Hoi, Ik heb in een vorig deel van dit topic met 11 wk en 6 dagen een NUB foto geplaatste. Er hadden 2 dames op gereageerd ( volgens mij iig Babyengel). Ik wilde even laten weten dat jullie het beiden goed hadden, wij verwachten een meisje.
Leuk! Weer 1 goed. Zou je mijn poll in willen vullen? http://www.zwangerschapspagina.nl/onderzoeken-echos/494491-wie-de-nub-goed-gezien-11.html
Hoihoi, Ik had mijn 2 echo's (van 12 en van 13 weken, had er 2 in 1 week tijd) gisteren ook al geplaatst en toen zei 1 iemand een meisje. Zou het graag van meerderen willen horen wat ze denken. Dus... wat denken jullie? Liefs, ikke (P.S. op de 2e week ben ik volgens de echo al 14+1, maar was volgens mijn "uitrekendatum" toen 13 weken, dus ik ben ongeveer 1,5 week vooruit)
Hallo dames... Ik heb al 1 keertje een foto geplaatst naar niemand kon het zien gelaas.... Nu stuurde iemand mij dat ze dacht dat waar het rode kringetje zit dat dat de nub is.... Zou iemand nog een keertje willen spieken....? Ben gewoon nieuwsgierig en anders wachten we weer geduldig af tot november
Hihi... 't is wel heel grappig dat alles in mijn lijf al vanaf het begin van de zwangerschap zegt dat het een meisje is, maar toch ben ik niet extreem misselijk ofzo. Heb ook geen enkele voorkeur, wil alleen maar dat het gezond is, maar het overgrote percentage in mijn omgeving zegt ook al te denken dat ik een meisje krijg (zonder de echos te zien), hihi... Mijn vriend wil echter een jongen. Over 3 weken heb ik mijn 20-weken echo en dan zal ik het weten, hihi... Thanx voor het kijken!!
Dames, ben benieuwd wat jullie denken bij deze nub foto gemaakt met 12 weken en 4 dagen! Bedankt alvast!