Hallo allemaal, Mijn man en ik proberen nu 4 jaar lang zwanger te worden van ons 2e kindje. Dit heeft geresulteerd in 2 bbz en 4 mk. Nu ben ik vorige week met spoed naar gyn gestuurd i.v.m. het vermoede van een bbz. Wij zijn nog niet eerder in behandeling geweest bij de gyn, omdat we toen dachten het is gewoon domme pech. Maar nu na zoveel mk's wil ik het eigenlijk wel uit laten zoeken waarom het mis gaat. Nu moet ik vanmiddag weer naar de gyn en ik vroeg mij af wat voor een onderzoeken er zijn? Bij mij gaat het steeds in het begin stadium mis. Gisteren ben ik weer het vruchtje verloren bij 6 weken. Kan iemand mij op weg helpen? Alvast bedankt.
Wat ontzettend vervelend, dat je dit al zo vaak door hebt moeten maken. deze site heeft veel info Herhaalde miskramen Waarschijnlijk kan een gynaecoloog je meer vertellen, en duidelijker achterhalen wat een mogelijke oorzaak is. Sterkte.
Er kan veel onderzocht worden doormiddel van bloedprikken. De uitslag hiervan duurt gemiddeld een week of 6. Ze kijken dan voornamelijk naar stollingsafwijkingen en auto-immuun ziekten geloof ik. Wat naar dat je zoveel miskramen moet meemaken
Ze kunnen kijken op auto-inmuun ziekte maar ook naar je DNA of daar iets niet in orde is. Sommige vrouwen dragen een gen waardoor zwanger zijn resulteert in vroege miskramen die kunnen ze zo weer vinden. Succes met de onderzoeken en ik duim dat alles goed komt.
Idd oa op auto immuun ziektes. Bij mij is de oorzaak van mijn 2 miskramen hoogstwaarschijnlijk een veel te laag vit D gehalte in het bloed geweest.... Toen ik dit gehalte op peil had ging het wel goed.
Ik ben onderzocht op bepaalde stollingsafwijkingen, chromosoomafwijkingen, auto immuunziektes, schildklier en b12. Zoals bij de meesten is er niets uitgekomen, maar het is wel fijn om te weten.
Ik ook op bovenstaande. Bij mij kwam er uit dat er bepaalde antistoffen in mijn bloed zitten, waardoor ik miniscule bloedpropjes in mijn bloedbaan heb. Daar heb ikzelf geen last van, maar een vruchtje dus wel. Deze zwangerschap ben ik daarom kinderaspirine gaan slikken en nu wel een goede zwangerschap! Ik hoop ontzettend voor je dat je verder geholpen wordt en nu duidelijkheid gaat krijgen!
Een vrouw die ik ken is na 3mk onderzocht met bloedprikken en zij had een chromosoom afwijking. Er waren 2 chromosomen omgedraaid en dat resulteerde sowieso in een mk. Bij de 4de is ze in de gaten gehouden en had het kindje wel de goede chromosomen meegekregen
Dank jullie wel voor de reacties. De gyn wilt eerst beginnen met een chromosoomonderzoek. Alleen moet ik eerst naar de huisarts om een verwijzing aan te vragen, voor de gyn ons verder wilt helpen.
Bij mijn gyn was de standaard test schildklier, stollingsafwijkingen en chromosoomafwijkingen. Bij mij werd ook nog een hysteroscopie gedaan om te kijken of er littekenweefsel was na eerdere ingrepen in de baarmoeder. Wat vervelend dat jullie al zo lang op een tweede kindje moeten wachten en zoveel miskramen te verwerken hebben gekregen . Ik hoop voor je dat jullie nabije toekomst een goede zwangerschap in petto heeft!