afvallen op je eigen manier? lucht je hart en deel je blijdschap

Discussie in 'De lounge' gestart door TinaTeenslipper, 20 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anna84

    Anna84 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.011
    1
    0
    Docente Engels
    Limburg
    Wij gaan naar de Adriatische kust, in de buurt van Venetië.

    Ik zit daar ook wel eens aan t denken inderdaad.. wat te doen als ik mijn doel bereikt heb? Eigenlijk is dat al zo over 4,3 kilo, maar ik vraag me af of ik dan wel tevreden genoeg ben..stom hè.. dan ben ik 20 kilo kwijt.. ik denk dat het inderdaad een kwestie is van het aantal kcal ophogen, tot onderhoudsniveau.. lijkt me het meest logisch eigenlijk..
     
  2. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Dames die het weer oppakken of gaan beginnen, succes!

    Ik zit ook te dubben, hoe verder na behalen doel haha.
    Mijn doel is dus nog maar 300gr, maar ik wil dus kijken of ik er nog iets af wil daarna. Tot max 65.
    Maar dan.....wil echt niet meer in oude gewoontes vallen.
    Nou ja, na het gewichtsdoel ga ik me maar op een strakker-worden-doel storten ofzo haha
     
  3. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    19 jan 2014
    1.832
    35
    48
    Utrecht
    haha zo ben ik ook wel een beetje, dat alles of niets. eigenlijk met alles in mn leven, en ik probeer daar niet aan toe te geven. maar somss, ja dan moet het gewoon even :p

    je hebt jezelf weer terug in shape gekregen in korte tijd en dat vind ik wel stoer!
     
  4. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Hoi dames,

    hier gister onverwacht een heftig dagje. Mijn zusje van 17 was weggelopen.... ze had gezegd dat ze met een vriendin een paar dgn naar haar ouders op een camping zou gaan maar in werkelijkheid is ze afgereisd naar Duitsland (tegen grens van Denemarken aan) naar een jongen die ze kende van een spelletje op internet ;)
    Mijn vader en zwager hebben haar daar uiteindelijk vannacht teruggevonden (die zijn meteen in de auto gesprongen toen we van haar plannen kwamen te weten door de vriendin die wroeging kreeg, degene waar ze zogenaamd mee op vakantie was)

    Gewicht was hier vanmorgen 68,1 dus nog steeds geen 67 in beeld ;)

    Menu vandaag:
    O: 2 speltcrackers, 1 met 30+ kaas en 1 met appelstroop
    T: niks
    L: Subway broodje (chicken teriyaki)
    T: softijsje en verse ananas
    A: ik denk wraps met tartaar en salade
     
  5. Delta

    Delta Niet meer actief

    Dat is waar!! Daarna gewon keihard er tegen aan! Dan moet het heeeeeeeel soms kunnen :D we gaan nooit op vakantie, 1 keer per jaar of zo :p is te over zien he :D Thx!!
    Ik denk dat meer mensen het herkennen inderdaad, gelukkig maar! :cool:

    Vandaag ook 2 maxi dresses gehaald bij h&m. Maatje xs :D
     
  6. Anna84

    Anna84 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.011
    1
    0
    Docente Engels
    Limburg
    Jeetje Chiggy, heftig hoor! Ging ze wel gewoon netjes mee terug naar huis? Kan me voorstellen dat je de pittige nacht / dag achter de rug hebt! Wel fijn dat die vriendin toch verteld heeft dat het verhaal niet klopte.. je moet er niet aan denken wat er anders had kunnen gebeuren..

    Mijn menu van vandaag:
    O: bananasplit (banaan met magere kwark, handje noten vruchten muesli en wat geschaafde extra pure chocolade) = mijn hardloop fuel, love it!
    T: appel
    L: 2 volkoren knäckebröd met 20+ kaas, achterham, komkommer en een gekookt eitje
    T: galia meloen en een stuk abrikozen schuimvlaai.. (verjaardag.. e dan mag ik van mezelf alleen de vlaai en verder niets :) )
    D: kipfilet met salade
     
  7. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Chiggy dat is heftig zeg!
    Gelukkig is het goed afgelopen

    Delta, wel showen hoor.
     
  8. Delta

    Delta Niet meer actief

    Jeetje chiggy, lees het nu pas, hoe is het verder afgelopen? hopelijk alles goed met je zusje zeg!

    ja ik zal het proberen te showen als ik ze aan heb! moet ik er wel aan denken een foto van te maken haha. maar dat gaat goed komen!
     
  9. Asherah

    Asherah Bekend lid

    22 mei 2012
    807
    0
    0
    Istanbul
    Heftig zeg Chiggy, gelukkig is ze terecht!!

    Hier vanavond besteld, maar ik had geen onbijt op vanochtend, vriend had me lekker uit laten slapen, dus werd pas om 11 uur wakker :D Mijn menu vandaag:

    Lunch: 2 gekookte eieren, paar stukjes watermeloen, een meergranen simit met fetakaas & tomaat en een Turkse thee met 1 suikerklontje (ik krijg dat echt niet weg zonder suiker, daarom drink ik het eigenlijk nooit :p )
    Tussendoor: een mix van kersen en druiven
    Avondeten: Pide met spinazie, aardappel en kaas
    Tussendoor: chocolademelk
     
  10. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Delta, ben benieuwd naar je nieuwe jurken!

    Anna84, ik denk dat mijn zusje heel goed wist dat ze geen enkele keuze had en mee terug moest... ;)
    Het is dus uiteindelijk wel goed afgelopen maar denk dat ze wel het vertrouwen van m'n ouders helemaal kwijt is nu... niet zo slim dus.

    Hier vanmorgen 68,3, grrr! De moed zakt me echt een beetje in de schoenen. Zou het door de warmte komen ofzo?
    Gister was het nog 68,1 en heb gewoon netjes gegeten :x
    Begin deze week was het nog 68...
    Ga maar weer gewoon door want het zal toch wel weer naar beneden gaan.. De aanhouder wint.... toch? ;)
     
  11. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Goedemorgen,

    Jeetje chiggy dat was schrikken!

    Hier er sinds gisteren gewoon een kilo af, komt denk ik door het sporten en heb gisteren heel veel gewandeld.

    Menu
    O: havermourmuffin
    T: kop koffie en veel water
    L: volkorenwrap met sla, tomaat, komkommer, rode ui en gerookte kip
    T: veel water, bakje kwark (neem ik na het sporten)
    A: bbq bij mijn ouders hoop dat ze vis of anders mager vlees hebben
    T: ?
     
  12. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Zal de wamte wel zijn chiggy, heb er ook last van. Plus ik heb deze week m'n stopweek van de pil.
     
  13. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Zal inderdaad de warmte zijn chiggy.

    Hier last van vocht, sowieso al door menstruatie en met de warmte nog extra, altijd meteen last van. Morgen wegen, maar verwacht niets positiefs...
     
  14. Anna84

    Anna84 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.011
    1
    0
    Docente Engels
    Limburg
    Vocht? Aanstaande menstruatie of eisprong? Ik merk dat hier ook meteen! Maar komt goed Chiggy! Gewoon volhouden zoals je bezig bent, dat heeft je al heel veel opgeleverd, toch? :)

    Ik was vanochtend hetzelfde qua gewicht als gisteren, ondanks mijn flinke stuk vlaai.. :) vandaag bbq gehad, waar ik niet bijzonder gelet heb op wat ik gegeten heb en eigenlijk vind ik dat dan ook voor een keertje niet zo heel erg! Mijn totaal aantal kcal komt voor vandaag dan op 1500 en dat vind ik prima.. Ben wel benieuwd morgen..

    Manlief zit nu trouwens naast me met een bord friet.. Onvoorstelbaar! ;)
     
  15. Delta

    Delta Niet meer actief

    Oh ik heb dat zo vaak chiggy! Dat ik ineens paar honderd gram meer weeg en me zó goed aan alle regels heb gehouden.. Frustrerend maar door zetten! Dat is het enige wat ik je kan mee geven.. Hoe moeilijk ook. Op een gegeven moment win jij!

    Haha anna! Lekker dat je man frietjes eet :p Hier gaat het ook heel goed met eten, ik eet wat minder dan eerst en niet cheaten gaat nog steeds heel goed :D

    Mijn menu van vandaag was;

    O; 50 gram dorset muesli + 10 gram gebroken lijnzaad + 250 ml amandelmelk + 1 banaan
    T; 1 peer
    L; 3 speltboterhammen + 1 avocado
    T; 1 appel en wat later nog 2 wasa rustiek crackers met pure pindapasta
    A; zilvervlies rijst + kikker erwten en veel wokgroente

    Daarnaast alleen veel water gedronken.
     
  16. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Dames hebben jullie voor oefeningen tegen de kipfilets?
     
  17. soeza

    soeza Niet meer actief

    Kwarkbrood
    Uiteindelijk vond ik hem toch wel lekker, vooral met een flinterdun laagje pindakaas erop :D

    Vakantie
    Wij gaan over 6 weken naar kroatie. Geen idee hoe ik het qua eten wil gaan doen die weken.... Ik denk gewoon wel erg opletten, maar ook niet teveel. Zal dus waarschijnlijk best aankomen die weken, maar als ik daarna thuis weer extra goed oplet en streng eet, dan hoop ik de vakantie kilo's er weer snel af te hebben.

    Nieuwe ik
    Bij mij valt er niet zoveel te wennen, zoveel ben ik niet afgevallen, nu 16 kilo, dus dat is geen transformatie waar je u tegen zegt...

    Wat te doen als het doel bereikt is
    Ik merk dat ik nu bijna mijn doel bereikt heb, ga gelijk door voor een nieuw doel: nog 5 kg eraf.... Haha vrouwen zijn ook nooit een keer tevreden he :D
     
  18. soeza

    soeza Niet meer actief

    Ik doe deze ochtend een heeeeeeel blij dansje:

    66,9! Hoppa!
     
  19. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Goed zo soeza, lekker hoor! 16 kilo ook al, knap hoor!

    Ik moet er zo ook aan geloven, benieuwd wat de weegschaal me verteld...
     
  20. Asherah

    Asherah Bekend lid

    22 mei 2012
    807
    0
    0
    Istanbul
    16 kilo niet veel??? :O Zelf zie je het verschil misschien niet zo (hier hetzelfde, ben 17 kilo in totaal afgevallen), maar anderen wel :p

    Hier vandaag 87.2, 300 gram meer dan 2 dagen terug.. Nou ja, dat is het weekend weer... Ik drink ook minder water in het weekend omdat we dan altijd op pad zijn, misschien is dat het wel.

    Nou ja, het weer is hier nu beter, dus vandaag weer lekker aan de wandel!!

    Succes weer dames!!
     

Deel Deze Pagina