dilemma

Discussie in 'De lounge' gestart door genaio22, 2 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. genaio22

    genaio22 Actief lid

    15 dec 2013
    320
    189
    43
    zaterdag avond organiseert mijn vriendinnenclub een avondje uit met alle meiden , nou zegt mijn moeder dat de kleine best bij haar kan slapen van zaterdagavond op zondagochtend .

    aan de ene kant wil ik heel graag gaan aan de andere kant voel ik me dan weer zo schuldig alsof het niet hoort. wie herkent dit ? en wat hebben jullie gedaan ?
     
  2. MamavanEL

    MamavanEL Niet meer actief

    Ik begrijp het' maar gewoon lekker gaan hoor!
     
  3. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.479
    113
    oh ik herken het helemaal, onze oudste was bijna een jaar toen ik er pas aan toe was om hem een nachtje ergens anders te laten logeren. En toen zat ik ook nog eens aan de telefoon gekluisterd. :cool:

    Nu (na ruim 7 jaar) vind ik het heerlijk als ze een nachtje uit logeren gaan, even lekker tijd voor ons zelf.
     
  4. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    28 nov 2010
    3.509
    295
    83
    Ik begrijp het ook. Ik heb daar na dik 2.5 jaar nog steeds last van, maar het is echt goed om een keer lekker iets met de meiden te doen!
     
  5. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ja joh lekker gaan. Ook als moeder mag je weleens uit.
    Bovendien vind oma het waarschijnlijk hartstikke leuk om haar kleinkind een nachtje te hebben.
     
  6. genaio22

    genaio22 Actief lid

    15 dec 2013
    320
    189
    43
    oke gelukkig voelde me een beetje ontaard :D
    voor mijn moeder kan het niet snel genoeg zaterdag zijn . ik denk dat ik gewoon verstand op nul zet en ga .
     
  7. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    De eerste keer zal het verstand op 0 gaan nog moeilijk worden, maar het gaat steeds gemakkelijker hoor :) gewoon genieten! :)
     
  8. berbel

    berbel Fanatiek lid

    25 nov 2005
    2.800
    96
    48
    De eerste keer is verschrikkelijk, afscheid nemen niet leuk maar daarna is het heerlijk genieten met meiden onder elkaar.

    Maar......als je het nu echt nog niet ziet zitten moet je het niet doen.
     
  9. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Gewoon gaan. Jij lekker een avondje gek doen met je vriendinnen, en je moeder een avondje gek doen met haar kleinkind. Win-win :D
     
  10. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Ben ik de enige die zegt , niet gaan ?
    Je kind is pas 3 maanden !!
    Ik vind het niet kunnen tenzij je je kind gewoon bij je man/vriend laat . En zelfs daar moest ik met 3 maanden niet aan denken .
    Mijn zoontje is 1,5 en gaat pas logeren zodra hij er zelf om gaat vragen .

    Als je er over twijfelt vind ik het dus niet kunnen , als het je lekker zou zitten zou het een ander verhaal zijn .
     
  11. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Kan je moeder niet bij jou thuis opassen ?
    Je legt de kleine op bed voordat je weggaat en dan moet je moeder misschien 1 voeding doen maar staan jullie sochtends weer samen op .
     
  12. MvM1984

    MvM1984 Bekend lid

    27 jan 2011
    810
    1
    18
    Je moet je eigen gevoel daarin volgen! Je bent zeer zeker niet direct een ontaarde moeder wanneer je kindje gaat logeren... Iedereen denkt daar anders over.
    Als het goed voelt om je kindje bij je moeder te laten, lekker doen, zo niet dan moet je het ook echt niet doen want dan geniet je er waarschijnlijk niet van...
     
  13. petrova

    petrova Actief lid

    Het is zeker niet iets wat niet hoort! En waarschijnlijk ook nog goed voor oma en kind ook, oma doet het uit vrije wil tenslotte en zo bouwen ze een betere band op.

    Het enige wat je je af moet vragen is of je je er wel of niet gerust bij zult voelen die avond (bijv. de neiging hebben de hele tijd te willen bellen of alles nog goed is, etc) want als je er gestresst van wordt heeft niemand daar iets aan natuurlijk.
     
  14. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    16 apr 2013
    4.184
    1
    0
    Bij 3 maanden zou ik het er moeilijk mee hebben. Zeker als het "gewoon" om een avond met vriendinnen zou gaan en geen huwelijk ofzo.

    Maar als je moeder eigenlijk bijna staat te springen en jij het ook ziet zitten, waarom niet ...

    Kan je eventueel nadien bij je moeder gaan slapen, zodat je kleintje 's ochtends wakker wordt en jou ziet?
     
  15. Moonchild82

    Moonchild82 Actief lid

    8 mei 2007
    455
    1
    0
    Postbode & Interieurverzorgster
    Hoofddorp
    Nooit gehad, ook nooit echt begrepen om eerlijk te zijn.
    Ik ben meer dan alleen moeder, en 9 maanden lang heeft vrijwel alles in het teken gestaan van m'n zwangerschap/m'n kind.
    4 wkn geleden ben ik bevallen van onze tweede, een week geleden, zijn we uit eten geweest voor de verjaardag van m'n zus.
     
  16. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Ik was met zes weken ook alweer avondjes uit met vriendinnen en bij drie maand geloof ik een nachtje weg. Maar toen is ze gewoon bij ml thuis gebleven dit voelde goed.

    Met 1,5 is ze voor het eerst wezen logeren :D is denk ik voor iedereen anders... doen wat goed voelt
     
  17. Cream86

    Cream86 Bekend lid

    12 feb 2014
    864
    0
    0
    Grunn
    Het is echt helemaal niks voor mij, maar als het voor jou goed voelt, dan is het toch prima? :) Volgens mij is een eerste keer ergens anders logeren sowieso spannend, of dat nu met 3 maanden of 3 jaar is!
     
  18. Skyscrapper

    Skyscrapper Fanatiek lid

    11 mei 2013
    2.604
    3
    38
    moeilijk he...loslaten? ik weet er alles van ;)

    lekker bij je moeder laten logeren en lekker de hort op gaan!
     
  19. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.173
    35.838
    113
    Met 4 maanden zou ik het nog niet doen. Hier wordt er pas gelogeerd als ze er zelf om vragen. Niet dat ik je ontaard vind als je het wel doet, het zou alleen mijn keuze niet zijn.

    Kan je kindje niet bij papa slapen? (ervan uitgaande dat die in het spel is, anders zou oma idd de aangewezen persoon zijn).
     
  20. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    24 jan 2009
    1.522
    0
    0
    Flevoland
    Lekker gaan! Mijn dochter slaapt sinds 3/4 maanden oud regelmatig wel eens bij oma...deze week ook weeer we hebben een bruiloft. Zij heeft daar haar eigen kamer en vind het erg gezellig! Wat moet je dan? Altijd thuis blijven? Of kinderen overal mee naar toe nemen? Nee af en toe is het mama (en/of pappa) tijd!
     

Deel Deze Pagina