Ik ben gisteren bij een angst tandarts geweest.Ben ook erg bang en ga halfdood als ik voor controle moet. Nou ik was zo verbaasd toen ik daar de deur uit liep. Er werd alle tijd genomen voor me en ik heb helemaal geen pijn gehad( ben dan ook goed verdoofd) Ik kan een angsttandarts dan ook echt aanraden als je erg bang bent!
Nou ze hebben niks gedaan haha. Het gaatje is zo oppervlakkig dat hij het niet nodig vond om hem te boren. Tevens zit hij in mijn verstandskies dus als hij groter word moet de kies er gewoon uit. Maar voor nu ben ik even de gelukkigste vrouw op de wereld!
Omdat het verstandskiezen zijn zodra die problemen gaan opleveren gaan ze er uit. (zei mijn oude tandarts ook ) zolang er niks aan de hand is blijven ze zitten.
Ook bang voor de tandarts. Ik zit bij een normale tandarts maar wel een super lieve. Zij stopt regelmatig tussendoor zodat ik even kan zitten en spreken altijd handgebaren af mocht het niet meer gaan. Ik krijg kinderzalf van te voren. Dit smeren ze op de plek waar ze verdoving gaan geven. Binnen 5 minuten ingewerkt en daarna voel je de prik nauwelijks.. 1 tip, probeer je op 1 punt van het plafond te focussen of houd je ogen dicht. Denk aan leuke dingen. Mijn tandarts had speciaal voor mij 100% NL heel hard aangezet.
Ik had ook een oppervlakkig gaatje in mijn verstandskies, maar die is dus geboord. Zo hoefde hij niet getrokken te worden en ik heb er ook nooit meer problemen mee gehad *klopt af*
Dus door nu niks te doen loop je straks het risico dat die kies eruit moet. Ik zou zeggen: laten boren of anders sealen bij een klein beginnend plekje! Gaatjes groter laten worden vind ik heel apart.
Gaatjes gaan niet vanzelf over hoor. Beetje drastisch om hem zo groot te laten worden en vervolgens die hele kies eruit te halen. Ik heb op 1 verstandskies een beginnend gaatje gehad en dat is gesealed.