Is het een idee om Nova Juna te doen? Of andersom? Vriend vindt dat geweldig maar ik twijfel er over. vind dat het niet lekker loopt Onze oudste dochter heet Mila Romee Alexa en onze jongste Senna Catalina
Haha ja de combi staat zelf ook op mijn lijstje al heb ik er zoveel dat die het waarschijnlijk niet gaat worden. Maar ik vind het wel echt prachtig bij elkaar!!
Mijn favoriet is nu Feline en kans is groot dat dat ook mijn toekomstige dochter haar naam word! Maar ik ben helaas nog niet zwanger dus zal nog even moeten wachten
Vind Emilia prachtig !!! Maar zou het echt niet doen als je andere dochter Mila heet.. Vind Juna en Zara allebei ook hele mooie/lieve/leuke namen! Livia ook leuk, al vind ik Liva dan nog leuker denk ik Kris en Nova zijn niet helemaal mijn ding.. Moet bij kris denken aan die moeder van de kadashians en bij nova aan een ster/planeet. Maar dat zijn mijn associaties he Zijn verder zeker geen lelijke namen! Maar als ik moet kiezen dan zou ik voor Juna of Zara gaan (je andere dochters hebben trouwens ook hele leuke namen!!)