@sylvi succes met de clomid! @kim1889, ik ben zelf ook verpleegkundige . Je zelf is zeker anders dan een patient. Mijn man heeft m vanavond gezet, hij wilde ook eens proberen. Heb vandaag de uitleg gehad over de behandeling en alle medicijnen. Heb een halve apotheek mee naar huis gekregen aan spuiten. Volgende week maandag de uitgangsecho.
Hi meiden, Ben ik weer.. Dat IUI zelf stelt totaal niets voor! Tenzij je een eendenbek erg vervelend vindt... Ben daarna naar m'n werk gegaan, alleen daar brak ik emotioneel en heb ik me ziek gemeld. Even alles op een rijtje gezet! Een tip voor iedereen die hormonen gaat prikken... Wees niet te hard voor jezelf en jank gewoon lekker wanneer je dat wilt! En deel je gevoelens ook met je vriend/man. Ik voelde me zo anders met die hormonen en ik ben een type'tje, schouder eronder, en weer doorgaan... Nou, niet dus met die hormonen... Maar goed, ik ben er weer en wacht met spanning af of ik ongesteld word over anderhalve week ongeveer! Iedereen succes die snel aan zn eerste IUI begint! Ben ook benieuwd naar jullie ervaringen!
Zo'n tegenvaller vandaag... Ik ga 2 juni beginnen op een andere locatie van de organisatie waarvoor ik werk. Alleen werd mijn iui traject niet met open armen ontvangen, ik kreeg meer de indruk dat ze me liever hadden zonder de ziekenhuis bezoekjes. Er werd gezegd; "hopen dat t snel klaar is"... hoe moet je die dan weer opvatten. Ik voelde me in ieder geval niet echt welkom. Wilde het even delen.
Laten wij die opmerking dan maar positief opvatten en hopen dat je met 1x IUI zwanger bent! Laat je niet gek maken hoor!!!!!!!!!
hallo allemaal @amy heel veel succes in de wachtweken lijken me toch zware weken. @cblos wat verschikkelijk dat je werkgever zo heeft gereageerd op de nieuwe locatie. net of jij die voor het kiezen hebt. natuurlijk hoop je dat het snel genoeg raak is, maar helaas hebben wij dit zelf niet in handen. hier op de menstruatie aan het wachten normaal gesproken kan ik de klok erop gelijk zetten, maar nu wil hij niet komen. wel raar eigenlijk de afgelopen anderhalf jaar wil je juist dat je menstruatie uitblijft en nu wil je dat die komt en komt ie niet. maar ja valt niets anders te doen dan wachten. we kunnen pas een afspraak maken op dag 11 van de nieuwe cyclus. heel veel succes iedereen!!!!
Hoi! Ik ben ook net begonnen aan het iui traject. Ik spuit gonal f, en komende vrijdag kijken wanneer ik pregnyl mag spuiten. Ben nu op dag 4 en behoorlijk misselijk geweest vannacht
Hoi allemaal. Best veel mensen zie ik die deze maand gaan beginnen met eerste IUI. Ook ik mag beginnen en lees/schrijf graag met jullie mee. Morgen heb ik de uitgangsecho en prikinstructie. Iedereen heel veel succes!
@ yolien en clau1983 welkom en succes! Ik heb vandaag de uitgangsecho gehad, het zag er allemaal prima uit. Ik heb vanavond de 1e injectie menopur gezet, voor de follikelontwikkeling. Volgende week maandag weer een echo laten maken. @ amy1987 wanneer is je NOD?
O dan lopen we ongeveer gelijk cblos. Ik moet morgen beginnen met menopur. En dan volgende week dinsdag weer een echo.
Hoi, Vrijdag gaan we voor de echo. Weten jullie hoe dat zit als je te veel follikels rijp hebt? Het zou nl. Wel hele grote teleurstelling zijn als het niet doorgaat.
Succes meiden met de eerste ronde! Hopen dat het jullie meevalt! NOD is begin volgende week... Spannend! @Sylvi, maximaal 3 mocht ik er, maar had er gewoon super netjes eentje.
Hallo allemaal, interessant om alle verhalen hier te lezen. Wij gaan binnenkort ook starten met onze eerste IUI. Ik vind het best wel spannend....Er zijn tot nu toe geen hele duidelijke oorzaken gevonden waarom we niet zwanger worden, dus hoop dat IUI gaat helpen... Zodra ik weer ongesteld wordt moet ik bellen voor de prikinstructie en de menopur ophalen... Het is wel praktisch ook even plannen al die ziekenhuis bezoekjes en werken aangezien ik het niet heb verteld op mijn werk Fijn om hier ervaringen van anderen te lezen en zo een beetje te weten wat te verwachten allemaal. Ik hoop dat we allemaal snel zwanger mogen worden
hoihoi @ amy dan komt het beetje bij beetje toch dicht bij spannend, zal voor je duimen. @ann als je werk hier inderdaad niet van op de hoogte is dan is het nog eens een geplan, ik heb gelijk mijn manager en collega's op de hoogte gesteld toen we de mmm ingingen. hier deden ze totaal niet moeilijk. maar het ligt er natuurlijk aan wat voor band je met je collega's hebt. volgende week woensdag weer een afspraak voor de eerste fm. dan zal hoogstwaarschijnlijk de zaterdag of maandag mijn eerste iui plaatsvinden. toch wel spannend. nogmaals iedereen heel veel succes
@Kim. Ik zag in jouw handtekening dat de diagnose bij jou vijandig cervixslijm was. Hoe hebben ze deze diagnose gesteld? Volgens mij ben ik hier nooit op getest. Ik dacht altijd dat dat een fabeltje was
@ann, dat testen ze volgens mij met een samenlevingstest , als het is wat ik denk dat het is... welke testen heb jij allemaal.gehad? @Kim, succes woensdag in het ziekenhuis!