@Esther vervelend he! Bah! Ja ik lig ook nog, geen fut om op me benen te staan... Huisarts wil mij toch even zien om koorts te meten en hartslag en bloeddruk te controleren...dus zo maar even snelle douche, joggingbroek aan *lekker huiskloffie aan* auto in en dan maar even laten kijken..maar kan nog gelukkig even 10min liggen
Zo dat was heftig zeg mvl ..... en lekker weer van die huisartsenpost. Ik wou even meegeven dat citroensap van verse citroen ook heel goed helpt als je je mee insmeert en geheel veilig en natuurlijk.
Mvl, heftig zeg. Wat het beste helpt is een klamboe! 😉 Die heb ik hier afgelopen nacht rond 3.00 uur nog opgehangen. Ik werd gek van dat gezoem om mn hoofd. Dat van die hormoonverstorende stoffen wist ik ook niet. Ik hoorde zo'n vrouw iets zeggen over je haar kleuren maar is dat ook schadelijk dan? Ik leer voor kapster en ben eigenlijk gewoon Door gegaan met kleuren en permanenten. .
Pffieuw, net een goeie echo gehad. Wat een opluchting! Hartje krachtig zien kloppen en een mooi dooierzakje, alles zit op zn plek ♡. Nou blijkt dat ik een voorliggende placenta heb wat snel bloedverlies veroorzaakt. Maar volgens de echoscopiste zou dit in de loop der weken afnemen. Kon wel janken! Dacht echt dat het mis was.. vooral omdat ik me vandaag ook totaal niet misselijk meer voel en mijn borsten voel ik ook niet echt meer. Wat kan je lichaam je toch voor de gek houden he.
En nog eentje zonder dooierzakje.. ze schatte me trouwens op 7 weken 2 dagen, dus ik mag een week achteruit jammer maar ben allang blij dat alles goed is!
Hier staat een lijstje met ingrediënten die je (onder andere) beter kunt vermijden: Hormoonverstorende stoffen tijdens de zwangerschap | Mens en Gezondheid: Zwangerschap
Hier ook een goed hartje gehoord en alles zag er goed uit! Super content, ik zag vl zijn gezicht veranderen als hij het hartje hoorde. zo schattig. Ik word ook enkele dagen terug gezet maar laat het voorlopig zo. Op de ene stilstaande echo meet ze 7+1 en op de andere 7+2.
Fijn Nouralayn, maar dan hebben ze je in 10 dagen tijd maar 3 dagen vooruit gezet? Hebben ze niet verkeerd gemeten?
Mijn banner loopt nog steeds volgens mijn laatste menstruatie en heb ik niet gewijzigd bij mijn vorige echo. 16 mei schatte ze me op 6 a 6.2 weken maar dit kon 1 of 2 dagen meer of minder zijn zei ze. En nu 10 dagen later zegt de echoscopiste 7.2 weken.