Pfff ja dat herken ik ook!! En dan twee dames in mijn omgeving, die allebei 'per ongeluk' zwanger zijn van de derde (!) en dat dan ook tegen iedereen vertellen 'oh ja, t was niet gepland, we hadden alles weggedaan' en gewoon door roken enzo :x en dan die buikfoto's op FB en ja... dan ben ik ook echt JALOERSSSSS En overal op tv inderdaad en advertenties.. je wordt er gewoon steeds mee geconfronteerd, of je wil of niet..
Bedankt allemaal voor jullie reacties! Ik voel me een stuk minder schuldig! haha In mijn omgeving is iemand zwanger die zwaar overgewicht heeft en lekker door rookt. Ik kan me er zo aan ergeren! Bij vreemden vind ik het al erg vervelend om naar te kijken of aan te horen maar nu dat het iemand is die ik vaak zie. Ik heb er best wel moeite mee. In iedergeval fijn dat ik hier mijn ei kwijt kan bij jullie! Bedankt ! Liefs, Leaf
Wow, wat zijn jullie negatief over tienermoeders! Ik was 17 toen ik zwanger werd van mijn eerste kindje. En ben daar voor de volle 100% voor gegaan. Als ik abortus had laten plegen had iedereen ook commentaar gehad want er zijn zoveel mensen die moeilijk kinderen kunnen krijgen en jij haalt het zonder boe of bah weg.. Waar gesekst wordt kun je zwanger raken, en ja dat weer je als 17 jarige ook! Nu 10 jr later ben ik zwanger van m'n 2de kindje.. Maar daar heb ik ook lang op moeten wachten voordat dat zover was.
Ik ben absoluut niet negatief over tienermoeders..dat heb ik niet gezegd! Ik reageerde op het bericht voor mij, omdat daar in werd gezegd dat tieners per ongeluk zwanger zijn geworden, terwijl de tieners daar zelf bij zijn. En dat daar men aan stoort. Waarop ik reageer dat tieners meestal eerst doen en dan pas denken...dat is nou eenmaal zo, daar ben je tiener voor..en trouwens er zijn genoeg volwassenen die ook pas achteraf beseffen dan voorbehoedsmiddel wel slim was geweest. Dat is heel wat anders dan negatief er over tienermoeders denken Ik vind het juist stoer als je alle gewoon doorzet en instaat voor je kindje.. Sorry als dat anders is overgekomen!
je mag mensen die abortus doen niet veroordelen. Ze hebben daar een goede reden voor en als ze het doen is omdat ze het kindje willen beschermen omdat ze verder nadenken dan hun neus lang is
Zoals ik het lees veroordeelt ze mensen die abortus plegen ook niet. Ze geeft aan dat je als tienermoeder altijd volgens anderen een verkeerde beslissing maakt. En eerlijk is eerlijk. Ik denk dat er wel kritischer naar tienermoeders wordt gekeken dan naar vrouwen boven de 20. Ik zie alleen niet in deze topic geen aanval naar tienermoeders. Meer frustratie naar de mommy's-to-be die ongezond of ondoordacht zijn. Ik kan denk ik wel zeggen dat de vrouwen op dit forum goed hun best doen om zwanger te worden en hem/haar gezond op de wereld te zetten (zover we er invloed op hebben).
Precies en of je nou tiener bent of volwassen, niet naar je kinderen om kijken is vreselijk... Masr on topic; als je zwanger wilt worden dan zie je idd overal babys haha
Ja we zijn erg van topic gegaan ja! haha Maar goed, zwanger, zwanger, zwanger, zwanger. Misschien als ik het vaak genoeg zeg ben ik zo klaar met het woord dat ik het niet meer wil zien of horen! hehe
Haha herkenbaar... Ik lees regelmatig op facebook dat iemand zwanger is met een mooie echofoto erbij... dan voel ik toch even een steek van jaloezie Wij zijn nog niet zo lang bezig voor een 2e kindje maar ik ben gewoon heel erg ongeduldig Sterkte voor alle meiden hier die al heel lang bezig zijn!