nou? Hier 2 roodharige kindjes.... wat merken jullie van het roodharig zijn? wij kunnen bijvoorbeeld met zon niet naar buiten....ze verbranden levend! En op de een of andere manier moet iedereen wel iets erover zeggen...rood haar? Hoe kan dat, jullie zijn beide donker! show je rode haar of je roodharige kindjes! (ik wilde een leuke foto erbij doen van mijn kids, maar ik mag niet...toch morgen nog eens proberen!)
Ik ben van nature rood maar heb m'n haar geverfd (andere kleur rood hahaha) Denk dat mijn mannetje ook rood is vriend lief z'n pa is rood en mijn vader heeft n rossige baard hahaha
rood en je haar rood verven...hahaha ook apart! ben benieuwd naar je kleintje straks! met zoveel rood in de familie. Gekke is, mijn broertje is ook rood! Maar zijn moeder (niet mijn moeder) ook....dus dachten we altijd dat hij het daar van had. Nu is mijn man zijn oma ook altijd een rode geweest en zijn tante ook, zijn moeder was meer blond.....dus wij hadden het nooit verwacht!
Nou... Ik heb geen rood haar maar wel de witte huid ( en groene ogen) Mijn Oom uit Italie is wel rood Oja...en mijn zwager uit Zweden is ook rood...maar dat telt niet
Ja bleek ben ik ook en groene ogen En zomers krijg ik sproetjes @antares Ik doe m'n haar donkerder rood verven al moet ik nu wel bekennen dat ik nu echt n enorme uitgroei heb Sinds ik zwanger ben niet meer geverfd (te schijterig haha) Kan ook zijn dat i blond word of pik zwart
Ik ben rood uit een potje haha dus eigenlijk telt dat niet Mijn moeder hoopte vroeger dat ze kindjes kreeg met rood haar, omdat mijn vader ook rood was.. Helaas, we zijn allemaal donker blond
Ze zeggen dat groene ogen en rood haar dezelfde soort gemuteerde genen zijn...zoiets Ik heb trouwens ook een rode gloed over mijn donkere haar ( natuurlijk)
ik hoop dat zoontje dat ook mee krijgt, vreemd genoeg heeft hij veel buiten gespeeld in lange mouwen...nu zijn zijn handen bruin! Hahaha ziet er vreemd uit alsof hij handschoenen draagt of vieze handen heeft. Maar hij is nog nooit verbrand idd..nu laat ik ze ook niet lang buiten. Dochter verbrand meteen, binnen 10 minuten al...als ik die niet insmeer dan kan ze vellen krijgen zelfs....
mijn dochtertje heeft ijsblauwe ogen... beetje zoals de papa. en mijn zoontje heeft grijs groen blauw bruine ogen....heel mooi. Beetje van mij denk ik... maar is genetisch dus een afwijking groen en rood?
Haha die opmerking komt me zo bekend voor , jullie zijn allebei niet rood . Er wordt inderdaad altijd wel wat gezegt over zijn haartjes ! Ben benieuwd naar een foto van jou kids
en ons meisje, al is zei minder rood als zoontje....op deze foto niet, maar is schoolfoto en gescand....
Ik ben zelf roodharig en mijn jongste ook. Zit hier wel in de familie. Mijn oudste is dan weer donkerblond. Bekijk bijlage 398212 ik moest wel ff zoeken waarop ze duidelijk rood haar heeft. Op foto's lijkt ze vaak minder rood haha.
Mijn man heeft rood haar en groene ogen, mijn zoontje heeft roodhaar en blauwe ogen mijn dochtertje heeft rood haar en bruine ogen En ik heb bruin haar met bruine ogen... hihi ik pas niet helemaal bij het geheel Mn man kijkt naar de zon en is verbrand, zoontje weet ik niet, hij heeft wel een heel kwetsbare huid die snel op alles reageerd, dus hou hem zoveel mogelijk uit de zon en smeer zo goed mogelijk. van mijn dochtertje weet ik het niet, die is nog zo klein en komt sowieso niet in de zon.
je kunt al wel het huidverschil zien...dochter heeft sproeten Zijn er meer roodharigen die niet verbranden en geen sproeten hebben? Is dat wel mogelijk of is dat ook genetisch aan elkaar gelinkt?