Speelhut maken van een oud tafel?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by sydneys, May 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Wie is hier handig en kan aan een zeer onhandige mama uitleggen hoe je het gemakkelijkste een speelhut kan maken van een tafel?

    We hebben buiten een oud tafel staan en Dylan gaat er graag onder zitten dus ik ben aan het denken om er een speelhutje van te maken met lakens of iets anders simpels?
    Maar hoe maak je zoiets gezellig en lekker knus voor zo een kleintje?
     
  2. Shendari

    Shendari Fanatiek lid

    Jul 28, 2012
    1,628
    29
    48
    Zoiets? Wel even werk om een leuk kleedje in elkaar te zetten ja :p
    Maar dan heb je wel een supere coole tent!
     
  3. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Het gaat dus om deze tafel. De rommel moet nog de kelder in :p
    Maar is daar iets van te maken?
     
  4. 2jees

    2jees Niet meer actief

    O rond is wel lastig om iets op te naaien. Ik zou gaan voor een oud gordijn of kleed, voor kinderen maakt het allemaal niks uit toch.
     
  5. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ja dat is wel stoer maar ik heb geen naaimachine.
    Mijn oma maakt graag kleren, heb haar al heel subtiel verteld dat ze geen kleren hoeft te maken voor Dylan omdat het snel ouderwets is maar misschien kan zij iets leuks maken haha
    Maar hoe moet je dan de maten berekenen?
     
  6. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Lastig, dan zul je toch de rondte na moeten trekken op stof, en dan een lap stof er omheen naaien met de hoogte van de tafel. (Dus meten om het blad heen.)
     
  7. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    Jun 10, 2013
    3,245
    2,363
    113
    Female
    1 stuk zo groot als het tafelblad (rond dus) en een stuk van (omtrek tafelblad)x(hoogte tafel). aan elkaar naaien rondom de cirkel, omzomen, eventueel raampje erin knippen en klaar!
     
  8. liedjepiedje

    liedjepiedje Fanatiek lid

    Mar 15, 2009
    3,148
    23
    38

Share This Page