Krijg helemaal inspiratie en zin in jurkjes wanneer ik dit topic zie hahahaha. Ben eigenlijk geen jurken-type, en nu zwanger dus wellicht laten de hormonen mij denken dat ik het bést kan hebben hahaha. Vanmiddag moet ik nog de stad in, voor totaaaaal andere zaken maar ik ga tóch even neuzen bij wat jurken denk ik.
Leuk zo met dat touwtje in het midden! Met zo'n figuurtje maakt het niet uit wat je aantrekt! Heel mooi. Mooi jurkje Wendela, en prachtige taille!!
Hahaha ik begrijp het. Heel eerlijk is de stof die ik in de zomer draag zo luchtig, dat elk windje er heerlijk doorheen glijdt. Zo warm is het écht niet. Als ik in de zomer zou lopen met mijn winterbedekking, dan zou ik het wel warm krijgen ja haha..
Maar het is toch ook zo dat je het uiteindelijk minder warm hebt in zeg maar de kleding die jij draagt, dan wij in onze korte mouwen en korte broeken? Althans, volgens mij had ik dat ooit eens gehoord van een moslima
Ja dat is echt zo, alleen benoem ik dat al niet vaak meer. Mensen geloven het niet. Maar ik heb nu veel minder warm dan toen ik nog niet bedekt was. Heb ook jaren gewoond waar de temp vaak 30+ was, en zelfde verhaal voor daar.