Dat was mijn tweede vraag haha! Welke struiken zijn goed voor in de ren? Ze moeten niet giftig zijn maar ook wel dat ze, ze niet kaalplukken. De plek waar de ren woord vergroot is gewoon een stuk grasveld. Staat nog niks in of op.
Juultje was aan het rollen daar haha maar ze staat er niet echt leuk op zo... Koppie is verdwenen haha
Ik zou het ook zo laten, reken er alleen wel op dat er wat gaten in komen.. Hier staan er hortensia's in, maar die stonden er al voor onze kippen familie kwam
Ze zoeken zelf de schaduw in het nachthok wel op hoor als het echt te warm is. En stukje gras en een stukje aarde (vinden ze heerlijk om in te rollen) en dan vinden ze hun weg wel. Hier zijn vandaag 15 kuikens uit het ei gerold, 11 hebben het overleefd, 4 helaas niet.
Heel lullig, maar verkeerd afgestelde warmtelamp. Inmiddels zijn er nog 2 uit het ei gekropen. Eentje is ook overleden en de andere is op het randje. We zien morgen wel of die nog leeft. Als er zoveel kleintjes uit het ei tegelijkertijd komen gaat er vaak wel iets mis. En een deel van de eitjes komen ook gewoon niet uit.