Ik heb gisteren mijn derde echo gehad (12 wkn en 3 dagen) en volgens mij is de NUB te zien... Wat denken jullie?
Ik denk n jongen..net als bij ons. En waarom denk ik dat? Omdat de nub te veel ' omhoog' staat (de 30% hoek) en lang niet in dezelfde lijn als het ruggegraatje. Oh, en dit klinkt best interessant, maar het zijn de woorden van de vk/echoscopiste ( schijnt dat ze het over het algemeen juist gegokt hebben bij 12 weken in ons echocentrum!
Waarom kan ik geen foto plaatsen Met mijn foon. Als ik het via pc wil doen is de foto steeds te groot En kleiner maken lukt ook niet echt. Haha baal als een stekker
Oké wat leuk zeg! Ik heb werkelijk geen idee bij mezelf, hahha.. Vind het dan in eens toch een stuk lastiger! Maar als jij het zegt, dan wil ik het best geloven, dus bij jullie in het echocentrum hebben ze al een gok gedaan? Bij mij keek de echoscopischte me echt aan alsof ik een idioot was toen ik vroeg of ze een gokje wilde doen haha.. Ach nog even een paar weekjes wachten en dan weten we het zeker!
Ja ik zie je foto, moet eerlijk zeggen dat ik het lastig vind om te zeggen! Maar ik gok op een meisje!
Ik weet niet of het uberhaupt kan met je telefoon.. Maar misschien dat je met paint de foto kan verkleinen? Afbeelding openen met paint drukken op formaat wijzigen.. En dan 75 intypen ofzo. dan moet het kleiner worden, is het dan nog steeds te groot? gewoon nog een keer doen tot dat de foto het juiste formaat heeft.. Succes en hopelijk zien we je foto snel verschijnen !
Dit is me eerste 10.1 weken echo in het westeinde Den Haag. Wie zie het?? Ik heb overgings deze week nog de 20 weken echo dan hoor ik het zeker Ps sorry foto zit niet goed weet niet hoe ik het moet draaien