Hallo mensen Ik wordt er een beetje moedeloos van ik lees allemaal gekke verhalen als ik Google op continue tong uitsteken. Hij heeft t al vanaf z'n geboorte het was veel erger maar nu minder ze zeggen hij heeft een te grote tong zodra z'n mondje groeit zal t stoppen Wie heeft het ooit meegemaakt ? Hier enkele voorbeelden Bekijk bijlage 397143
Niks van Google aan trekken! Me dochtertje deed het ook (41.2 wkn geboren) is ontwikkeling van de mond ect. heb nog nooit die onzin gehoord wat jij gelezen heb zou geen zorgen maken hoor!
Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar een vriendin van mij wel. Haar zoontje had het ook, zelfs de dokters vonden het opvallend en hij moest allerlei onderzoeken laten doen, maar uiteindelijk bleek er helemaal niks aan de hand te zijn. Kindje is nu ongeveer 3 jaar en alles gaat prima!
Mijn dochtertje deed did ook vanaf geboorte tot ongeveer 4 maanden. Toen ineens minder en minder en nu bijna niet meer gelukkig. Heb er nooit echt bij stilgestaan dat het iets zou kunnen zijn. Komt vast goed!