Gamers

Discussie in 'De lounge' gestart door Riette89, 26 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niki2014

    Niki2014 Bekend lid

    21 apr 2014
    656
    163
    43
    #81 Niki2014, 27 mei 2014
    Laatst bewerkt: 27 mei 2014
    Leuk! Ik doe ook mee! Had geen idee dat er hier ook zoveel gamers zitten! :)

    Momenteel echt heel erg balen, want ik word super misselijk van beeldschermen momenteel ivm zwangerschap. Hoop dat dit snel over is, want ik was eigenlijk niet van plan een andere hobby te zoeken...

    EDIT: ik speel of speelde graag Counterstrike, Assassins creed, Dungeon siege, The elder scrolls V Skyrim, Rome total war, Sacred, Diablo, Torchlight, Unreal Tournament, Trackmania nations en vast nog wel meer over de jaren heen. Ik speel met name op de PC.
     
  2. Rodaina

    Rodaina Bekend lid

    9 mrt 2013
    609
    48
    28
    Hahaha, ik vond het vroeger heel leuk!! Nu steeds minder. Ik heb nintendo64 tot WII gehad, en van alles gespeeld.

    Leukste spellenreeks ever is en blijft Zelda :D
     
  3. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Ik heb een max level shadowpriest en ik ga nooit of nooit holy. Deze is ook mijn main. Heb nog een mage, dk, shammie wl enpala die redelijk zitten qua levels. Rogue warrior en hunter heb ik ook, monk nooit aan begonnen.

    Heb ook nog veel chars op andere servers zowel horde als alli omdat mijn man bleef serverhoppen en ik maakte dan gewoon een nieuwe char aan. Geen haar op mijn hoofd dat eraan dacht om ook elke keer te gaan betalen voor een transfer.

    Speel ook nog af en toe EQ2. Een aantal van de mensen daar zijn naar WoW gegaan en dat zie je wel aan bepaalde dingen in het spel. EQ2 is helemaal anders qua graphs, eigenlijk ben ik meer voor die stijl.

    Rift heb ik ook gespeeld maar was een leuk tussendoortje. Conan en LoTR staan ook nog op mijn pc.
    Ook heel wat f2p geprobeerd.

    En natuurlijk Divine Divinity serie.
     
  4. genaio22

    genaio22 Actief lid

    15 dec 2013
    320
    189
    43
    fijn dacht bijna dat ik de enige was
    ik speel nu op de xbox maar heb ook op de ps gespeeld

    -assasins creed
    -gta
    -uncharted
    -god of war
    -tomb raider

    un ben nu bezig met dantes inferno
     
  5. Asherah

    Asherah Bekend lid

    22 mei 2012
    807
    0
    0
    Istanbul
    #85 Asherah, 27 mei 2014
    Laatst bewerkt: 27 mei 2014
    Ik ben ook op en top shadow priest (ik heb er 3 op max level lol), ik haaaaat holy/disc :p Verder ook vrijwel alle andere casters op max level. Ben dus alleen niet zo'n melee fan, daar ben ik nog mee bezig. Zit op de server Terenas, behoorlijk dood, zeker als je horde bent zoals ik. Heb in het verleden op andere servers gezeten, maar toch miste ik dan Terenas, stom he, dus telkens weer terug gegaan. Al heb ik kortgeleden een ally priest op een andere server tot max geleveleld. Ik zit nu in een guild die mijn vriend en ik opgericht hebben, maar is ook een beetje dood sinds wij gestopt zijn met raiden. Jammer want we waren realm nummer 1. Misschien met de volgende expension er weer leven in blazen ;)

    Mijn vriend en ik hebben elkaar trouwens zo'n 6 jaar geleden leren kennen in WoW. En elkaar pas in het echt ontmoet in 2011 :p
     
  6. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    ik heb 7! sp's max lvl en nog 3 tussen lvl 60 en 75 en dan nog 3 of 4 rond lvl 30.
     
  7. Riette89

    Riette89 Fanatiek lid

    28 apr 2014
    1.097
    682
    113
    Vrouw
    Duitsland
    Heb gister mijn twee spellen die ik niet meer speelde omgeruild voor Batman Arkham City & Tron Evolution.

    Wat is Tron een gaaf spel zeg!! had ik niet verwacht maar heb gister een tijdje doorgespeeld! :D

    TRON: Evolution Trailer - PAX 2010 - YouTube
     
  8. Thymra x Xi

    Thymra x Xi Niet meer actief

    Ik vind Disc priests evht heerlijk om te spelen :D ik heal ook in dungeons en battlegrounds. Tanken doe ik niet :p
     
  9. Marleen31

    Marleen31 Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.586
    475
    83
    NULL
    Noord Holland
    Ik ben ook mage! Toch wel mijn favoriet. Al vind ik warlock en druid ook erg leuk :)
    Mijn main is alliance maar heb ook wat hordes, hoogste op horde is 88.
     
  10. Thymra x Xi

    Thymra x Xi Niet meer actief


    Wat voor spec hebben jullie mages?
    Mijn mage is frost (lvl 90) op een of andere manier krijg ik mijn dps niet goed haha
     
  11. toetie

    toetie Fanatiek lid

    14 dec 2010
    2.310
    7
    38
    noord brabant
    wij vonden gamen ook leuk maar waar vinden jullie die tijd voor?
    ik vind daar nu de tijd echt niet meer voor.
    call of duty doen we nu nog zelden tegen elkaar.
    ik vind de dingen avonturen leuk Zelda heb ik weet de naam niet meer spel heb ik uitgeleend bedenk ik me al 1,5 jaar geleden :O
    gta spelen we.
     
  12. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Ik game nu ook niet zoveel meer hoor. WoW is al een paar maand geleden dat ik gespeeld heb al kriebelt het nu wel weer. Andere spellen vooral even 's avonds en nu soms tussendoor eens minecraft op de server van Athene.
     
  13. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam

    Ja he mage is het leukst (vooral ook de portals sinds ze een heleboel hadden weggehaald in Dalaran enz toen ik nog speelde) haha en dan handelen in portals voor 10g :D Warlock is ook leuk inderdaad en hunter lijkt me ook wel leuk.

    @Thyrma

    Beide mages zijn arcane. Dat was toendertijd de beste en krachtigste spec. Vond ik ook wel!
     
  14. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam

    Ik game niet meer zo veel maar als ik het doe dan na 20.00.
     
  15. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Hahaha, grappig. Ik ben een oldschool gamer en vind juist de mensen, die op consoles spelen geen echte 'gamers' :)
    Maar ik snap wat je bedoelt. Kom ook wel eens mensen tegen, die zichzelf gamers noemen en die spelen dan Farmville en zo :p

    Ik ben eigenlijk een 'desktop gamer', die bij gebrek aan computerruimte en desktop nu op een laptop gamet. Mijn voorkeur gaan uit naar RPGs. Mijn favo games op dit moment:

    Skyrim (met alle add-ons)
    Dishonored
    Star Trek Online (gratis MMORPG)
    Civilization IV (met manlief samen)
    En om de tijd te doden Marvel's Puzzle Quest (wat eigenlijk een verkapte Candy Crush is, maar dan met Marvel superhelden :p )

    Ik kijk NIET uit naar nieuwe games, omdat ik al te weinig tijd heb om te gamen. ALS ik al tijd over heb, dan vind ik het moeilijk te kiezen, want ik wil het allemáál! :D En ook nog series kijken. Moeilijk dus.
     
  16. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Ik volg het ook niet meer zo hoor wat er uitkomt aan nieuwe games, te weinig tijd.

    Ik vind desktop trouwens het aangenaamst gamen. We hebben wel veel consoles maar momenteel is enkel de ps4 aangesloten en de xbox in de ouste zijn kamer zodat hij netflix kan kijken. Dan kan ik even het poortje dichtdoen en snel de stoomreiniger door de rest van het huis halen.
     
  17. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Word nu heeeeeeeeel nieuwsgierig naar WoW...
    Ga eens even googlen...misschien iets voor mijn verlof?
    Al moet ik de laatste twee ac's nog spelen en wil ik bioshock ook nog spelen...eh... Hellup!
     
  18. Riette89

    Riette89 Fanatiek lid

    28 apr 2014
    1.097
    682
    113
    Vrouw
    Duitsland
    Haha Keuzes,keuzes!:D
    Bioshock is zeker een vette aanrader!!
    1,2 en infinite hebben alle 3 zo hun eigen verhaal en oh zo geweldig :D
     
  19. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Heb er nog geen een gespeeld. Ooit de eerste eens opgezet. ( geleend) Mijn man ging hem spelen en ik keek mee. Hij vond hem te spannend whahaha! Watjuuuh!
    Maar ik denk dat ik het wel wil wagen.

    Ik zou ze dan moeten lenen van mijn zusje. Die hebben ze alledrie. Maar kun je invinite ook los spelen of mis je dan een gedeelte aan verhaal/history?
    Die invinite was die in de lucht toch?
     
  20. Noelle85

    Noelle85 Fanatiek lid

    8 jul 2013
    1.791
    492
    83
    Je kan ook beginnen met WoW op een private server te spelen, dat je een beetje een idee krijgt of het wat voor je is? Zit wel een groot verschil tussen hoor, op de private server doen quests enzo het vaak niet en het is veel simpeler (je kan op een x20 server spelen, dan ben je binnen een paar dagen met je character op het hoogste lvl), maar dan hoef je niet in een keer het spel en een account aan te schaffen :)
     

Deel Deze Pagina