Dus jij neemt alvast een duik vanavond Darkness. Hoop echt voor je dat het doorzet twixie, en dames laat dat dan een startsein zijn voor de rest om dit weekend heel wat nieuwe burgers op de wereld te zetten dan doe ik vanaf woensdag ook mee Ik heb de app gezocht ope iPhone maar daar kan ik hem niet vinden. Zijn er mensen met een iPhone die een goede app hebben?
Ik heb nu om de 8 minuten een wee die een minuut aanhoudt. Ik voel het opkomen en er zit ook een piek in. Die ik als ik goed en rustig adem nog weg kan puffen. Voor de zekerheid toch even de VK gebeld. Ze vertelde dat de weeën echt om de 4 minuten moeten komen en die een minuut aanhouden, bij die minuut moet ik heel die minuut de wee wegpuffen. Ze gaf me het advies om twee paracetamol te nemen en als ik echt niet kon slapen, mocht ik morgen terugbellen voor slaapmedicatie. Ze zei dat het echt afwachten is. (joh!) Aan de ene kant heb ik het gevoel dat het gaat doorzetten, maar aan de andere kant ook weer niet. Had wel mijn favo VK aan de lijn hoop dat zij mijn bevalling gaat doen! Hahah
Zo, ik sta weer met beide voetjes op de grond en besef nu dat het echt lang kan duren. Heb je nu echt onmenselijk veel pijn of valt dat mee?
Pfff ben dus mooi wel in slaap gevallen fijn zeg ! Slaap natuurlijk niet weer&""/!,)/@"/ Twix hoop ook dat doorzet voor je heb je lekker je kleintje in je arm bemerk Nog steeds jaloers Darkness :0 ga jij in bad bevallen ????? Alweer jaloers. Ik moet in ziekenhuis en wou gaan vragen of ze de mogelijkheid hadden daar.....
Haha die slaapmedicatie mogen ze mij ook wel geven! Alleen heb ik geen weeën. Succes Twixie hoop dat het doorzet voor je. Dat afwachten is heel vervelend. Hopelijk kun je straks een beetje slapen.
@tatiana: de bedoeling is om in bad te bevallen tenzij ik me op het moment zelf bedenk of ik om de een of andere reden in het ziekenhuis moet bevallen.
Hadden jullie ook het gevoel dat je continu de drang had om te poepen? Het lukt maar niet. Had me zus geappt op haar ff op de hoogte te stellen. Zij is meer zenuwachtiger dan ik ben? Ik zei nog, voor hetzelfde geld zet het niet door, dus relax! ''Bel me als je naar het ziekenhuis gaat!'' Euh... Waarom? ''Ja, om jou te steunen natuurlijk'' Nee daar zit ik op te wachten Ik doe dit samen met mijn vriend en met niemand anders. Ik vind het echt een scherpe pijn. Maar opzich kan ik het nog goed weg puffen. Ben even gestopt met timen, maar vriend zegt dat ze nu wat sneller achter elkaar komen. Maar goed, zie het allemaal wel. Wanneer het moment komt dat ik echt naar het ziekenhuis moet, word ik pas zenuwachtig!
Komt helemaal goed Twixie! Zodra je in het ziekenhuis bent gaat alles redelijk snel en deels ook aan je voorbij (was hier wel zo). Hoop voor je dat het doorzet en dat je in ieder geval morgen je beeb in je handen hebt
Laatste dingetje en dan stop ik met jullie lastig vallen Hoe in hemelsnaam slaap je met die weeën??? Lig net in bed en was er zo.weer uit, omdat ik een wee kreeg.
Ik vraag me af of dat kan ik ben overdag bevallen met een infuus dus kan er vrij weinig over zeggen, maar mij lijkt naast de pijn, de spanning al te veel om te kunnen slapen.. misschien heb je morgen gewoon je kindje in je armen twix!!!
Ehm niet.... Hier begonnen de weeën om half 1 snachts en heb vanaf dat moment tot ik (de volgende avond om 11 uur) naar het ziekenhuis ging niet geslapen. Pas toen ik het morfine pompje kreeg kon ik wat dutten, iets wat daarvoor echt onmogelijk was. Weet ook wel dat dit niet het nieuws is wat je wil horen, maar een andere ervaring heb ik helaas niet
Ik ben zo moe, echt verschrikkelijk. En deze pijn, verschrikkelijk. Je zou maar verslaafd zijn aan zwanger zijn en 16 kinderen hebben gebaard, verschrikkelijk. Als dit niet doorzet, is dat ook verschrikkelijk! Alles is verschrikkelijk. En dan te bedenken dat het las het begin is. HALLELUJA! Wat heb je al die tijd gedaan, Linana? Ik kan alleen maar staan en die op dit moment rot vriend slaapt al. *zucht wee weg
Ik word niet gek van je hoor Ff denken wat ik toen gedaan heb - rare posities uitgeprobeerd (rug weeën, was er niet blij mee) - 24 kitchen gekeken - keeping up with the kardashians gekeken - topics gelezen op zp die ik beter kon overslaan dit is dus geen aanrader - 329 keer onder de douche gestapt hielp ook geen moer - net zo vaak naar de plee gelopen want ik liep leeg vanuit de achterkant (sorry voor de info) - en de boel lopen timeren op m'n telefoon Oh en spelletjes gespeeld op de laptop En ik kan je vertellen.... De nacht duurde ondanks dit hele programma rete lang de dag die erop volgde nog langer, ondanks dag mijn vriend er toen gewoon was