Buikpijn en eisprong

Discussion in 'Zwanger worden' started by Truelove, May 29, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    Mar 30, 2014
    3,006
    0
    0
    Wie van jullie voelt zijn eisprong aankomen?

    Ik heb namelijk al een paar dagen ervoor een beetje last van mijn buik..
    Ik heb gister een positieve ovulatie test gehad..
    Vanmorgen had ik een idee dat mijn buikpijn gezakt was en dus mijn ei al is gesprongen..
    Maar hebben nu net geklust(sorry:)) en blijf een beetje zeurende buikpijn houden onderin mijn buik..
    Is dit normaal?
     
  2. Siss

    Siss Actief lid

    Apr 2, 2014
    151
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey

    Heb ook voor de eisprong enorme buikpijn als hij gesprongen is heb ik er nog 2 dagen wat last van maar wel minder dan ervoor ... Ze zeggen dat dit komt door het verschrompelen van de holte waar eitje in zat.

    Hoop dat je hier wat aan hebt 😉
     
  3. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    Mar 15, 2014
    1,247
    8
    38
    Noord brabant
    Ik heb altijd al voor de positieve test groei pijnen van mn ei. Ma zodra ik positieve test heb dan is die pijn weg. En dan is ie echt nog niet gesprongen
     
  4. Daenerys

    Daenerys Fanatiek lid

    Jun 21, 2013
    1,399
    15
    38
    Ik voel dagen voor de eisprong wat zeurderige buikpijn wat doortrekt naar mijn linker of rechterzij. Tijdens de eisprong is de pijn verplaatst naar de zijkant en heb ik echt het gevoel alsof er iets doorheen moet zegmaar. .
    voel mijn eisprong altijd heel duidelijk en dit kan soms echt heel vervelend zijn, de pijn overheerst dan echt. Maar het is wel fijn dat je het voelt want daardoor hoef je niet of nauwelijks ovulatie testen te gebruiken. Heb het de afgelopen maanden wel gedaan om te kijken met wat ik voel of dat echt mijn aankomende ei is. Klopt tot nu toe elke keer weer.;)
     

Share This Page