help spugen spugen niks helpt ook de medicijnen niet!!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door godblessed, 4 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lasas

    Lasas Bekend lid

    20 aug 2013
    993
    30
    28
    Wat vervelend dat je je zo voelt!!

    Je huisarts is duidelijk niet goed op de hoogte! Minste wat hij kan doen is je urine sticken om te zien of je ketonen hebt (afbraakproduct).
    Verder is primperan gewoon veilig te gebruiken tijdens de zwangerschap en als hij dat niet weet (wat ik bijzonder slecht vind) en iemand komt met deze klachten dan moet hij overleggen.

    Wanneer je uitgedroogd bent kom je in neerwaartse spiraal terecht waardoor je je alleen maar beroerder gaat voelen.

    Ik zou of de vk op haar sein bellen (daar zijn ze voor) of de hap en zeggendat je je steeds beroerder gaat voelen en dat je langs wilt komen om je urine te laten sticken!

    Neem ook eens kijkje hier bij hyperemesis gravidarum, heel veel meiden in zelfde soort situatie waar je veel begrip, adviezen etc kan vinden!

    Sterkte meis!
     
  2. godblessed

    godblessed Bekend lid

    11 mei 2014
    741
    0
    0
    studeren
    Gelderland
    Dames goed nieuws de huisarts die morgen terug zou bellen belden net dat primperan toch wel mag hij had het besproken ik kan het morgen ophalen bij de apotheek 3 maal daags een zetpil..Hoop zo dat het gaat werken ga als nog de Verloskundige morgen even bellen om urine te testen.Heel erg bedankt voor de steun en adviezen zonder de tip van primperan had ik nooit geweten dat er meer medicijnen bestaan en met die huisartsen die niks doen tot je zelf met opties komt eigenlijk te gek voor woorden..Nogmaals harstikke bedankt!! Weer een beetje hoop nu dankzij jullie
     
  3. talkingchair

    talkingchair Niet meer actief

    Primperan gaat vast werken! :) Hielp bij mij beter dan emesafene, maar ondanks al die medicatie toch blijven kotsen tot 17 weken, sinds een paar dagen is het weg. :)
     
  4. godblessed

    godblessed Bekend lid

    11 mei 2014
    741
    0
    0
    studeren
    Gelderland

    Wat naar zeg maar gelukkig ben je er nu vanaf kan je gaan genieten.. Ik duim dat het helpt we gaan het merken vandaag
     
  5. rose83

    rose83 Bekend lid

    26 nov 2010
    753
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat fijn dat je toch primperan kan gekregen! Hopelijk werkt het bij jou en ga je je iets beter voelen. Werk je op dit moment wel? Tip probeer zoveel mogelijk rust te pakken.
     
  6. Lasas

    Lasas Bekend lid

    20 aug 2013
    993
    30
    28
    Idd rust rust rust!
    Rust kan je redden is mijn motto sinds de hg!
     
  7. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    Zodra ik zat was er bij mij weinig aan de hand, maar als ik wat ging doen :(
    Ik heb weken op de bank gezeten, niets voor mij, maar kon niet anders. Hier is het gestopt met 14 en een halve week.
     
  8. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    Hoeveel zetpillen gebruik je eigenlijk, want je mag er gewoon 2 per dag. Ik kreeg er zelfs 3 voorgeschreven toen het erg slecht ging, maar dat mag maar max een week of 2 geloof ik.
     
  9. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    idd vk bellen die kan je naar de gyn sturen die schrijft je dan wel wat voor. Mijn huisarts weigerde bijv slaapmedicatie te geven en de gyn deed t wel.
    Primperan mag gewoon.
     
  10. godblessed

    godblessed Bekend lid

    11 mei 2014
    741
    0
    0
    studeren
    Gelderland
    #30 godblessed, 8 jun 2014
    Laatst bewerkt: 8 jun 2014
    Dankjewel dames voor jullie reactie .. prinperan leek voor mij niet de beste keuze ik ben een van de weinige die extreme bijwerking kreeg .. Het begon met me kaken die van zelf op elkaar klemden ik de huisartsen post bellen en het moest overgaan want ik sprak ook raar beetje afgepoeierd voelden ik mij maar ik dacht ze zullen het wel weten.Na 5 minuten begin het weer en het werd erger ik al huilend proberen te roepen naar mijn vriend hij hoorden mij niet gelijk maar kwam uitzichzelf pols hoogte nemen toen vond hij het genoeg en belden de huisartsen post weer met de mededeling wij komen eraan.Ze ging overleggen en we mochten komen we hebben geen auto dus op de fiets met mijn dochtertje achterop bij mijn vriend geen idee hebbend wat het kon zijn.

    Alles draaiden de bomen de lucht voor mijn gevoel eenmaal bij de huisartsen post die aan het ziekenhuis zit kwam de grootste shock mijn ogen rolden omhoog naar het licht had er totaal geen controle over de huisarts vroeg mij 3 keer of ik geen ruzie had gehad want het leek op een paniek aanval volgens haar ik liep ook met een lepel om mijn kaak open te krikken als z weer op elkaar sloegen al lukte het niet iedere keer en pijn dat het deed nog nooit zoiets ervaren ik heb gehuild om hulp en zij bleef maar vragen of ik niet een psychose kon hebben ze wou de psychiater erbij halen ik herhaalden nee ik ken dit niet van mezelf kijk in mijn dossier ze gaf mij een kalmerend pilletje denkend dat ik in paniek was. Al snel kwamen ze erachter dat ik waarschijnlijk of een te hoge waarde van prinperan in me bloed moest hebben of dat het een bijwerking van de prinperan was met de neuroloog overlegd en door gestuurd ik bleef met mijn ogen alle kanten op gaan

    Eenmaal bij de spoedeisende hulp kreeg ik een spier ontspanned middel het werkte niet gelijk mijn ogen bleven weg draaien en mijn kaken klemden zo erg op elkaar dat er een stuk kies afbrak toen zagen ze volgens mij ook in dat ik er totaal geen controle over had . ik werd opgenome na 4,5 uur hell was het over ik mocht geen medicijn tegen de prinperan vanwege mijn zwangerschap ik leek wel een afkickende junk wat mensen ook wel hebben gedacht toen ze in mijn rolstoel zagen langskomen . nu gaat het beter maar lig ik sinds gister in het ziekenhuis ter observatie voel me een bejaarde mag niet zelf douchen maar ben dankbaar dat het over is de gyn heeft de baby gecontroleerd en die was rustig aan het chillen niks van alles gemerkt nooit prinperan ik spuug nog wel en ga met overleg van de gyn kijken welk middel bij mij past.

    Ik moest het even allemaal kwijt en hoop dat als er dames zijn die ook rare symptomen krijgen eerder aan de bel trekken ik had de dag ervoor al dat mijn mond zelf samentrok en ging gaan glimlachen zonder dat ik er wat achter zocht maar dat bleken al tekenen te zijn had ik dat geweten was het niet zo ver gekomen.
     
  11. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Jeetje wat heftig meid! En dat van de primperan. En dan tenenkrommend irritant dat de artsen het in de verkeerde hoek bleven zoeken. Zucht

    Is het nu beter? En hebben ze nog gekeken of je was uitgedroogd?
     
  12. godblessed

    godblessed Bekend lid

    11 mei 2014
    741
    0
    0
    studeren
    Gelderland
    Ja echt had teveel pijn om boos te worden, en door een.onschuldig uitziende zetpil..Ja ik ben niet uitgedroogt wel veel afgevallen dat moet nu stabiliseren zeiden ze omdat de 3 maanden voorbij zijn.Ik heb een brief. Voor de Verloskundige ga met haar even om tafel want ben wel erg geschrokken dat vooral en vraag me af of de stress van alles niet slecht is voor de baby.. Lief dat je het nog weet en er naar vraagt
     

Deel Deze Pagina