Hallo allemaal, Over het algemeen post ik alleen in besloten delen (clubs etc) maar voor deze maak ik een uitzondering. Vorige week vrijdag kwam ik erachter dat ik zwanger ben. Zeer licht tweede streepje op Action test, een dag later zei de digitale test zwanger 1-2. Helemaal blij natuurlijk, na een jaar proberen en een diagnose PCOS! (Nog zonder hulp/medicatie, ik was daar nog niet klaar voor, spontane zwangerschap dus) Vanochtend, een week later (10 dagen na NOD) nog een test gedaan in de hoop een knaller te zien. Hij is wel wat opgelopen maar slechts matig. Hij is nog steeds licht. Ik heb ook niet echt veel symptomen. Moet ik me zorgen maken? Eerste test met ochtendurine:
Ben bang dat dit niet goed zit meid.. hij had echt al donkerder moeten zijn. Waarom laat je niet even bloed prikken? Kan hij/zij gelijk zien of de waardes voor het aantal weken klopt. Sterkte in ieder geval!
Dit hoeft niet per definitie zo te zijn. Er zijn genoeg dames die nooit een knaller hebben en een prima zwangerschap hebben. Bovendien lees ik ook regelmatig slechte recensies over de action testen. Hij is wel donkerder. Misschien eens met de KV 2v5 testen.
Ik zou dit niet uit proberen te vogelen met testen, maar vragen aan de vk of HA of je via bloedtest kan laten meten of je opbouw goed is. Niet iedere vrouw maakt evenveel hcg aan in het begin.
Stop met testen. Als dat medisch bewezen zou zijn zou elke dokter dit doen ipv een bloedproef. Die testen zijn er gewoon om thuis een zwangerschap te constateren maar willen niets zeggen over het verloop van de zwangerschap. Ga naar je VK voor een extra echo.
Oei ik schrok wel even Ik had die test vanochtend misschien ook beter niet kunnen doen, nu ben ik ongerust. Zouden jullie de eerste afspraak afwachten? Die is over drie weken... Voel me zo'n zeikerd als ik nu al om een bloedtesten kom vragen terwijl ik ook even kan afwachten....
Je testen worden niet lichter en sommige hebben pas knallers met 5.5 a 6 weken. Maja door veel te lezen zoals hier op het forum dat maakt veel onzeker ben een mens
Net even gebeld, ze zei dat ik beter niet meer met de Action test kan testen, ze vind die onbetrouwbaar, en ook niet teveel zorgen maken nu dat nog niet hoeft. Ze kunnen nu nog niet echt iets voor me betekenen, ze kon me ook niet beloven dat het goed zou zitten, maar zorgen maken hoeft ook nog niet. Had ik die test maar niet gedaan..... Het huilen staat me nu nader dan het lachen terwijl er misschien niks aan de hand is.
Ik snap je onzekerheid.. Die eerste weken zijn eigelijk helemaal niet zo leuk. Heb zelf in week 5 en week 7 (en vanaf week 7 elke dag) bloedingen gehad. Ook niet heel leuk Heb in week 5 wel een bloedtest gekregen. Op 1 dag bloed prikken en een paar dagen later weer. Dan kijken ze of je HCG goed verdubbelt is. Misschien wil je huisarts dat doen? Heb zelf ook doorgetest tot week 6 geloof ik, maar niet met die action testen. Ik duim voor je dat alles goed blijft gaan!!
Zou het je helpen om een andere test te doen? Een CB met indicator? Die zou nu op 2-3 of 3+ moeten staan, al geeft dat natuurlijk ook geen zekerheid. Ik zat me vorige week 2 dagen na NOD ook echt blind te staren op testjes, en vond het wel geruststellend. Mijn ervaring met heel goedkope testjes is ook matig (geen ervaring met Action, wel met merkloze dipsticks, en over kv2v5 ben ik ook een stuk minder enthousiast dan in '11). Schrijf je al mee bij de club die de eerste helft van feb is uitgerekend? Dat kan ook prettig zijn, we slepen elkaar zo'n beetje door de eerste weken heen.
Het zou helpen als die inderdaad op 2-3 zou staan. Maar nu durf ik niet meer, te bang dar hij nog 1-2 gaat zeggen. Sowieso vandaag niet. Misschien morgenochtend. Ik zal mee komen lezen, weet nog niet of ik actief kom meeschrijven, beetje bang voor herkenbaarheid e.d. Dank voor je hulp Evenstar, ik zal toch even geduld moeten hebben denk ik....
Ik snap je zorgen wel, hij is inderdaad vrij licht voor je termijn, maar hij is wel degelijk donkerder geworden. Aangezien dit je eerste zwangerschap is, misschien maak je gewoon langzaam hcg aan? En verder; Die action testjes zijn hartstikke goedkoop, dus wie zegt dat de test niet gewoon wat crappy is? Ook met K2v5 heb ik wel eens een licht lijntje gehad, maakte ik me zorgen, deed ik er nog een, met hetzelfde plasje!!!, en kreeg ik opeens een veel donkerdere streep! Je kan niet op basis van één testje zeggen dat het dus niet goed zit. Ik zou in ieder geval die action testjes laten voor wat ze zijn, probeer eventueel eens een ander testje, maar bovenal; staar je niet blind op de kleur en donkerte van het teststreepje! Het zegt echt niet alles.
Bij deze zwangerschap testte ik een keer lichter als de dag ervoor. Echt een verschil. 3 verschillende testen gedaan en daarna alleen nog CB om te kijken of de weken meer werden. Als je echt in de stress zit zou ik gewoon de ha bellen!
Dankjulliewel voor de lieve reacties. Ik denk dat ik morgenochtend maar een CB ga proberen. En proberen me niet te druk te maken, dat zal zeker niet helpen.