het prima dat ik al rond kijk voor een ledikant en kinderwagen, hij bemoeit zich er niet echt mee. Mamabri, het zal een hele dubbele zwangerschap voor jullie worden. Ik hoop dat je snel lekker kunt genieten van deze bijzondere periode!!
Nee, dat geloof ik maar al te graag, dat dat je niet in de koude kleren gaat zitten! Ik vind het ook wel enorm rot voor je! Ik hoop dat ook jij binnenkort weer zwanger mag zijn van een blijvertje!
Mamabri, hoe voel je je verder? Slaat de moeheid al toe of is dat nog wat vroeg? Dat lijkt me met drie kids wel lastig om die moeheid te overleven haha! Heb je zeker ook recht op een vroege echo. Spannend hoor! Hier ga ik morgen denk ik de ha bellen voor het verwijderen van de mirena. We zijn gister weer oom en tante geworden van broertje van m'n man. Zo lief en schattig, vandaag even mogen knuffelen en dan is het toch weer klein zeg! Grappig om te zien, het is hun eerste en zo waren wij ook nog onwennig met zo'n kleintje enzo
Ben ook erg nieuwsgierig naar mijn cyclus. Ik heb altijd een rotcyclus, er wisselvallig!! Maar wel steeds zwanger geraakt zonder hulp van buitenaf.
Wat leuk zeg! Gefeliciteerd Ach bij je eerste moet je toch wennen hoor. En om heel eerlijk te zijn, vind ik zo'n heel pasgeboren kindje toch wel heel teer. Ik ben altijd blij als ze baby-af zijn, ik heb veel meer met peuters/kleuters en ouder Hoe schattig een baby ook is. Sinds gisteren krijg ik kwaaltjes. Moe, moe en nog eens moe.... Heb vanmiddag zelfs op de bank geslapen en ga ook niet te laat naar bed. Verder ook sinds gisteren misselijk En dat is wel heel vroeg voor mijn doen. Bij de oudste helemaal geen last gehad, bij de andere kinderen pas vanaf 9 weken. Dat wordt dus nog wat maar goed, we weten waar we het voor doen En wb echo's. De eerste krijg ik met 7 weken en als het goed is tot de 14/15 weken elke week. Dat is tenminste wel afgesproken, zodat wij van week tot week kunnen doorkomen, ipv weken te moeten wachten of alles nog wel goed is. Spannend dat de mirena er uit gaat, hopelijk komt je cyclus snel op gang en ben je snel in verwachting.
Heb ik idd ook, die hele kleintjes zijn erg friemelig en als ze wat groter worden, wordt het voor mij ook leuker. Zeker nu we meer leeftijden in huis hebben. Je ziet waar ze naartoe groeien! Die kwaaltjes klinken wel als goeie tekenen al is het voor je doen wel heel vroeg poeh... Fijn dat je met 7 weken elke week een echo krijgt komende tijd dan. Geeft voor jullie vast meer rust en dus ook goed voor de kleine! Heb je nu al jongens meisjes? Ja ben ook wel heel benieuwd hoe snel (hopelijk heel snel) de cyclus op gang komt. Moet op m'n werk weer een smoesje verzinnen om een doktersafspraak te kunnen rechtvaardigend M'n ouders, zussen en broer weten dat we nog twijfelen over een vierde dus als ik oppas nodig heb voor een ha afspraak weten ze vast hoelaat het is en ik wil ze graag verrassen mocht het zwanger raken lukken
Mamabri, wat fijn dat jullie zo goed in de gaten worden gehouden. Een stukje geruststelling dat je iedere week even een kijkje mag nemen in je buik. En wow een zoon van 18 en dan nu nog weer een kleintje op komst, wat leuk zeg!! Bessie, hahaha ja dat word even een buurvrouw lief aankijken ofdat die op je kindjes wil passen. Hier heb ik een vriendin gevraagd morgenochtend even op de jongste te passen, hoef ik ook geen verdere uitleg te geven ga gewoon naar de HA. En gefeliciteerd met je neefje/nichtje!! zo klein vind ik altijd wel erg bijzonder, al ben ik ook meer van de half jaar baby's hoor. Hier morgenochtend dus een afspraak bij de HA, eruit met dat spiraal! Hebben jullie met iemand anders dan je man jullie aankomende avontuur besproken? Ik heb 1 vriendin waar ik het aan verteld heb, zij is als een zus voor mij en wij delen alles wel met elkaar. Vind het wel fijn dat ik er met haar ook over kan kletsen, manlief die vind het op een gegeven moment te veel zwanger worden gedoe, hij is meer van de praktijk zeg maar, hahaha.
Mamabri, leuk al zo'n grote kerel thuis haha! En ook van alles wat jongens en meisje Ik was buiten het afspraakuur met bellen voor de afspraak maar ik kan vanmiddag al terecht... Slik haha! Lekker vlot. Neem de middelste mee en hoop dat m'n dochter nog slaapt dan. Ff snel heen en weer en op terugweg door m'n oudste van school halen Je moet er wat voorover hebben Meissie83, leuk jij morgenochtend naar de ha! Nee we hebben het nu voor onszelf gehouden. Moeder en (schoon)zussen weten wel dat we twijfels hebben over wel of geen vierde maar denk dat het juist leuk is om het dan wel te vertellen als ze onze wens nu niet weten M'n vriendin waar ik heel close mee ben denkt dat ik er klaar mee ben dus die zal raar opkijken maar twijfel of ik het over een tijdje toch aan haar vertel. Ze is nu net 3 weken voor het eerst moeder dus laat haar maar lekker genieten zonder mij weer als onderwerp van gesprek te laten zijn denk ik. Misschien over een paar maanden als we druk bezig zijn.
Zo leuk dat los van dat de kinderen natuurlijk weten dat we weer gaan proberen, zeker de oudste zo graag nog een kleintje in huis zou willen! Hij is ook echt zo dol op z'n broertje en zusje! Echt een mini vader voor ze, op een leuke manier
Nou de mirena is eruit! Ik heb een erg hoge pijngrens en zowel plaatsen als verwijderen vind ik niet erg pijnlijk. Iets weeïg gevoel en nu nog wel iets weeïg in m'n baarmoeder. Ben zo benieuwd of ik deze week al ongesteld wordt. Je kunt voor die tijd een paracetamol innemen tegen de napijn. Kan geen kwaad en wie weet helpt het je!