Haay, Mijn dochter van net 5 krijgt woensdag een slaaponderzoek in he slaapcentrum ivm apneus. Ze willen graag zien wat de apneus doen en hoeveel last ze ervan heeft. We hebben wel een boekje enzo meegekregen van waar alle plakkers komen (dat zijn er veel!). Dochter is erg bangig aangelegd wat betreft zkh, heeft vaak opgenomen gelegen. Dus heb al heel duidelijk gezegt dat ze alleen plakkers krijgt en mama bij haar blijft slapen en we er gezellig op de fiets heengaan. Zijn er hier mamas die ervaring hebben met een slaaponderzoek?
Ja die zijn 2 maal verwijderd en de keel is er ook uit. Neus is nu wel weer terug gegroeid maar de kno vind t niet schokbarend groot. Ze heeft wel wat ontstoken neusslijmvliezen en keijgt daar 2 neussprays voor. Dus vandaar dat de kno ons naar het slaapcentrum doorstuurde om in kaart te brengen wat de apneus doen en om evt toch de amandel er weer uit te gaan halen.
Niet bij een kind, wel bij mijzelf. Het zijn inderdaad veel plakkers, draden en een kastje. Iets aan je vinger. Ik vond het niet echt prettig, maar wel te doen. Ik mocht overigens gewoon thuis slapen, het kastje registreerde alles en werd later uitgelezen. Had dit geen optie geweest voor je dochtertje? In ieder geval veel succes! Bedenk, het is voor 1 nachtje, daarna lekker wat leuks doen of wat lekkers eten samen!
ik lees mee. Onze jongste moet eigenlijk ook ( weer ) een slaaponderzoek ivm verdenking apneus en epilepsie maar hij accepteert het niet. We hebben het geprobeerd maar hij gaat zo tekeer dat ie niet in slaap valt. Ook niet na uren en na een slaapmedicijn
Ze mag idd niet thuis slapen. We gaan van te voren samen uit eten we hoeven ons pas half 7 te melden. Oei mamzie wat vervelend dat t niet lukt. Mijn dochter heeft wel een trauma overgehouden aan het prikken (heeft emdr therapie gehad hiervoor) en geeft nu aan bang te zijn voor de plakkers. Wat ik van de foto zie in t boekje kan t ook nooit confortabel slapen worden. Hoe oud was je zoontje de eerste keer?
hij was 3 geloof ik toen ze voor de eerste keer probeerden. Ook EEG's waren een ramp! Kreeg best wel wat medicatie om hem te laten slapen maar de hysterie won het. Maar hij moet het echt 'n keer gaan ondergaan want we hebben een camera op zn kamer en daarop is te zien dat ie elke uur wel 10 keer wakker is. Hij kan nooit langer dan 5 minuten achter elkaar slapen. Ook heeft ie veel trekkingen met zn ledematen. Overdag is ie ook vreselijk moe. Maar goed, hij is verstandelijk beperkt en heeft autisme, dus we kunnen hem ook niet uitleggen dat het goed voor hem is om het slaaponderzoek te doen of te zeggen dat ie dan iets leuks krijgt of wat dan ook. Thuis slaapt ie ook in een afgesloten bed ( een bedbox ) want anders blijft ie niet liggen en gaat dwalen
Nou ze ligt volgeplakt te slapen. En ze vind het allemaal wel prima. Ik ben verbaasd. Ze zijn ook erg lief allemaal voor dr en ze vind het hier erg gezellig zegt ze.
wat goed!! Zo krijgen ze tenminste een goed beeld ervan! Hou je ons op de hoogte? Enne.... heb je zelf ook wel goed geslapen?
Jaa ik kreeg zelf een volwaardig zkh bed dus de nachtrust was goed. We werden wel weer vroeg gewekt (6.00) dus we hebben thuis nog even geslapen. Ze kwamen vannacht 1x binnen omdat (ik werd ook wakker van dochter) ze wouden weten of ze een nachtmerrie had. Ik denk het niet ik hoorde haar alleen ergens van schikken. Alleen dr haren zitten nog vol met lijm en dat moeten we eruit Kammen. Ze heeft een flinke bos krullen dus dat doen we zo onder een filmpje kijken. Ben benieuwd naar de uitslag, heb niks gehoord van de vpl. Over 2 weken afspraak bij de neuroloog.
wauw die zit goed volgepakt zeg!!! Wat ontzettend knap dat ze dat toeliet!!!! Echt een topper! Ik zou zo zelf nooit kunnen slapen geloof ik hihihi