Ik zou ook niet blij zijn met de harde muziek en gegil, al is het vakantie. Hoe een ander zijn kinderen opvoedt, moet hij zelf weten...maar ik wil er geen last van hebben. Hoop dat het snel rustig wordt naast je.
Precies de reden dat wij nu niet naar een bungalowpark gaan, ik zou me kapot ergeren!. Zeker als je ook nog letterlijk kunt verstaan wat ze zeggen.... En 22.00 uur op bed? Alle 4 de kinderen? Vind ik persoonlijk ook erg laat (en ja, mijn oudste is 5). Al staat dat even los van de overlast. Hopelijk slapen ze daarom langer door.... Sterkte daar....
Wij zijn net 3 weken terug van een weekje Turkije Heb de kids 5 bijna 4 en toen 7 maanden Om 19.00 uur ging de eetzaal open, dus konden we pas eten, 20.00 uur klaar met eten, 20.30 was er een mini disco voor kinderen tot 21.00 en dat mochten ze mee doen van ons elke avond, om 21.30 gingen we naar de kamer, tandjes poetsen pyjama aan lekker knuffelen en was het dus ook 22.00 uur elke avond Tja het is vakantie .... Mijn kinderen dus ik beslis Voordeel was dat mijn kinderen wel langer slapen in de ochtend als ze later naar bed gaan, die maken altijd standaard 11 uurtjes achter elkaar, Maar ik hoop dat je morgen avond geen last van ze hebt wel netjes dat je zelf bent gegaan ipv klagen bij de receptie
als ze na een vriendelijk verzoek niet ophouden maken ze morgen ochtend vroeg kennis met mijn muziekkeuze onze zoon gaat met vrije dagen nooit vroeg naar bed. is zeven en op schooldagen moet hij er wel om acht uur in liggen.. maar slaapt zelden voor negen uur. ieder kind is anders. kan hem wel om zeven uur slapend willen hebben... maar dat werkt niet bij hem
Ik snap dat sommige kinderen niet vroeg liggen of gaan slapen maar kom op he ze zijn ouder dan 4, de ouders kunnen best zeggen: ssst er liggen mensen/kinderen te slapen. Maar ik ben een pietlut daarin, ik kom voor mijn rust. Ik snap dat mensen zich willen uitleven maar hou wel rekening met elkaar. Met mijn man afgesproken zeker een vrijstaand huisje volgend jaar/seizoen. Probleem wellicht opgelost.
Op de meeste bungalowparken gelden toch ook standaard parkregels? Tenminste de parken waar ik tot nu toe ben geweest altijd wel. En daar stond ook altijd in dat het na een bepaalde tijd 's avonds gewoon stil moest zijn, en dat je geen harde muziek meer mag draaien.
Met hemelvaart in een vakantiepark, pure horror. En je leert je kinderen gewoon rekening houden met, vakantie of niet. Daar is nooit iemand slechter van geworden. Essentieel deel van de opvoeding.
Mja wij gingen in Griekenland vaak pas om 11 uur eten.. Dat is daar heel normaal. En zeker in het voorseixoen is er voor die tijd ook weinig meer te krijgen dan broodjes van de bakker. Dit jaar in een all inclusive hotel... Maar dan is er om 21.00 uur kinderdisco. Tja.. Dan is het ook al gauw 10 uur voor er geslapen wordt. Moet je lekker zelf weten toch? Belangrijkste is dat niet hele bungalowpark last van ze heeft... Of dat nou om 10.00 of om 22.00 is.
Mijn kinderen zijn vorig jaar in de vakantie iedere nacht tussen twaalf en en een naar bed gegaan. Deden wel tussen de middag een dutje maar dat was ook maar van een uur. En uitslapen deden ze tot negen uur.
+++ Maar goed, als de ouders dat ook al niet hebben geleerd... Gaan die kinderen dat natuurlijk ook niet meekrijgen in hun opvoeding
Precies, maar die gedachte lijkt nogal uit de tijd helaas. Als ze vanavond weer tot laat herrie maken en de muziek hard hebben, gewoon de receptie bellen, lees de parkregels even door, kan me niet voorstellen dat er niet instaat dat het na een bepaald tijdstip stil moet zijn, net zoals er vaak in staat dat je de muziek/t.v. van de buren niet hoeft te horen.
Dat lijkt me zo onwijs irritant!! Ik snap dat je voor je rust komt, maakt niet uit of het hemelvaart is, pasen of kerst.. En tjah, kids die om 22:00 nog wakker zijn, mijn zoontje is met o&n tot 2:00 wakker geweest... Maar hij gilt en schreeuwt niet en dat zijn uitzonderingen. Op vakantie lag hij ook wel eens om 22:00 of wat later op bed, daar is het vakantie voor.
Waar zitten jullie nu? Klinkt als mijn buren die toevallig een weekendje weg zijn En in een bungalow zitten. Haha hier is het nu zo rustig.
Het is hier niet rustig helaas..... Wij zitten in Weerterbergen. Weer herrie, gillen, schreeuwen, janken, stampen, met deuren slaan. Dit is echt familie Aso!!! :x morgen gaan we klacht indienen. Of ander huisje of weg. Dit is niet normaal meer pffff
Daar zitten hun nu niet maar ik weet precies wat je bedoelt. Mijn buren zijn exact hetzelfde en idd niet morgen maar nu meteen gaan. Ik doe dat hier ook hoor voortaan no tolerance met die aso's.
Nou, uitslapen is er hier ook niet bij, dankzij mijn buren met kinderen die elke dag om 6 uur op zijn en dan het hele dag het huis door springen, bonken en beuken, kindermuziek aan etc. Mijn kinderen zijn ook wel eens vroeg wakker, maar dan laat ik ze wat rustigs doen. Helaas onze vaste buren. Onze andere vaste buren hebben 3 kinderen en die hoor je zelden tot nooit. Hopelijk gaan ze wat met jullie klacht doen.