Moet het ff van me afschrijven hoor... 2 wk geleden controle bij de gyn; zeer week, verkort tot 2 cm en vingertopje opening. Nu al weken aan het rommelen met harde buiken die best pijn doen, maar nog geen regelmaat. Net weer in het zh geweest voor controle en aan de monitor. Ze heeft ook getoucheerd en die harde buiken bleken niet voor niks; 3 cm ontsluiting! Sinds dat onderzoek vanmiddag doen die harde buiken een stuk meer pijn. Tot nu toe is het de andere keren vanaf dit punt rap gegaan, binnen een dag ofzo naar het zh. Ik weet dat het niets zegt en ook nog gewoon een poos kan duren, maar voel me toch wel nerveus nu. In huis alles af, maar heb natuurlijk wel nog 3 kids rond lopen en oppas woont 200 km verderop. Als het nodig is kunnen ze meteen vertrekken en heb de buurvrouw in geval van nood. Tis altijd goed gekomen maar op de een of andere manier voel ik me nu zo onrustig als ik weet niet hoe Zo dat lucht op
Dat herken ik wel hoor! Hier word het dan wel een geplande keizersnede maar het kan natuurlijk altijd eerder beginnen. Ook hier rommelt het lekker...... Ik zit dan ook er over na te denken hoe ik dat allemaal moet gaan doen. Oppas... en zelf richting het ziekenhuis gaan..... Gelukkig is dit probleem alleen overdags. Maar goed de kans dat het overdags begint is natuurlijk ook aanwezig. Dus het is inderdaad heel spannend! Het komt vast allemaal goed. Al denken we daar nu even heel anders over. Wel spannend zeg al 3 cm ontsluiting.
Ja idd van te voren altijd spannend of je het op tijd geregeld krijgt... Dat zal wel, maar het is toch onzeker . Hoever ben jij nu?
Thanks . Voor jou ook al de laatste loodjes dus... Nee zie er niet tegen op, ben het wel erg beu nu dus meer op het punt van 'laat maar komen '... Zie jij er wel tegen op?
Ohh gelukkig maar dat je er niet tegen op ziet. Om eerlijk te zijn zie ik er wel tegen op. Maar hoe dan ook.... het moet er toch uit! Hier is het ook de 4de Snap dat je er klaar mee bent hoor. Nog heel eventjes doorzetten. Kun je nog wel een beetje slapen? En huishouden? Lukt dat nog?
Slapen gaat nog redelijk goed, alleen omdraaien niet meer . Hou elke dag alles in huis alles een beetje bij. Gelukkig heb ik iemand die komt poetsen elke week 3 uurtjes. Is net geweest dus alles is weer schoon. Lukt het jou nog wel? Is toch druk he als er nog 3 lopen, zeker als je zelf niet meer zo lekker in je vel zit. Voor hen draait alles gewoon door natuurlijk... Is dit je eerste keizersnede? Wel spannend lijkt me. Heb nog nooit een keizersnede gehad.... Hier net ook de slijmprop verloren.
Hahaha dat omdraaien is net alsof je een aantal bakstenen mee zeult in je buik. Vanacht was het feest hoor hier... ze duwde telkens tegen mijn blaas aan. En dan moet ik rennen naar de badkamer! Verder heel weinig geslapen... dus mijn wallen hangen inmiddels tot aan mijn buik. Dat is wel fijn iemand die elke week komt poetsen! Mijn partner helpt hier en daar mee in het huishouden. En zelf probeer ik het iedere dag een beetje bij te houden. De kinderen zijn gelukkig heel begripvol en snappen goed dat Mama niet alles meer kan. Ze zeggen dan ook vaak : Mama als je buik weg is dan gaan we dit en dat doen enz. Nee dit is mijn eerste keizersnede. Dus vind het enorm spannend. Geen idee wat ik er van moet verwachten. Slijmprop verloren.... spannend zeg! Wanneer kwamen je andere kinderen? In welke week? Hier kwamen ze met 40.1 40.0 en 39.4
Idd herkenbaar, moeizaam omrollen van zij naar zij . Dat plassen steeds ik ook irritant he, ik moet er ook vaker uit. Probeer maar zoveel mogelijk rust te pakken, ieder uurtje is meegenomen. Ik ga ook vaak ff met de jongste samen slapen als de oudsten naar school zijn etc. Wel fijn dat je kids veel begrijpen. Ze voelen toch veel aan he, hoe klein ze ook zijn. Kan me voorstellend dat een eerste keizersnede idd spannend is. Weet je zelf al de datum, of gaan ze dat nog zeggen? Hier de eerste geboren op 38.6. Tweede op 40 en derde op 40.4 We'll see dus
De datum weet ik al! Maar die kan ik helaas niet op het forum neerzetten ivm meelezers We houden het een verrassing. Hoe voel je je nu? Al wat meer gerommel? Hier gaat lopen heel moeizaam. Het is behoorlijk pijnlijk daar van onderen.
Inmiddels bevallen van een gezonde zoon. Gisterochtend vroeg geboren. Super gegaan. Nu genieten. @ baby; zou de datum idd lekker voor jezelf houden . Hopelijk gaat bet goed met je nu, veel succes iig met de laatste zware loodjes