Welkom Monique ... @beschuitje Doe vandaag maar lekker rustig aan beschuitje ... Hopelijk kan je dan alles een plekje geven ... wel jammer dat het zo moest gaan ... bij mij drukte ze ook wel op mijn buik maar niet met vol gewicht , @nina Snap heel goed dat je verdrietig bent is helemaal niet leuk, Ben je van plan om nu ergens anders te proberen ? laat het ook even tot je komen zo dat je het rustig kan verwerken .... iig sterkte . Wij hebben vandaag terug plaatsing gehad. we hadden 4 eitjes waar van 3 bevrucht waren ... Heelaas kunnen daar er 2 van niet ingevroren worden want ze waren niet verder gegroeid ... dus nu hebben ze de gene die wel verder gegroeid was terug geplaatst het had een goede kwaliteit (b) dus nu is het afwachten tot 14 juni . dan mogen we testen ... ik wens echt iedereen nog maals succes ... en voor de gene die het kunnen gebruiken big hugg .. xxx
Nina dikke knuffel voor je ! Je mag nu best even verdrietig zijn hoor... Sankyra jij gaat nu de zware wachtweken in spannend! Wel jammer dat er geen eitjes over zijn maar wie weet ik dit de ware 😄
Nina, wat een verdrietig nieuws. Heb geen overstimulatie gehad, maar wel een afgebroken poging, dus kan me voorstellen hoe je je voelt. Sterkte meis. Beschuitje, rot dat de punctie zo'n nare ervaring is geweest. Maar wel een goede oogst, dus ik hoop dat je nooit meer hoeft. Na 19 dagen testen klinkt idd behoorlijk lang. Sankyra, ik duim voor jullie dat het snel 14 juni is.
Wat 'n rare berichten allemaal!! Dikke knuffel voor jullie allemaal! Zo, 19 dagen das echt lang. Na terugplaatsing of na punctie? Hier druk met spuiten, gister eerste opvlieger gehad, pffff midden in een restaurant, FIJN!! Verder gaat het prima
Inayae, icsi is een vorm van ivf. Het hele traject is hetzelfde, m.u.v. wat er in het lab gebeurt. Bij ivf worden eicellen en zaadcellen samen in een schaaltje gedaan en dan is het aan de zaadcellen om eicel te bevruchten. Bij icsi wordt één zaadcel op het lab direct in een eicel geïnjecteerd.
Hoi Meiden. Hier gisteravond een zeer pijnlijke avond gehad. De punctie heeft er wel goed ingehakt. Ik had veel napijn en ben dus vroeg in bed gedoken. Ik ben vandaag nog steeds niet helemaal jofel. Ik ben vreselijk moe terwijl ik een lange nacht gemaakt heb. Heb nog krampen ook, wel minder dan gister. Bovendien heb ik kramp als ik moet plassen. Is dit bij jullie herkenbaar? Ik heb het niet eerder gelezen ergens. Ik ben ook een beetje bang voor maandag. Bij de terugplaatsing moet er weer een eendebek in en alles is zo gevoelig. Normaal heb ik geen pijn daarvan maar nu ben ik wel huiverig. Hoe was dat bij jullie?
Vervelend voor je beschuitje! Ik heb zelf ook wel aardig last gehad na de punctie. Ook omdat ze bij mij op de buik moesten drukken want aan de rechterkant lag de eierstok niet goed! Heb op de dag zelf en twee dagen erna nog last gehad. Bij het plassen trouwens niet! Op de van de tp, geen last meer. Succes meid!
Nina, wat een gedoe! Sterkte meid! Dikke knuffel van mij. Hope2b, pff, bij mij nog geen opvliegers gelukkig. Wel erg emo, kan janken om niets . Wanneer ga jij beginnen met stimuleren? Beschuitje, wat vervelend dat je je rot voelt. Kan er helaas nog niet over meepraten. Hopelijk is de pijn en gevoeligheid maandag minder en kun je de eendenbek aan. Succes! Sankyra, hopelijk is dit gewoon " the one" en hoef je voorlopig dit niet nog een keer te doen. Duim duim duim. Vandaag een ooievaar gezet bij vrienden. Hakt er dan wel weer even in. Zij hebben er inmiddels al 2 in de tijd dat wij voor 1 aan het proberen zijn. Komt onze tijd dan echt wel???
Hihi, ja zo kan je het ook zien. Ik kijk meer uit naar het achter de rug hebben van deze stap en ik hoop op een niet al te pijnlijk punctie. Hoe voel jij je nu?
Moekie emo en janken om niks dat kan ik ook heel goed, erg herkenbaar ! Eindelijk begin ik me wat beter te voelen. Het ergste leed lijkt geleden gelukkig. Dus reken er maar op dat je zeker twee dagen erna niet veel kunt. Al is het natuurlijk niet bij iedereen zo...
Hmm, hoop toch dat ik wat minder last heb. Zie het niet helemaal zitten om me 3 dagen ziek te moeten melden . Maar we gaan het zien. Nog ongeveer 2 weken en dan zit ik denk ik op de punctiestoel Net weer een k*t bericht gehad: schoonzus zwanger . Soms hakken die berichten er zo ontzettend in . Misschien ook omdat ik al meer emo ben door die stomme hormonen! Wanneer zijn wij nou eens aan de beurt. Iedere idioot om ons heen is in 1 wip zwanger en hier zijn we al bijna 3 jaar aan het buffelen Meiden ik hoop echt dat we op dit forum allemaal snel zwanger zijn en dat onze grootste wens in vervulling gaat! Spookje: morgen heb je gesprek toch? Succes en ik hoop dat ze antwoorden voor je hebben. Beschuitje, succes morgen en hoop dat het geen pijn doet! Friesin, hoe voel je je? Nog maar een weekje tot de testdatum!
Dat hakt er idd in, Moekie.. Hoop dat jij ook gauw goed nieuws mag brengen. Vandaag op kraamvisite geweest bij een vriendinnetje. Och, wat een dot.. Zwijmel, zwijmel! Succes morgen beschuitje! En Spookje, rustig aan! Luister vooral goed naar je lichaam. Nog 5 dagen wachten en dan mag ik testen idd! Heb er geen zin in eerlijk gezegd. Zo bang dat er weer maar 1 streepje op te zien is. Geen zin in dat soort confrontaties. Al te vaak mee gemaakt. Dus mocht ik idd niet zwanger zijn, dan hoop ik voor het testen ongesteld te worden. Ik voel me moe, sinds gister geen ongie krampen meer (fijn) en gevoelige borsten (met name in de avond) ook zijn de aders veel blauwer dan normaal. Het lijkt er op dat er meer aders zitten. Mijn man viel het op.. Pas toen hij het zei, viel mij dat ook op! En af en toe wat steekjes ergens links, rechts en onderin de baarmoeder. Kan alle kanten op
Heftige periodes waar we in zitten. Sterkte er allemaal mee. Morgen ga ik weer voor een echo. Hopen dat de eitjes mooi gegroeid zijn allemaal. Vrijdag had ik er 8, zouden er dan nu nog meer kunnen zijn of niet?
Prinses bij mij waren het er eerst tien en uiteindelijk 14 dus het ka nog hoor dat de kleintjes groter worden.. Succes !
Succes vandaag Prinses! Ik heb vanochtend alweer met UMC moeten bellen.. Mijn temperatuur was het weekend continue wat aan de hoge kant. Zo rond de 38,0. Vanochtend weer mijn temperatuur opgemeten en nu gaf hij 38,9 aan. Ben erg moe en duf en een zeurende koppijn (maar misschien komt dat ook wel door de stress of zorgen). Maar buiten dat om voel ik me prima. Geen pijn verder! Wordt om 12.30 teug gebeld door het UMC, hoe verder..' Ben benieuwd. Hopelijk is het gewoon een nasleep van de hormonen en stress die ik de afgelopen week heb gehad.