Wat een overtrokken reacties zeg. Op klaarlichte dag, mooi weer dus genoeg mensen op pad. Veel plezier! Ben benieuwd hoe het was.
Ik hoop dat die jongen nog wel veilig thuis komt; ik bedoel, helemaal met een meisje dat hij net een week kent in het bos rondlopen; ook al is het klaarlichte dag en lekker weer! Hij durft wel
Eerste date zo´n 3mnd terug,via de chat en foto´s superleuk maar toen ik em in het echt zag wist ik al gelijk dit is em niet.Totaal mijn type niet maar op zich was het wel oke,hij vond mij wel leuker dan leuk,vond ik wel beetje lullig. Vorige week 2e date gehad,gezellig en we hadden een super aantrekkingskracht naar elkaar sindsdien elkaar dagelijks gesproken maar we doen het rustig aan en kijken of er meer in zin. Hopelijk was het bij jou/jullie superleuk?
Ik heb mijn man ook via internet leren kennen en onze eerste date was ook in het bos Was je date leuk???
Ik heb mijn partner ook via internet leren kennen; we hadden afgesproken op een openbare locatie in Amsterdam. Er waren echt duizenden mensen. Toch heeft niemand hem teruggevonden, muwhahaha!
Hmmm het is al erg 'laat'. Dus of het is superrrrrrrr gezellig of het was een komplete ramp. Ben erg nieuwsgierig haha. Ik hoop op het eerste
Volgens mij was het zo leuk dat ze samen uit eten zijn gegaan. Zo was mijn eerste date met m'n man ook. Via internet leren kennen, na een paar dagen sms'en en mailen bij een leegstaand huis (lees zijn klushuis, ons huidige huis) afgesproken en in zijn auto naar het bos gereden. Het klikte zo goed dat we na de wandeling samen uit eten zijn gegaan. Ik hoop dat jou dag net zo mooi was en je over een paar jaar samen veel lol hebt over al die sceptische mensen!
Die scenario's zie ik ook gelijk. maar ik kijk ook veel te veel enge films Ik hoop dat je date zeer geslaagd is!