Mijn vorige onderwerp is al gesloten voordat ik kon reageren. . Maar klopt het wel dat er een app is geweest? Jammer dat deze niet meer te gebruiken is.
Deze app is er wel geweest maar was niet officieel van zwangerschapspagina zelf, deze app was gemaakt door een gebruiker van het forum. Bij deze een linkje van het topic destijds http://www.zwangerschapspagina.nl/over-deze-site/361163-de-zwangerschapspagina-android-app-15.html Zwangerschapspagina heeft momenteel niet het maken van een app op de prioriteitenlijst staan.
De app was destijds door mij gemaakt. Echter ben ik er toen mee gestopt, aangezien ik geen toestemming kreeg om de app in de store te plaatsen. Daardoor werd verder ontwikkelen onmogelijk helaas.
ZP zou gewoon ook in Tapatalk moeten komen, dat is echt ideaal voor forummen op mobiel. Maar ook daar is geen animo voor vanuit beheer.
Het moet mogelijk zijn dames en dat is het nu niet. We hebben geen standaard forum daarom is dat niet zoals bij anderen misschien.