30+ en bezig voor je eerste kindje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door pandavliegen, 9 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sunny31

    Sunny31 Lid

    13 mei 2014
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi!

    Ik zag dit topic staan en wilde me hier graag bij aansluiten. Ik word over een maand 32 en wij hebben besloten om afgelopen maart te stoppen met de pil. Heb 8 april netjes mijn eerste natuurlijk periode na de stopweek gehad na 29 dagen :)
    De tweede zou rond de 8e mei moeten komen maar deze is er nog niet. Nu heb ik niet de illusie dat ik meteen regelmatig ben na 15 jaar pilgebruik maar omdat ik komende zaterdag vrijgezellenfeest heb van mn beste vriendin heb ik toch maar even een testje gewaagd ;)

    Nu wil ik geen dingen zien die er niet zijn en hebben we wel enorm mazzel als het meteen raak is maar ik denk toch een heel lichte streep te zien op de test :( (ik zal de foto bijvoegen)

    Maar of het nu wel of niet raak is, ik hoop lekker mee te kunnen kletsen in dit topic. Ik heb altijd bewust de keuze gemaakt om pas na mijn 3oe aan kinderen te beginnen en aangezien mijn vriendinnen allemaal jong kinderen hebben gekregen is het wel fijn om van gedachten te kunnen wisselen met mensen die in dezelfde leeftijd pas aan kinderen beginnen.

    Groetjes Sunny
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • test.jpg
      test.jpg
      Bestandsgrootte:
      14,3 KB
      Weergaven:
      3
  2. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd sunny en welkom!
    Ik zie hem hoor! Geen tuurtestje!

    Ik was ook in ronde 2 zwanger! Het kàn dus wel hè?! :D
     
  3. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    sunny: duidelijk positief en gefeliciteerd!

    Simran, jij had afgelopen maand toch ook tot ver na je menstruatie buikkrampen? Heb er deze maand eens opgelet, en ik heb het ook, alleen ik denk dat het het groeien van je ei is :).
     
  4. Simran

    Simran Lid

    5 mei 2014
    81
    0
    6
    Vrouw
    Rotterdam

    Ja ik heb nog steeds buikkrampen. En ik denk ook dat het het groeien van het eitje is. Het is heel duidelijk rechtsonder. Zal manlief zeggen dat hij goed moet 'mikken' hahahah
     
  5. Simran

    Simran Lid

    5 mei 2014
    81
    0
    6
    Vrouw
    Rotterdam
    Hi Sunny,

    Nou die is superduidelijk! Gefeliciteerd!
     
  6. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars

    hahaha en daarna op je rechter zij in slaap vallen!! Het de zaadjes de zwaartekracht mee :p
     
  7. Elphaba1981

    Elphaba1981 Fanatiek lid

    31 okt 2013
    2.247
    537
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Welkom sunny. En ik zie hem ook hoor :D gefeliciteerd
     
  8. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Ik heb het artikel gelezen panda! Zelf hadden we ook al zoiets in ons hoofd hè? Om het ze samen te vertellen en niet in het bijzijn van familie of anderen.
    Waar ik heel veel aan heb is de vraag die ik haar stellen kan! In hoeverre wil je erbij betrokken worden? Wil je dat ik het er liever niet over heb in jouw bijzijn? Wil je echootjes juist wel of niet zien, dat eigenlijk!

    Dank voor het artikel!
     
  9. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    En dan halverwege de nacht omdraaien, dan maken die blinde zaadje de bocht in de eileider makkelijker! :D

    Nieuwen: Leerzaam voor je zaadjes en eitjes: youtube: the great sperm race!
    Dan weten zaadjes en eitjes wat ze moeten doen! :D
    Behalve dat zijn het echt vermakelijke filmpjes waar wij hier allemaal hartelijk om gelachen hebben, met dank aan Panda!
     
  10. Simran

    Simran Lid

    5 mei 2014
    81
    0
    6
    Vrouw
    Rotterdam
    Ja! Ik heb de de hele serie in een keer bekeken! :D Super leerzaam en je krijgt zowaar heel veel respect voor de zaadcellen.:D Tevens kwam bij mij de gedachte omhoog: vindt je het gek dat het zo moeilijk is om zwanger te worden! :$
     
  11. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Alsje!! Fijn dat je er iets aan had :)
     
  12. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    whahaha!! Dat zou grappig zijn :p wekker zetten en dan draaien :p

    Simran, haha ik dacht ook: :$:$ hoe raken mensen überhaupt zwanger :p
     
  13. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Ja.. ff kijken, heb er nu 3 uur opzitten, draaien maar!
     
  14. Simran

    Simran Lid

    5 mei 2014
    81
    0
    6
    Vrouw
    Rotterdam
    Nu mogen onze mannen hun tanden niet meer poetsen....:$

    'Chemicaliën in tandpasta beïnvloeden sperma'
    Chemicaliën in producten die we iedere dag gebruiken, zijn mogelijk verantwoordelijk voor een verminderde vruchtbaarheid bij mannen.

    'Chemicaliën in tandpasta beïnvloeden sperma'

    Wetenschappers hebben aangetoond dat de chemicaliën in bijvoorbeeld zeep, tandpasta en speelgoed van invloed zijn op het sperma.
    Het gaat om producten die veilig zijn verklaard voor gebruik, maar de onderzoekers gebruiken een nieuwe manier om het effect op sperma te testen, meldt de Britse krant The Independent maandag.

    Daardoor zou blijken dat één op de drie huishoudelijke producten direct effect heeft op de manier waarop spermatozoïden 'zwemmen'.
    Bovendien zou de mannelijke zaadcel vroegtijdig het enzym lozen dat nodig is om een eicel binnen te dringen en te bevruchten.
    Vrouwelijke hormonen
    De chemicaliën zouden in sommige gevallen vrouwelijke hormonen nabootsen, zoals oestrogeen, en in andere gevallen juist mannelijke hormonen, waardoor het mannelijke voortplantingssysteem van slag raakt.
    Een cocktail van verschillende chemicaliën zou dat effect nog versterken.
    ''Voor het eerst hebben we een direct verband gevonden tussen de blootstelling aan endocrien-verstorende chemicaliën van industriële producten en tegengestelde effecten op het sperma'', zei onderzoeker Niels Skakkebaek van het universitair medisch centrum van Kopenhagen tegen de krant.


    Bron: nu.nl gepubliceerd 12 mei 11:15
     
  15. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Dus.. er zitten chemicalien die op oestrogenen lijken die in speelgoed zitten dat ervoor zorgt dat zaad niet goed meer is??

    Nou ja..

    Speelgoed ook maar afpakken dan ;)

    gaat me wel wat ver allemaal hoor..
     
  16. Sunny31

    Sunny31 Lid

    13 mei 2014
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vraag mij bij zulke berichten wel eens af waar het einde is....
    Nu komen ze weer met dit en over een maand vinden ze wel weer wat anders wat niet goed voor je is ;)
     
  17. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    whahaha Simran, ik kwam gisteren thuis "ik mag mijn tanden niet meer poetsen" ik echt zo van, ehh huh, waarom niet , kwam hij ook met dat artikel.

    Hij gaat nu wel switchen van merk :D zo had hij het gevoel dat hij ook wat probeerde ;) Hoe super lief he!!

    :D
     
  18. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Ja eens, gewoon voor jezelf kijken waar je je wel en niet prettig bij voelt :)
     
  19. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    @ RoIn: in mn handtekening staat een link naar mn FF!
     
  20. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    Die balletjes gebruik ik ook, voor mn bloedverlies. Hoorde idd al van een vriendin die IVF doet dat zij ze ook heeft.
     

Deel Deze Pagina