Mijn gevoel ook, dat wisten we al hè Moonlight Volgens mijn ovulatie testen zit mijn eisprong er aan te komen, zien er weer net zo oplopend uit als de vorige keer Hoop dat ik morgen of overmorgen een duidelijke streep heb.
Oh heerlijk meis!! Fijn! Hier helaas nog niks in zicht, wel lichte streepjes maar nog geen ei denk ik.. Ik zit nu op dag 20.. Als het een ronde van 43 is dan zou ik over negen dagen mn ei moeten krijgen
Daar ben ik dus ook bang voor...dat mijn lichaam van alles voelt en ik uiteindelijk ongesteld word. Ik ga er vanuit dat ik niet zwanger ben...en mocht ik 14 juni nog niet ongi zijn dan test ik.
ik ga ook testen op 14 juni, maar ik weet zeker dat ik niet zwanger ben. maar ik moet en ik zal over dat stokje van action pissen
Ik kan ook wel heel erg lief zijn voor me kerel haha de waardering is ze groot dat t zeker weten oefenen wordt het weekend hahahaha
Hier weer getest met die dipsticks van sensitest. Ben er niet erg over te spreken. Gisteravond een kv 2/5 test gedaan en die was heel licht positief leek het weer. Ik heb minder last van m'n baarmoeder maar gister na het eten en vandaag nog zo'n vol gevoel in m'n buik... apart zeg! Wordt er kriebelig van... Morgenochtend nog een kv 2/5 test doen. Hopelijk is die dan nog duidelijker. Vanavond met een vriendin afgesproken, maar even zien hoe ik dat doe met wat wijn drinken... ik drink altijd wel gezellig een wijntje dus bedenk nog even hoe ik er onderuit kan komen
Hihi!! Spannend Butterfly!! Moonlight wat irritant zeg dat het zo onregelmatig is, hopelijk heb je snel een knaller zodat je weet dat er een ei is gesprongen. Ga voor jullie meeduimen!
Bessie, ik zou de blaasontsteking in het leven roepen...met die medicijnen mag je geen alcohol drinken Ik hoop snel op een knaller van een test meid!! Hier net een beetje bruinige afscheiding... ik moet echt nog een week wachten tot mijn NOD als op dag 15 mijn eisprong geweest is.
Lief, dankje! Ik zit ook even met alcohol, we hebben dit weekend een feestje en het zou zo maar kunnen dat ik vandaag of morgen mijn eisprong heb en dat het raak is. Ook al is het dan nog heel vroeg, voelt niet goed om dan een wijntje te nemen.. Hoe denken jullie daar over?
Oh dat klinkt als een innestelingsbloeding!! Spannend zeg!! Hier trouwens erg veel witte afscheiding nu. Is dat ook een symptoom van een zwangerschap voor de nod? Goed idee een blaasontsteking. Haha
Bessie ik heb dat wel ergens gelezen dat je idd veel afscheiding kunt hebben. Ik heb dat ook...van die wit/gelige slijm
Morgen een kV test doen... Ben m'n hoop een beetje verloren maar toch kan ik de testen niet geloven... Pfff wordt moe van mezelf haha M'n onderbroek is er nat van zeg maar. Beetje dunne witte afscheiding.
Tja, ik ben daar wel makkelijk in eerlijk gezegd. Ik blijf gewoon m'n wijntje drinken tot het moment dat ik een positieve test in m'n handen heb.