Wij hebben kruidvat, een spray..eigen merk, bruin flesje, factor 30 (verbranden zelf ook nooit maar haar tere huidje is anders)
Wij gebruiken de gewone Vision factor 50. Ideaal en nog nooit verbrandde kindjes gehad (ondanks dat de jongste bijna wit gaar en een lichte huid heeft).
Hier Lief zonnebrandcreme voor de jongste (smeert goed en ruikt heerlijk) en nivea pure and natursl voor de oudste. In allebei zit niet zoveel troep.
Ik heb nog een bus vision Kids Mouse te koop! 2 keer gebruikt Hoe ernstig zou het zijn? Word alles overdreven en valt t best mee of ben ik een slechte moeder als ik het smeer? Volgens mij is alles slecht als je het onderzoekt?! Zelfs kinoa.
Dat betekent dat de helft van ze zonnebrand voor volwassenen ook niet te vertrouwen is. Er zit namelijk precies hetzelfde in een tube 30 of 50+ voor kinderen en volwassenen. De consument wil echter specifieke produkten en dus krijgen we dat in de vorm van een ander flesje... De beste bescherming biedt een zonnebrandcreme die wit blijft op de huid. Avène uit de test van bovenstaande link heeft trouwens super spul, ook voor eczeem. Is o.a. van bronwater gemaakt.
Heb factor 50 van Eucerin gekocht. Ze heeft een onrustige huid en is super wit met wit haar en wilde iets anders dan nivea of zo. Ze reageerde namelijk snel op parfum enz. Het smeert fijn, plakt niet en heeft geen geur. Ben er erg blij mee.
Ik had altijd van alles, garnier, huismerken, nivea, roc Dit jaar heb ik biodermal gehaald, en ik vind het echt super smeren (wel factor 30 genomen),het plakt niet en dat vind ik wel erg lekker. Ik heb ook p20 factor 50 staan, maar nog nieg gebruikt, schijnt ook niet te plakken en hoeft maar 1 keer per dag. Voor de jongste heb ik ook een tube van lidl cien factor 50. Maar ik heb haar nog niet hoeven insmeren, ze komt eigenlijk nog zo goed als nooit in de zon.
Meestal kruidvat huismerk, factor50 voor kids. Soms nivea factor50, die is nog al eens ergens in de aanbieding Miniflesje zonnebrand vn bijv kruidvat is wel ideaal! Heb in iedere (hand)tas wel zo'n mini zitten, altijd handig om bij je te hebben!
oke een vraagje voor jullie allen misschien dat iemand van jullie hier ervaring mee heeft. Gisteren mijn dochter goed ingesmeerd met de Cien zonnebrand factor 30 UVA en UVB filter ondanks dit heeft ze toch zonneallergie uitslag op haar wangen gekregen. Tenminste als ik google kom ik daarop uit, dit is de eerste keer dat ze dit dus heeft. Weet iemand hier hoe je hiermee het beste om kan gaan en welke middelen je hiervoor het beste kunt gebruiken om te voorkomen. (ze heeft vaak eczeem op de wangen dus zou ik er ook hormoonzalf op kunnen smeren ?)
Ik gebruik de goedkoopste. Ze moeten allemaal aan dezelfde eisen van bescherming voldoen, dus de 1 is niet slechter dan de ander. Of je moet overgevoelig zijn voor 1 van de andere bestandsdelen. Bovendien met je echt dik smeren wil je de aangegeven factor halen, dus dat doe ik liever met een tube van een paar euro dan met eentje van een heel duur merk.
Weet je zeker dat het zonne-allergie is en geen overgevoeligheid van de crème? Omdat je aangeeft dat ze geregeld eczeem op haar wangen heeft. Blijkbaar is haar huid daar erg gevoelig. Anders eerst eens een ander merk crème proberen (ben zelf geen fan van hormoon zalf, al hebben mijn kinderen ook geregeld eczeem).
Welke zonnecreme geeft niet af op de kleren? Dylan zijn witte shirts hebben gele plekken. Ik smeerde hem in, liet het intrekken en deed dan pas zijn T-shirt aan
Volgens mij hebben bijna alle zonnecremes dit. Hier werkt het door de vlekken voor het wassen, schoon te maken met ossengalzeep of groene zeep.
Ik gebruik P20 van Riemann, is vrij prijzig maar je hoeft die maar 1x te smeren, beschermd 10 uren lang én is waterresistant!