Ik zie wel iest op je kv Mariska!! Niet op je sensi btw... Pfffff spannend!! *duimduimduim* Leuk Vinex en fijn ook dat je het verteld hebt, hoef je niet zo stiekem te doen he Hoe reageerden jouw ouders Noamy? (en je schoonzus ) Veel plezier met de bbq!
Nog een paar dagen en dan weten we het irritant zeg dat afwachten! Heb heel de tijd wat buikpijn, dus ben echt zooo bang voor een indroger!
Oh wat maak je het weer spannend Mariska!! Ik zie ook heel licht iets.. Duim voor je! Test je morgen of overmorgen weer? Dan kom ik even spieken Genieten jullie ook zo van het weer? Wordt nu een beetje benauwd buiten, straks onweer denk ik. Zondag en maandag ook heerlijk, jippie!! Woensdag naar de fertiliteitsarts, zo spannend, kijk er stiekem ook wel naar uit, iedereen wordt hier ineens zwanger, ik wil ook zóoo graag....
Jaaa eindelijk actie he dat is gewoon een fijn vooruitzicht. Ik ben net gewoon gaan shoppen in deze temperaturen maar in de winkels ging het goed . Eindelijk een keer wat voor mezelf gekocht (stelde ik ook steeds uit, want ik dacht, als ik zwanger ben kan ik het toch niet aan )
Hihi niks spannends hoor, een korte broek donkerblauw, een wit hemdje, een donkerblauw shirtje, wat leggings voor onder een rokje, een zwart simpel rokje, en een oud roze shirtje met blauwe sterren Ik ga ff siesta houden want vanavond ga ik naar een toneelvoorstelling van een vriend (the green mile) en daarna een verjaardag. Fijne dag iedereen!!
Toch op alle 3 een streepie, ook op de natte! Ahhhhhhhh!!!! Ik begin een beetje te stuiteren.... En nu hopen dat ze duidelijk worden!! Ik hoop zo dat ik vandaag niet ongi wordt! Volgens FF zou dat vandaag moeten.... De rechtse is van gisterochtend, de middelste van net, de linkse van gisteravond!
Mariska wat spannend! Op de foto is het erg moeilijk om n streepje te spotten maar je krijgt ze heel slecht op n foto ....das zo rot! Ik hoop dat ze snel duidelijker worden en je ongi uit blijft!! Vandaag mijn bday party incl bbq Alleen is t weer n beetje apart vandaag Eerst kans op n bui Nu weer 50 % kans op n bui PfffffHoop dat t droog blijft kan iedereen lekker de tuin in!!
Gefeliciteerd Naomy, hieperdepiep Hoeraaaa!!! Fijne dag! Wij hebben familiedag van ml. Hoop dat t meevalt met de regen
Gefeliciteerd Noamy! Mariska wat spannend! Ik zie heel licht streepjes, maar komt vast door de foto! Spannend meid.
Owwww spannend, Mariska! Ik kan het niet goed zien maar ik hoooooop het zo voor je! Duim, duim, duim! Gefeliciteerd, Noamy!
Gefeliciteerd naomy! !! Mariska, ik zie niks. Maar kan idd door kwaliteit vd foto komen. Ik blijf voor je duimen
Dank jullie meiden maar ben dinsdag pas jarig whahaha vier t vandaag Maar ben de zon kwijt....pffffff