Wie gaat er voor een BRUSJE!!! (IVF/ICSI)

Discussion in 'MMM clubs' started by Ingrid1979, Nov 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    @Maartje: fijn dat het gesprek goed verliep en dat het proces dus doorgaat. En hopelijk is er over anderhalve maand een heel mooi embryootje dat in jouw buik wil wonen ... Wat moet jij allemaal tot je nemen in voorbereiding daarop? Progynova en utro? Of gaat dat heel anders?
    Mijn menstruatie stelde weinig voor: een dag of 2-3 en dat was het. Maar het is denk ik wel weer een teken dat mijn cyclus aan het opstarten is. En daar ben ik blij om. Hoef ik misschien toch niet te stoppen met de bv om een kans te hebben op zwangerschap. We wachten af.
    @sikki: baal, baal, baal. Maar toch: een escape-iui is beter dan niks. Er wint ook altijd iemand de staatsloterij. Ik duim voor je.
    @ego: ik zit sinds woensdagmiddag in het ziekenhuis met ons kleine meisje. Ze is donderdag geopereerd aan haar aangeboren nierafwijking. Het is allemaal goed gegaan. Het wachten is nu op het langskomen van de uroloog, die de wondcatheter eruit moet halen en de wond gaat bekijken. En als ze dan straks ook nog zelf geplast heeft (de urinecatheter is er ook net uitgehaald), hoop ik dat we naar huis mogen. Pff, heftig hoor. Dat ze je kind gaan opereren en je er soms zo weinig aan kunt doen dat ze zich niet happy voelt. Maar dan daarbij ook nog het leven op de vierkante meter in zo'n ziekenhuis, met nog een kindje op de kamer en met 's nachts regelmatig rumoer. Zal heel blij zijn als we naar huis mogen. En tegelijk zeiden vriendlief en ik gister tegen elkaar: we mogen ons in de handjes knijpen dat wij al bijna weer weg mogen hier. Dat geldt niet voor alle kleintjes op deze afdeling ...
     
  2. m676

    m676 Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    1,381
    0
    36
    Stiertje, wat fijn dat de operatie goed verliep! Betekent het dat haar nierfunctie weer helemaal normaal is? Hoop dat jullie vandaag naar huis mogen. Niets zo fijn als weer lekker thuis zijn!

    Sikki, hopelijk een superresultaat met de iui! De laatste die vergoed wordt, maar ik lees 13. Heeft dat met aantal cryo tp's te maken?

    Dees en Jon, succes met wachten.

    Hyper, ik hoop natuurlijk voor je dat de waarde weer snel op goed niveau is! Gelukkig heb je er geen last van nu. Onzeker allemaal dan hè?

    Maartje, wat fijn dat je nu zo snel kunt starten. Het lijkt me zo dat je al een heel lange weg achter je hebt om hier te komen. Gelukkig zijn jullie weer een stap verder.

    Pinklove, ik vind het best zwaar. De behandeling zelf niet zozeer, al doen de hormonen het nodige, maar de onzekerheid of het wel gaat lukken. En als het lukt, gaat het dan goed?

    Ik zit nu in een wachtmaand. Volgende maand weer aan de pil. Nu met ovulatietesten toch zelf proberen.
     
  3. Sikki

    Sikki VIP lid

    Oct 20, 2008
    5,050
    15
    38
    Female
    in het ooooooosten
    Maartje, dat klinkt goed!
    En gelukkig al snel bericht en dan hopelijk net zo snel door.
    Heel fijn!

    Pinklove, ik sluit mij aan bij wat Maartje zegt over de stress van een IVF/ICSI behandeling.
    Vooral de reisafstand naar het zh begint mij nu enorm op te breken.
    En natuurlijk de keer op keer teleurstelling. Maar hopelijk is dat bij jou niet het geval!

    Dees, spannend de eerste week is om.
    Nu komt de meest verschrikkelijke tijd eraan. Heb je wat afleiding?
    Ik duim!!!

    Hyper, ik kan me voorstellen dat je zeker wilt zijn dat je schildklier goed ingesteld is.
    Hoop dat het snel opgelost is!

    Stiertje, wat heftig zo'n operatie en alles er omheen.
    Onze dochter heeft 3 dagen in het zh gelegen met een bacterie toen ze 10 dagen oud was. Verschrikkelijk vond ik het.
    Fijn dat de operatie goed is verlopen. Het zal niet niks geweest zijn voor zo'n kleintje. Ik hoop dat ze snel herstelt en jullie weer lekker naar huis mogen.

    M676 ik heb 9 verse ICSI's gehad voordat ik zwanger raakte van mijn dochter (idd toen hebben we er 6 zelf betaald en met hulp heel veel medicijnen kregen, he Maartje :D)
    Nu voor een brusje heb ik er alweer 3 verse behandelingen op zitten. En ik zit nu bij een andere zorgverzekeraar en die vergoed nog een 4e poging, dus we hebben er nog 1 tegoed nu we een escape IUI hebben gehad.

    Blondje, lief dat je ons succes komt wensen! Hoe is het met jou?

    Jon, hoe gaat het wachten jou af?
    Wanneer testen?
     
  4. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    Pff, we zijn weer thuis. Heerlijk.
    @m676: de nierfunctie van haar rechter niertje zal beperkt blijven (gelukkig is links helemaal goed). Het belangrijkste doel van deze operatie was het opheffen van de reflux van urine van blaas naar nier. Dat zal de komende maanden moeten blijken.
     
  5. PinkLove

    PinkLove Bekend lid

    May 13, 2013
    548
    0
    0
    Nederland
    Dankjulliewel dames...ik lees mee, maar moet nog even jullie 'verhalen' goed voor me krijgen voor ik voor mijn gevoel zinnig kan reageren. Dat komt wellicht snel, maar tot dan toe lees ik maar voornamelijk mee om geen heel stomme dingen te zeggen :)

    Ik kreeg voor de HG emesafene en ik kreeg haldol, maar weigerde dat omdat ik zelf in de psychiatrie werk en dat een te sterk paardenmiddel vind. Van prednison heb ik niet eerder gehoord, das wel een middel om toe te voegen aan het lijstje! En een eventuele volgende zwangerschap neem ik ook sneller haldol heb ik besloten; ik ben alle schaamte enzo voorbij na vorige zwangerschap, bevalling en alles daarna (ik had een fluxus met alle ellende vandien;) ).

    En ik heb de hele PGD-intake al doorlopen en toen zeiden we 'selectie op basis van ziekte', en dus het lange traject. Alleen...nu zijn we zoveel jaar verder en een natuurlijke zwangerschap en nu zouden we 'selectie op geslacht' willen - ook al klinkt dat vreemd. Kan het niet goed uitleggen, maar het voelt haast 'eerlijker' naar onze huidige dochter ook? En als dat betekent dat het traject sneller loopt: alleen maar mooi ;) Al hoef ik niet in 2014 nog zwanger te zijn van nr 2 hoor. Lijkt me sowieso niet zo handig gezien al het fysieke hier.

    Wel hebben we een eerste afspraak in het AZM (een uur rijden...helaas...PGD kan maar in 3-4(?) ziekenhuizen) en dat is al op 10 juni. Wow! Da's wel heel snel :)
     
  6. m676

    m676 Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    1,381
    0
    36
    Stiertje, fijn dat jullie naar huis konden! En gelukkig heeft een mens maar 1 werkende nier nodig. Ik wens je kindje een heel voorspoedig herstel!

    Sikki, wat fijn dat een ander je kon helpen met de medicatie. Je wordt niet vrolijk van de prijs ervan! Welke zorgverzekeraar vergoedt een 4e poging? Hoop em niet nodig te hebben, maar wel handig mss om vast te weten.

    Pinklove, 10 juni is idd vlot, super!
     
  7. Jon1978

    Jon1978 Fanatiek lid

    Nov 28, 2013
    1,339
    1
    36
    Dames wat een reacties vandaag!

    Stiertje fijn dat de operatie goed is verlopen en dat jullie sinds vanmiddag gelukkig weer thuis mogen zijn! Je zal idd wel heel wat leed zien bij andere kids bah verschrikkelijk ook!

    Maartje jeh dinsdag al weer het vervolg gesprek nu gaat het opschieten en zelfs al een startdatum in zicht fijn hoor!
    Vroeg me idd ook al af of jij nog medicatie gaat gebruiken voor een terugplaatsing?

    Zo van veel termen die ook voorbij zag komen heb ik geen kaas van gegeten tot nu toe ook gelukkig maar wat moeten sommige van jullie nog extra medicatie nemen. Hopelijk is dit wel de sleutel tot een 2de kindje voor jullie!

    Hyper wel snel dat gesprek voor pgd 10 juni dat is het zo!

    Ben verder de draad even kwijt

    Hier gaat het nog vrij goed ben wel aan het aftellen hoor gelukkig nog maar een paar daagjes dan weten we of het gelukt is! Voel wel wat krampjes en plopjes dus blijft spannend!
     
  8. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,811
    4,453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Hyper, gelukkig loop je dus al bij een goede specialist. Hopelijk weet hij jouw schildklier snel onder bedwang te krijgen. Zelf loop ik bij een goede internist en heb ik de mazzel dat met Thyrax de boel goed te sturen is.
    Ik vind het idd ontzettend fijn dat we iemand gevonden hebben die voor ons wil doneren en idd is het heel gek dat ik straks niet hoef te injecteren. Ik ben ook nog eens een enorme control freak en moet nu straks van alles uit handen geven. Gek gevoel ;) Maar nogmaals: we zijn super gelukkig dat onze donor dit voor ons wil doen!! :)

    Ik las dat zowel Stiertje als Jon vroeg wat ik zal moeten gebruiken ter voorbereiding van de poging aan medicijnen. Ik vermoed dat ik Progynova zal moeten slikken, maar dat is nog niet helemaal duidelijk. Ik verwacht daar dinsdag meer over te horen.

    Stiertje, fijn dat de operatie goed is verlopen en helemaal goed om te horen dat jullie inmiddels weer thuis zijn. Fijn!! :)
    Want zo'n ziekenhuis , brr. Das niet een fijne plek voor zo'n kleintje.
    Ik hoop dat de komende maanden zal laten zien dat de operatie super geslaagd zal zijn!!

    Sikki, ja hé die afstanden... En dan te bedenken dat we de anderhalf uur naar deze kliniek ook nog gekscherend dichtbij noemen omdat DD 2.5 uur was... Wat betreft de medicijnen.. Ik blijf het een heel cool idee vinden dat met oa mijn Menopur jij jouw follikeltjes hebt weten te stimuleren met als gevolg toen jullie dochter!!
    Mijn dochter slaapt trouwens nog steeds met het knuffeldoekje die we van jou hebben gekregen :)

    Pinklove, snap goed dat je niet zomaar Haldol aan je medicijnkastje wilde toevoegen (werk ook in de zorg ;)) Medicijnen die cliënten gebruiken vanwege hun afwijkingen zelf gebruiken voelt een beetje als een drempel hé ;) (ik heb ooit Diazepam geslikt voor een ooglaseroperatie toen ik zelf nog in de gehandicapenzorg werkte hahaha ;))
    Spannend dat jullie nu zo snel al een afspraak hebben. Ben benieuwd of jullie nu wel op basis van geslacht zullen mogen. Nog minder dan een maand!!! :)
    Over een uur moeten rijden: Misschien mag je follikelmetigen wel in een lokaal ziekenhuis doen? Wellicht valt daar over te praten??

    M676: ik heb zelfs een verzekering die poging 4 en 5 betaald! UMC zorgverzekering.

    Jon, spannend al die krampjes. Ik duim!!!
     
  9. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    PNO vergoedt ook een vierde poging bij de hoogste aanvullende verzekering. Moet wel een motivatie bij van een arts die daar nog heil in ziet.
    Wij hebben de follikelmetingen ook in een lokaal zkh gedaan. Bij ons vandaan is DD 3 uur enkele reis, dat trek ik niet bij iedere FM. Gelukkig zijn er ziekenhuizen in NL die dit willen doen.
     
  10. Jon1978

    Jon1978 Fanatiek lid

    Nov 28, 2013
    1,339
    1
    36
    Helaas het is mislukt. Had hier zo geen rekening mee gehouden dacht dat het slechts 10 procent kans was dat het niet gelukt was had en heb nog steeds namelijk al een halve cupmaat grotere borsten. Had ik bij mijn zoontje ook toen. Bah rot traject 😭😭😭😭
     
  11. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Wat erg Jon pffffffffff.Sterkte meid.
    Heb geen woorden.
     
  12. Dees79

    Dees79 Actief lid

    Oct 3, 2011
    343
    1
    18
    NULL
    Tilburg
    Nee Jon, dat meen je niet :(? Heb je vanmorgen getest of ben je ongi geworden? Gebruik je nog utro? En doen ze bij jullie in Zkh ook een bloedtest? Heel veel sterkte meid, had zo gehoopt dat je goed nieuws zou brengen! Denk aan je!!

    Pfff hier wordt t elke dag spannender, vind t vreselijk om naar t toilet te gaan... Heb een behoorlijk opgezette buik en ook echt krampen onderin, geen idee of t nu een goed of slecht teken is. Maandag heb ik de bloedtest, zou eigenlijk dinsdag moeten maar omdat we dan op vakantie zijn mocht ik t maandag al doen. Mss morgen over vrijdag thuis vast testen, vrijdag is t 2 weken na de punctie...
     
  13. Jon1978

    Jon1978 Fanatiek lid

    Nov 28, 2013
    1,339
    1
    36
    Nee geen bloedtest en geen utro meer. Snap het nog steeds niet maar goed de test liegt niet lijkt me.

    Hoop voor jou Dees' op beter nieuws!
     
  14. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    Aug 20, 2011
    4,507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Oh Jon wat vind ik dit erg zeg!
    Oneerlijke k*tzooi!
    Hele dikke knuffel.
     
  15. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    O, he Jon, wat vreselijk voor je. Veel sterkte en dikke knuf!
     
  16. m676

    m676 Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    1,381
    0
    36
    Jon, wat ontzettend oneerlijk! Kan het nog zijn dat je te vroeg getest hebt? Heb je mensen in je omgeving waar je terecht kunt?
     
  17. Zora

    Zora VIP lid

    Jun 12, 2007
    11,369
    2
    36
    Jon, wat erg, sterkte meid!
     
  18. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,811
    4,453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Jon, wat vreselijk verdrietig weer... Sterkte...


    Hier k l o te k u tzooi nieuws.... Ben zo verdrietig en bang nu. Hoewel we gisteren akkoord hebben gekregen voor de ECD en onze donor nog steeds het graag wil doen...

    IVF-kliniek Geertgen in Elsendorp op eigen verzoek failliet verklaard

    Het is niet duidelijk of onze poging wel of niet door kan gaan....
     
  19. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,811
    4,453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    actieplan aan!


    Afspraak van 4 juli is verplaatst naar morgenochtend. Dan krijgen we de medicijnen mee en zijn wij in behandeling! Lopende zaken worden sowieso afgemaakt. Wij zijn dan een lopende zaak!!
    Meisjes, wat boffen wij met onze lieve donor... Wat een bofkonten zijn wij... Tjonge tjonge... Pff. Ik heb hier net de ogen uit mn kop gejankt. Maar ik krijg weer hoop.



    ---
    Gisteren dus officieel akkoord gekregen. Manlief heeft zaad in de vriezer laten stoppen, donor en hij hebben bloed moeten afgeven en we zouden 4 juli pas de afspraak waarbij wij de medicijnen en voor de donor de prikinstructies zouden krijgen omdat we ivm ons werk dan pas zouden kunnen starten. Het gaat nu echt een missie impossible worden voor ons beiden qua werk, maar we gaan het zo doen!! Pffff
     
  20. Hyper

    Hyper Bekend lid

    Dec 30, 2012
    513
    0
    0
    Jon dat lijkt me echt klote als alles er op wijst en dat het dan toch niet zo is, dan komt zo'n klap wel erg hard aan. Succes meid.

    Maartje waarschijnlijk gaan ze wel een doorstart maken. Ik hoop het tenminste, want ze behandelen toch meiden die vaak nergens anders terecht kunnen.
     

Share This Page