Ja dat ben ik ook weer met je eens.. Men denkt dat je aan de hand van de streep een mk kan zien?? Er zijn genoeg meiden waarbij een mk ontstond ondanks een knaller van een streep. Dat je test tot aan de knaller, snap ik ook wel weer... Alhoewel ik had geen overduidelijke knaller maar wel een duidelijke cb.. En ben niet door gaan testen..
Toch nog ff een fotootje plaatsen van mijn ovulatietestenreeks. Dag 14, 15 en 16 hebben echt donkere lijntjes dan de rest. De testen lopen nu weer af... Kan ik dan toch mijn eisprong hebben gehad? Maar test ik gewoon niet met een knaller?
Hmmm zal ik de vraag ook nog stellen bij de supertuurders in het topic zwangerschaps en ovulatietesten?
Als jou lijstje van mij was. Dan kan ik mijn ei nog verwachten. Dus daarom denk ik dat hij nog moet komen..maar misschien test je idd niet helemaal donker.. Ja zal hem daar er eens in gooien, ben wel benieuwd wat anderen zeggen..
Ja ik ben me ook bewust van het feit dat het behoorlijk vroeg is en ik wel ongesteld zou kunnen worden hoor. Veel vrouwen krijgen ongemerkt een vroege mk maar die niks merken omdat ze gewoon ongesteld worden of een dag later. Ik ben ook helemaal niet van het vele testen. Nu wil ik morgen nog wel een test doen met de sensitest maar als die iets duidelijker is dan is het gauw klaar met testen en afwachten maar. Ben wel helemaal overdonderd al had ik vanaf de eisprong toch een soort van gevoel, niet uit te leggen. Wie mag er binnenkort ook testen?
Denk idd ook dat 15 de knaller was en het niet duidelijker wordt dan dat. Wie zei over jou ook niet dat ze dacht dat je wel zwanger zou zijn volgens haar
Hahaha dat was Mawe toch? Wat zijn jou symptomen bessie? Ik voel van alles maar gooi dat nu nog op het ont-spiralen
Ik uh kan het ff niet meer volgens, wat heb ik gezegd? Ik denk wel dat bessie zwanger is, En er was nog iemand waar bij de zwangershappen niet aan komen vliegen, was volgens mij meissie. Daar denk ik ook dat het zo maar eens raak kan zijn.
Haha watergeklots... Ik voel dagelijks m'n onderbuik, steekjes in m'n liezen en baarmoeder. Eergisteren enorm moe halverwege de dag. Gister rugpijn, beetje als spierpijn. Nu de hele dag een weeïg gevoel gedurende de dag. Niet misselijk maar voel m'n baarmoeder zeg maar de hele tijd. Voel jij iets meissie?
Ik ben misselijk, zo'n constant honger gevoel. Opgeblazen huik, veel boeren. Ik heb het gevoel alsof mijn borsten zwaarder zijn en moe.
mijn nod is 14 juni en ik voel helemaal niks! dus denk dat wij nog een ronde verder gaan Maar bessie jij zou toch in augustus pas actief beginnen?
ff het lijstje er weer bij hoor Oorspronkelijk geplaatst door Sax Bekijk bericht NOD lijst vanaf 10 juni: 10 Yvonne, 2e kindje, 1e ronde 11 12 meissie83, 4e kindje, 1e ronde (cyclus ondervoorbehoud) EefjeK, 1e kindje (eind juni actief beginnen) Annemeis, 2e kindje, 1e ronde Sax, 2e kindje, 1e ronde! 13 liniej, 2e kindje, 1e ronde (onregelmatige cyclus) Bam, 2e kindje, 1e ronde 14. Bessie Turf, 4e kindje, 1e ronde (augustus actief beginnen) Maris87 1e ronde 2e kindje 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30Mawe, 1e kindje, 2e ronde