Wat doen jullie als jullie kind keelontsteking heeft? Ze is er verder niet ziek van maar heeft enorme keelpijn waardoor we er dus helemaal niets inkrijgen, af en toe een slokje drinken! Ijsjes, knijpfruit alles hebben we al geprobeerd.
Paracetamol gegeven? Hier was t ook drama steeds, gelukkig zijn de amandelen eruit en sindsdien geen last meer.. Beterschap!
De keel is mijn zwakke plek. Ik heb heel vaak keelontsteking of keelpijn. Als ik echt ontsteking heb ga ik zelf voor paracetamol, waterijsjes en koel drinken. Eten laat ik dan ook even staan buiten het feit om dat slikken gewoon echt pijnlijk is, maar ik heb er dan ook echt geen zin in.
Misschien gewoon langs de huisarts gaan? Ik weet niet of ze het bij kinderen ook doen, maar met een antibioticakuurtje is het zo over. Blijft wel lastig natuurlijk om kleine kinderen pillen te laten slikken.
Hier vaak zelf ontstoken amandelen/keelontsteking. Eet dan zelf ook weinig. Veel waterijsjes, koud water/koude limonade, koude verse fruitsapjes en eventueel klein gesneden appel met een beetje kaneel. Maar echt eten hoef ik dan niet, dat doet pijn. En paracetamol inderdaad!
Het enige dat ik er hier in krijg is af en toe een minislokje en knijpkwark(absoluut niet goed want dat slijmt) maar ja wat moet je dan
Volgens mij doen ze dat alleen bij een bacterie maar haar keeltje is alleen knalrood en ik zie geen witte puntjes!
Zorg dat je overal in huis wat hebt staan aan drinken en bijvoorbeeld knijpfruitjes,komkommer enz. Ze pakt dan misschien gewoon zelf wat. Het is lastig, maar ze kan wel even zonder, als ze maar goed drinken blijft. Even langs de huisarts is misschien ook een optie, ondanks dat ze niet zo ziek is, maar ze gaat zich waarschijnlijk wel slapper voelen en heeft pijn. Ik ben vorige week met mijn dochter bij de huisarts geweest, ze had weer last van haar keel, al een week iedere dag momenten van koorts, werd steeds slapper, lustelozer, eet nauwelijks en heeft het uithoudingsvermogen van een dweil. En dat terwijl ze normaal de hele dag door bezig is, springt, rent, danst, fietst enz enz. De huisarts schrok van haar amandelen, en van haar lusteloosheid (ze lag gewoon languit op de vloer bij de huisarts ) Hier werd mij nadrukkelijk verzocht de afspraak die ik al met de kno had staan te vervroegen, de maandag erop meteen gedaan en kon afgelopen woensdag terecht. Waar ik voor vreesde en waar ik ook tegenop zie, mijn dochter haar keelamandelen moeten eruit, ze zijn volgens de kno goed ontstoken en ook haar inmiddels aangegroeide neusamandel is flink ontstoken en pellen ze ook meteen. Vandaar, zorg dat ze toch wat binnenkrijgt en even langs de huisarts. Trouwens, mijn dochter had geen rode keel en amandelen, ook nauwelijks witte puntjes erop, toch zijn ze ontstoken. Sterkte met je meisje!
Ik wilde gister ook langs de huisarts maar die was er niet i.v.m hemelvaart! Krijg er ook bijna geen drinken in pfffff tis een schat van een meid maar oh oh oh wat kan ze eigenwijs zijn, vinden jullie dit iets om voor naar de huisartsenpost te bellen? Ben namelijk erg bang afgescheept te worden!
Hoeveelste dag is het nu? En krijg je er wel elk half uur een slokje in? En heb je al paracetamol geprobeerd (zetpil)? Als je al op dag 3/4 zit en het is nog niet over zou ik de hap even bellen.
Nou het is donderdag begonnen met keelpijn maar nog niet zo erg want ze dronk en at wel goed, gisteren en vandaag krijg ik er bijna niks meer in behalve dat slokje elk half uur maar das toch niet genoeg? Zetpil is geen optie, word ze helemaal panisch dus wij doen het met sinaspril.
Keelpijn is zo naar, maar idd wel belangrijk om elk half uur te drinken om het wat vochtig te houden. Anders gaat het nog meer pijn doen. Plast ze nog wel genoeg? Bel anders gewoon, even advies vragen.
Hihihi, ik weet dat jouw moppie even oud is als de mijne, maar ze lijken ook nog eens op elkaar : eigenwijs ik hoef hier ook niet te vertellen wat beter is voor haar, ze doet het toch niet. Zij drinkt dan wel (redelijk), maar eten ho maar ja, ijsjes En hier ook een dame die volledig in paniek raakt bij een zetpil en dus sinaspril. Dat wordt nog wat, want voor de operatie moeten wij een pcm zetpil 500 mg geven aan haar. Ik heb bij het opnamebureau gezegd dat ik dat echt niet ga doen, want dat geeft meer ellende dan dat het wat oplevert. Nu gaan ze de zetpil geven als ze onder narcose is en voor/na de operatie moet ik bespreken hoe we pijnstilling gaan geven, want ik ga een kind wat pijn heeft en panisch is voor zetpillen, echt geen zetpil toedienen. Dan maar sinaspril vloeibaar of door haar drinken. Dit is dus de derde dag dat ze zo'n pijn heeft? En dus weinig drinkt? Je kunt een hap ook bellen om te overleggen. Misschien willen ze haar zien, of je kunt nog even wachten tot morgen. Mijn ervaring met de hap is dat ze jonge kinderen echt niet te lang laten lopen. Volg je gevoel, die is vaak juist!
Hè ja ik weet nog dat we het er weleens over gehad hebben dat ze even oud zijn en best wel hetzelfde, grappig hè! Die van ons heeft volgens mij echt een trauma van zetpillen want die krijg je er met geen mogelijkheid in hoor en een sinaspril is ook een hele opgave hoor maar dat gaat nog! Nou ze heeft vandaag een wit bolletje op en een heel ijsje, nu is ze bezig met een flesje drinken en die is bijna leeg! Het gaat wel aardig nu alleen die keelpijn nog weg
Top! Wat ze binnen krijgt, krijgt ze binnen! Is toch vocht nietwaar? De assistente van de huisarts zei tegen mij, geef maar wat ze lekker vindt, het is even niet anders. Jou dochter heeft toch ook best veel meegemaakt, was toch ook een periode ziek geweest? Daar komt bij mijn dochter het trauma voor zetpillen vandaan. Ze moest zo vaak een zetpil, vreselijk. Lang leve de sinaspril! Dochter heeft ook angst voor prikken, bloed en vaccinaties. Zo vaak bloed geprikt, dat kan ook niet anders.
Klopt ze is erg vaak ziek geweest, niet met ziekenhuisopnames maar wel erg vaak gewoon echt ziek, en nou moet ik wel eerlijk zeggen dat ze een gevoelig meisje is die je vaak met zijden handschoentjes moet aanpakken hahahaha Hier geef ik haar ook wat ze lekker vind, was al blij toen ze een aantal skittles naar binnen werkte, en nu hopen op een goede nacht! Wanneer word je dochter geholpen?
Hihihi, alsof je over mijn dochter praat! Die moet ook soms met zijden handschoentjes aangepakt worden, want oei, zo gevoelig... Ze staat voor 26/6 op de planning.. Na een dag als vandaag denk ik, dat duurt nog veel te lang.... Zo moe, snel geïrriteerd , mopperig enz. Echt niet lekker. Hoe ging het verder vandaag? Ik heb volgende week een studiedag van mijn werk, mijn man zit in het buitenland en mijn dochter red hele dagen school op deze manier niet. Ik zit even met m'n handen in het haar wat betreft die studiedag, dan is ze een dag van 8-18 van huis, dat gaat m niet worden en ik heb geen oppas...
OK dat is inderdaad nog wel een eindje weg, tenminste zo lijkt het! Hier gaat het aardig goed, ze heeft een stuk beter geslapen en de keelpijn is nu volgens mij zo goed als weg en ik nu overgegaan in een beetje hoesten maar als het zo verdergaat ben ik blij! Ja vervelend is dat als je man er niet is en je hebt zelf ook je verplichtingen, geen ouders, familie, vrienden of buren die ff kunnen bijspringen?
Ging het vandaag verder ook de betere kant op? Hier een mopperig, snel geïrriteerd moppie. Uiteindelijk tegen een uur of 17 kreeg ze weer verhoging en om 18.30 wilde ze naar bed, toen had ze 39'C, een enorme hoestbui volgde, flinke pijn in haar keel, lamlendig. Arme meid, het is echt niet leuk voor haar. Ik denk dat ze deze week, afhankelijk hoe het gaat, ik kijk het per dag aan, maar halve dagen naar school gaat, ik vermoed dat hele dagen te hoog gegrepen zijn, zoals zij zich nu voelt...
Vandaag ging erg goed verder, zelfs het eten begint weer toe te nemen, wel was ze erg moe vanavond maar ja dat komt door teveel aan slaap de laatste dagen Hè bah wat een vervelende situatie met je dochter, sneu zeg, kan de huisarts niets geven wat het tijdelijk wat draaglijker maakt voor haar? Superveel beterschap voor haar en een dikke knuffel!!