Foto's plaatsen van vage ( en duidelijke!) ovulatie en zwangerschapstesten ->deel 26

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door BLiS, 26 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Divatje

    Divatje Bekend lid

    22 aug 2011
    516
    0
    0
    Midden van NL
    Tja, nu is het twee dagen later.... de bovenste is de test van twee dagen geleden, de onderste van vanochtend na een minuut of 5-10.
    Hij is zeker niet minder geworden, maar had verwacht dat hij misschien wel veel duidelijker zou zijn als het waar zou zijn ;)

    http://uploadenfoto.nl/pictures/7ab8cb6a09793f2bbd528db60e047dfc.jpg
     
  2. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    #1042 R85, 5 jun 2014
    Laatst bewerkt: 5 jun 2014
    Sorry zie niets, maar kan ook aan mijn turen liggen ;)
    Maar nu je geen pil hebt genomen blijf je in die visuele cirkel, want nu is de pil niet meer veilig en zit je over 2-3 weken in hetzelfde schuitje.
    Mij maakt het niet uit, maar misschien dat het voor jou zelf wel fijn is dat je weet waar je aan toe bent? Je moest namelijk paar maanden geleden al aan de pil en uitgesteld door telkens (onverwachte/ongeplande) zwangerschappen. Begrijp echt heel goed dat je nu toe bent aan een gezonde zwangerschap maar wat je de afgelopen maanden wat zwangerschappen betreft heb meegemaakt laat je natuurlijk ook niet koud.
    Denk dat je moet kiezen voor proberen op de natuurlijke manier tot de PGD met het risico dat je grote kans hebt op een miskraam.
    Of aan de pil tot de PGD en die trouw innemen en het proberen naast je neer te leggen. Gevoelige borsten bloedingen komt ook voor bij de pil.
    Heel veel sterkte meid, begrijp heel goed dat dit slopend voor je is
     
  3. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    Hij is duidelijker geworden. Zaterdag weer testen
     
  4. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    @sita je hebt niet meteen een bloeding als je de pil niet neemt. Meestal pas na 4-5 dagen krijg je de onttrekingsbloeding
     
  5. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Deze is op dezelfde manier bewerkt als gisteren. Ik hoop dat ze morgen duidelijker zijn.
     
  6. Zograagnog1

    Zograagnog1 Niet meer actief

    Dat klopt wat R85 zegt Sita.
     
  7. marchatjhe

    14 apr 2014
    96
    1
    6
    NULL
    NULL
    @ sparky ik zie het streepje, morgen of overmorgen zal het zeker beter te zien zijn.

    Ik hoop dat de mijne morgen ook duidelijker is.
    Ik kan niet geloven dat hij positief is en ik ben ook nog steeds aan het twijfelen of dat het wel echt zo is.
     
  8. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Sparky op de laatste foto zie ik m hoor :D spannend
     
  9. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0

    Ik kan helaas nog niets zien..maar ligt misschien aan mn laptop
     
  10. geheimpje5

    geheimpje5 Actief lid

    15 mei 2014
    174
    0
    0
    @sita ik zie ook niks
     
  11. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Sita, ik zie nu ook niks. Maar weet als geen ander hoe moeilijk het is om ze op de foto te krijgen.
     
  12. Mariska1985

    Mariska1985 Fanatiek lid

    7 jan 2014
    3.156
    233
    63
    NULL
    NULL
    Sparky, ik zie hem! Bij mij is mijn temp nu ook gedaald met 0,2, ik hopp dat ie morgen weer optrekt net als bij jou...is ie bij jou altijd zo grillig geweest op t eind? Of m'n LF is langer deze keer...we gaan t zien.
    Sita: bij jou zie ik hem helaas niet, ik hoop vanmiddag duidelijker en niet dat t vals positief was!!

    Heb totaal geen zin in eten, meer mensen last van?
     
  13. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Sparky ik zie hem hoor spannend!

    Sita sorry ik zie niets.
    En wat r85 zegt is waar helaas...
     
  14. Vio

    Vio Actief lid

    19 jun 2013
    179
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sallie, lijk wel iets te zien maar echt heel ver weg.
    Marchatje, ik zie hem.
    Sparky, op de foto van je tinypic linkje zie ik hem en een heel vaag tuurstreepje bij de kv 2v5 rest van de foto's zie ik niets.
    Divatje, Gefeliciteerd!
    Sita, ik zie ook helaas niets meer sorry.
     
  15. sita90

    sita90 Niet meer actief

    Hoezo opnieuw in dezelfde cirkel? Ik heb nu 3 keer een licht positieve test in handen, gister avond donkerder dan gister ochtend en vanochtend ongeveer even donker.. ik weet niet hoe hij nu opgedroogd is want ik ben niet thuis. Heb toen straks even snel een paar foto's gemaakt, blijkbaar niet duidelijk genoeg.
    Uit ervaring weet ook ik dat lichte streepjes moeilijk op te foto te krijgen zijn en ook dat ik tot nu toe elke keer gelijk gehad heb en elke keer zwanger was daar ik het al zeker wist, zo ook nu:) en daarom stop ik met de pil nu want dat is niet goed.

    Omdat ik in deze weken de een keer pil vergeten ben en Sochtends ingenomen heb, weet ik dat mijn lichaam direct reageert omdat ik de volgende ochtend dus al roze verlies had.. tsja het kan nu idd ook iets langer duren...

    Ik zal straks nog een foto proberen te maken.
     
  16. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Sorry ik zie het ook niet,en ben het ergens wel met R85 eens;)
    Succes meid!
     
  17. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Sita: Ik zie geen tweede streep op je test(en)
     
  18. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Sparky: mijn ogen zien geen tweede streep maar als er meiden zijn die hem al wel zien een hele voorzichtige felicitatie voor jou.
     
  19. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief

    sita ik neem aan dat de dokter jou de pil geadviseerd heeft. Ik zou daar zeker naar luisteren. Ik snap dat je verlangt naar een goede zwangerschap. Maar nog een miskraa of een teleurstelling is heel erg. Kun jij je energie/lichaam niet beter nu sparen en aan de pil gaan. De dokter zegt het niet zomaar :)
     
  20. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    #1060 R85, 5 jun 2014
    Laatst bewerkt: 5 jun 2014
    Lieve schat, volgens mij ben je gewoon een beetje een streepjes plasser. Ik denk voor nu dat het geen positieve testen zijn. Nog niet in ieder geval. En straks foto's maken heeft geen zin, dat is ruim buiten afleestijd en dan heb ik zelf ook altijd streepjes (ook als ik niet zwanger was).
    Doe morgen of overmorgen maar de clearblue die zal uitsluitsel geven.
    Wat ik bedoel met de visuele cirkel is dat ik denk dat je nu niet zwanger bent maar omdat je de pil niet meer slikt je straks weer denkt zwanger te zijn omdat je niet meer aan de pil bent. Ik bedoel het echt goed, maar je moet mijn inziens een keus voor jezelf maken. Ik zal niet meer reageren op je testen, want vind dat ik dan zo negatief overkom. Dat doe ik echt alleen maar omdat ik eerlijk ben, je teleurstellingen wil voorkomen. Vind soms zo jammer dat er zo vaak hier op het forum wordt gesproken over 'vroege miskraam' of 'vroeg mis gegaan'. Je spreekt in maart, april en afgelopen 15 mei van vroege miskraam. Denk dat je jezelf dit niet meer aan moet willen doen. Want je bent nu ook weer overtuigd dat je licht positieve testen in handen hebt.....
    Als ik duidelijke strepen zie op je testen dan zal ik je feliciteren, maar tot die tijd houd ik me er afzijdig van. Ik heb mijn mening en advies nu wel vaak genoeg gegeven. Heel veel sterke en succes in de moeilijke keuze die je maken moet. En hoop je heel snel te mogen feliciteren!
     

Deel Deze Pagina