Babbelende Mama's gezocht

Discussie in 'De mama's' gestart door Andela, 24 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    @Sammy, wat een schatjes :D

    @Andela. we geven pap met de fles. Maar ik dacht, misschien is het handig om af en toe een hapje pap met de lepel te geven. Dan kent ze de smaak van wat ze krijgt al, maar dan went ze misschien een beetje aan het lepeltje. Misschien vind ze dat pap met een fles moet, ook goed. Als ze straks maar de hapjes van de lepel eet. Heb mijn vriend de opdracht gegeven om vanavond maar een hapje bloemkool aan haar te geven. Gister al gepureerd met een beetje melk. Zo heb je ook minder kans op verslikken :) Je hoeft ook nog niet te beginnen met hapjes he! Als je het niet fijn vind kun je nog even wachten. Het lijkt ons alleen super leuk om te doen ^^

    Hier,
    L werd opeens weer wakker om 2.45. Na een week helemaal doorgeslapen te hebben wil ze toch weer eten. Nu alleen even in de gaten houden dat ze niet meer dan 1000Ml binnen krijgt.. Als ze op 5voedingen van 210 komt is het te veel.. We zaten op 4x210. Maar ze heeft gewoon echt honger, vreetzakje ;)
    Vandaar dat d'r wangetjes zo bol worden.

    Hebben jullie ook dat babies zo veel leuker zijn sinds jullie zelf kinderen hebben?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. me87

    me87 Fanatiek lid

    12 apr 2012
    1.361
    1
    38
    #402 me87, 5 jun 2014
    Laatst bewerkt: 5 jun 2014
    Sorry voor de lange tekst haha. Maar heb veel te reageren.

    @ Lies, hier heeft het ook tijdje geduurd voordat Julie hapjes beter begon te eten. Ik heb lepeltjes gekocht bij prenatal, eigen merk volgens mij, plastic, die vind ik het fijnste. Had namelijk anderen die ik niet fijn vond.
    Spannend de uitlsag van echo volgende week.
    Haha lekker bolle wangetjes idd.
    Wij zijn pas bij 6 maanden gestart met groente/fruit omdat kindjes er voor die tijd last van kunnen krijgen omdat de darmen nog neit rijp zijn.

    @ Lynn, ik moet bij het kinderdagverblijf steeds voor een maand aangeven wanneer ik opvang nodig heb. Ik mag gebruik maken van 4 dagdelen in de week (soms heb ik iets meer nodig en doe ik gewoon of me neus bloed en vraag ik bv 5 of 6 dagdelen aan haha, als ik rekening krijg voor extra dagen vind ik dat niet erg maar tot nu hebben ze het steeds geaccepteerd, het komt namelijk ook voor dat ik maar 2 dagdelen in een week aanvraag) Van de 15e van de maand tot de 30e van de maand hangt er een lijst voor 1,5 maand verder. Dus 15 mei hing de lijst voor Juli er. En dan kan je gewoon inschrijven. Maar was ik vergeten omdat Julie juist die weken niet is geweest ivm met vakantie. Nu mail gestuurd met aanvragen en was ook goed.
    Dit gaat goed hoor, ik heb liever dat Julie naar opvang gaat dan naar oma’s gewoon omdat ik hun niet teveel wil belasten (terwijl ze het leuk vinden, maar dat is mijn gevoel) Als ik echt een aantal weken iets meer nodig heb vraag ik mijn moeder wel en die vind dat super leuk. Maar passeer ik schoonmoeder natuurlijk weer.
    Hopelijk krijg je de andere kinderwagen verkocht,
    Ik vind het geld ook meevallen, ja opvang is duur maar we krijgen best wel wat terug. Voeding is gratis en maak alle hapjes zelf. Luiers koop ik wel van pampers maar altijd in een aanbieding. Kleren koop ik ook niet duur en niet te veel. Ik vind dat ze best lang met 1 maat doet, maar komt omdat ze niet heel hard groeit haha.
    Spetteren doet Julie ook als de beste haha.
    Schimmelinfectie, weet niet, geen ervaring mee.

    @ Sammy, zal zo op je kleintjes stemmen. Ik heb een keer met buik van de maand meegedaan en gewonnen.
    Leukk ook zo’n mooi vaderdag kado.

    @ kache, ben jij niet zwanger? Geen ervaring met staartjes of kapper, Julie is nog zo goed als kaal haha.

    @ Andela, opzich kan Julie goed zitten maar ze valt nog snel om haha. Super leuk vaderdag kado. Julie heeft op kinderdagverblijf al iets gemaakt maar ik wil ook nog iets doen. Misschien gebruik ik jou idee wel in combi met idee dat ik al heb. Wil afdruk van hand van me vriend maken met een smoes. Laten drogen, er daarover heen afdruk van Julies hand en dan Daddy’s girl erbij zetten.
    Ik zet Julie vaak in de wipper, in kinderstoel blijft ze niet super zitten omdat ze nog zo klein is. Ik geef af en toe een stukje. Maar meestal gepureerd. Ik ben met groente begonne, worteltjes, bloemkool of broccoli, even koken dat t zacht is en dan doe ik het pureren. Ik maak grotere hoeveelheid en vries dan in bakjes in.
     
  3. me87

    me87 Fanatiek lid

    12 apr 2012
    1.361
    1
    38
    @ Hier, is er een sprong bij 8 maanden? Dan zit Julie daar in. Veel mopperen. Dacht in eerste instantie dus dat het van tandjes kwam maar misschien dus wel sprongetje omdat ik in der mond niks voel of zie.
    Maandag weigerde ze te eten. Dus vanaf 14.30-12.00 de volgende dag niks gegeten of gedronken. Weigerde de borst, toen op kinderdagverblifj wel fles gedronken, middag ook weer. Thuis borst geprobeerd, weigerde weer. Fles warm gemaakt en jahoor, die dronk ze. Ik dacht dit is het einde van mijn borstvoeding. Dan maar kolven en met fles geven. Wat is dat vermoeiend zeg, heb dat dinsdag dus hele dag, nacht en woensdag hele dag gedaan. En jaaaa ngister avond pakte ze toch de borst weer. Oh ben zo blij. Gek kind, eerst weigerd ze flessen, dan weigerd ze borst. Hopelijk is ze nu klaar met weigeren en doet ze toch gewoon de combi haha. Maar trots dat ik nog steeds met mijn eigen melk heb kunnen opvangen.

    Verder gister op kraambezoek geweest bij 3 weken oud babytja die bij geboorte 2900 woog. Wat is Julie een reus zeg. Wel jammer dat we in avond gingen en een baby makkelijk overal op schoot slaapt maar Julie op gegeven moment toch echt terug naar huis meot om te slapen, wat dat betreft was zo'n kleine wel makkelijker. Maarja we zijn van 20.00 tot 22.00 daar geweest dus is ook wel goed.

    De hond heeft ent een muis gevangen. Gadverdamme zeg. Ik liet hem ff op de hal in appartementencomplex spelen. Toen zag ik iets voorbij floepen en hij pakte het. Ik dacht een muis? nee dat kan neit, wonen 4 hoog. En ik keek, bahhhhh hij had dus muis in zn bek. Ik vond zo vies. en hij rende maar emt dat beest door de hal. Ik snel onze voordeur dicht gedaan, denk dalijk loopt ie binnen met dat beest. Toen liet ie em uit zn bek vallen en heb ik hem snel naar binnen geduwd. Ben naar buurman gegaan maar was neit thuis. Dus nu lgit er een half dode muis in de hal maar durf hem echt neit zelf op te ruimen. Bah bah.
    Vroend heeft sinds het weekend piranha's in zn aquarium, die eten wel muizen maar ik wil dat vieze ding hiet niet zien. bah. Buurman zou over uurtje thuis zijn dus hoop dat hij hem even voor me opruimt. Haha
     
  4. Andela

    Andela Actief lid

    21 mrt 2014
    379
    0
    16
    @Lies Wat een moppie met haar bolle toet! En wat een lange haartjes, superlief Lucas begint nu pas haartjes te krijgen haha.
    Hoe ging het hapje bloemkool??
    Ik lette eerder nooit op andere baby's omdat ik zelf niet in die levensfase zat. :p Nu dus wel en oh wat zijn er hartenbrekers haha

    @Me wat een leuk idee!! Wat heeft ze op het kinderdagverblijf gemaakt?
    Handig om hapjes vooruit te maken! Wij hebben alleen niet een supergroot vriesvak, dus dat wordt even puzzelen.
    Fijn hè, als ze na een periode weigeren de borst weer pakt, fulltime kolven lijkt me echt een gedoe, je bent dan 2x bezig voor 1 voedingsmoment..
    Ik merk nu ook dat Lucas niet meer zo makkelijk slaapt op andere plaatsen, wat een kleintje zeg! Mijn zus is eergisteren bevallen van een jochie die 4600gr woog, en het ventje was ook nog 2 weken te vroeg! Echt een klein buffeltje, maar als ik hem dan op foto's zie is hij toch wel een kleintje in vergelijking met Lucas haha.

    Oeh bah gatver, hoe komt die muis in vredesnaam daarboven?? Zoals je het typt zie ik in mijn hoofd een filmpje voor me haha van hoe het eruit heeft gezien. :p Heeft de buurman hem nog opgepakt?

    Hier: Vriend kwam van de week thuis met een eend tussen de bumper, en de hele voorbumper was kapot, nu krijgen we dat dus vergoed van de verzekerign zonder dat de schadevrije jaren eraan gaan maar moeten we wel een eigen risico van €100 betalen. Heeft dus ook geen nut.. Aangezien dat stukje plastic niet eens €100 kost.

    Vandaag even het hele huis uitgemest+gras gemaaid, moet alleen zo nog ff dweilen.
    Morgen moet mijn vriend nog werken en daarna maar even kijken wat te doen, het zou heel warm weer worden dus ik ben nog aan het dubben wat we gaan doen, thuis blijven of elders verkoeling zoeken. Hebben jullie plannen?

    En Lucas ligt al lekker in bedje, hij heeft wat moeite met inslapen de laatste dagen, duurt soms wel een uur voordat hij daadwerkelijk slaapt. Maar verder is hij niet meer zo chagrijnig en huilerig dus dat is fijn. :)

    Dames fijne avond!
     
  5. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    @ Lynn: tja, de gebroken nachten ben ik echt aan gewend, ik voel over het algemeen niet zo veel verschil of ik nu 1 of 3 keer heb moeten voeden. Soms wel moe, maar ach, dat hoort nu al ruim 7 jaar bij het leven als moeder ;).

    @ Lies: ah, tja, als je bij de gyn doet kan het meteen. Zij hebben de mirena gewoon op voorraad liggen itt mijn huisarts. En dan is tijdens menstruatie wel het makkelijkste. Dus vergeet mijn woorden dan maar weer :p.

    Wat een snoesje! Heerlijk die bolle wangen, zo heb ik ook 3 gehad ;). Maar is soms wel lastig bij FV hongerige baby, omdat je niet onbeperkt kunt geven. Ik weet dat ik bij C vaker kleinere flesjes gaf, omdat hij anders (ruim) over die 1000 ml zou gaan.

    En ja, ik had helemaal niets met baby/kinderen, vond oppassen of zo meest vreselijke bijbaantje, maar nu ik ze zelf heb is het een ander verhaal :D. Ik zou nooit met kinderen willen werken, maar ik voel me er nu wel een beetje vertrouwd mee.

    @ Sammy: wauw, wat een leuke foto's!

    @ Me: gelukkig dat ze de borst weer pakt! N heeft een korte periode van weigeren gehad rond de 10 maanden, ook midden in een sprong met verkoudheid e.d. Leuk is bepaald anders :(, maar ik heb niet zo veel hoeven kolven als jij! Je zult hem wel geknepen hebben!

    Iieeeuuww, muizen! Tja, wij hebben er ook last van gehad in ons appartement op 8 hoog, dus ik sta er niet van te kijken ;). Blijft vervelend. Hopelijk was het eenmalig. Wij hadden een nestjes muizen onder de vloer van ons balkon en dus lange tijd last van muizen :x...

    @ hier: ha ha ha, nee hoor dames, ik ben niet zwanger :p. Ik begrijp best dat jullie dat zouden denken, maar de 'kwaaltjes' die ik beschreef zijn voor mij volstrekt normaal voor de menstruatie (pms) ;). Er zijn een paar kleine dingetjes die ik echt alleen maar tijdens een zwangerschap heb gevoeld/gemerkt, maar die heb ik nu echt niet. En mijn temperatuur is laag (door het tempen voor zwangerschap van N weet ik wat mijn temperatuur zo ongeveer doet in een cyclus en bij zwangerschap).
    Ik heb nu totaal 4 dagen wat spotting gehad en voel me nu eigenlijk wel beter, dus ik denk toch dat het een 'menstruatie' was. Nu dan maar weer even afwachten wanneer de volgende komt (als ik nu terugkijk, op basis van klachten, heb ik 'menstruatie' gehad bij 9 mnd, 12 mnd en nu bij 13,5 mnd, nog erg onregelmatig dus. Maar dat is misschien de BV).

    N spookt nog lekker een beetje verder, vandaag 30 min geslapen overdag en vanavond al 3 keer terug naar boven geweest. Maar ik hoor haar wel met veel meer variatie brabbelen, dus er komen ook echt wel nieuwe vaardigheden bij :). Ze is helaas ook verkouden geworden, dus misschien speelt ook wel mee.

    Morgen boodschappen doen (lekker in de airco ;)), zwemles, en aan de gang met de was, maar denk dat we voor de kinderen zwembadje in de tuin opzetten. Heb ook een kleine gekocht waar N (alleen) in kan, geen idee of ze het wat vindt. Zo ja, dan volgen foto's :D!
     
  6. me87

    me87 Fanatiek lid

    12 apr 2012
    1.361
    1
    38
    Ik mag morgen slapen 😞. Heb zo meteen nachtdienst dusja. Alleen morgenochtend gaat me vader verhuizen en vroeg of vriend mee kon helpen. Ik ben dan thuis met Julie. Dus in de ochtend zal t slapen er niet van komen. Vriend gaat in de middag net Julie naar zwemmeertje met vrienden. Ben benieuwd hoe em dat bevalt, is nog nooit echt zonder mij met haar zo op pad geweest. Dan kan ik dus thuis wel slapen. Als dat lukt met die hitte.

    @ kache. Ik kneep em idd heel erg. Moest er niet aan denken nu ineens zo acuut te moeten stoppen met bv.
    Gelukkig dan maar niet zwanger haha. Grlukkig voel je je ook weer wat beter.

    @ Andela. Een eend. Haha. Dat is ook wat. Maar kan idd goed schade geven.
    Ik weet nog niet wat Julie op Kdv heeft gemaakt. Zit nog ingepakt.
    Ik denk dat als ze mij hadden gefilmd met die stomme muis dat het er pok heel hilarisch uitziet. De buurman heeft hem nog opgeruimd voor me haha. Hij leefde nog wel dus hij zit in de bosjes met brood haha. Denk niet dat ie t overleefd.
     
  7. Lynn88

    Lynn88 Bekend lid

    15 feb 2013
    877
    0
    0
    Ha dames,

    Ik hoor L al door de babyfoon dus ff een snelle/korte reactie op iedereen!

    @Lies wat een schattige foto! Niets mis hoor met bolle wangen! :D Weet je zeker dat Leah echt honger heeft als ze snachts wakker wordt en dat ze niet van iets anders wakker wordt?

    Misschien kun je proberen water te geven ipv fv als je al aan de max zit voor die dag.

    @Andela een opgeruimd huis staat netjes! :D Geeft een fijn gevoel he? Ik vind het altijd wel lekker als mijn huis lekker opgeruimd is.

    Krijgt Lucas nu 'pas' haartjes? Wees er zuinig op.. L is 7 maanden en heeft ze nog steeds niet! :D

    @Kache oeh een badje.. leuk leuk leuk! Ben benieuwd naar de foto's :D

    @me87 pfoe lijkt me zwaar hoor.. slapen in die hitte :) succes!

    @hier Vandaag gaan we met de schoonfamilie uit eten in een pannenkoekenrestaurant. Ik zie er een beetje tegenop om L mee te nemen :) We hebben haar nog nooit naar een restaurant meegenomen. Het restaurant ligt ook in een recreatiegebied, dus ik verwacht dat het met het mooie weer ook vreselijk druk zal zijn. Iets waar L niet zo heel goed tegen kan. En dan ook nog die warmte. Zelfstandig zitten kan ze niet, dus ik verwacht dat ze niet in een stoeltje kan (in ieder geval niet te lang). Ik neem sowieso haar groentehap mee en water zodat ik dat daar kan geven. En een speeltje om haar bezig te houden. Ik denk dat ik de kinderwagen ook meeneem, zodat ze daar in kan als we zelf zitten te eten.

    Hebben jullie je kleintje al eens meegenomen naar een restaurant? Nog tips? :p
     
  8. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    @Me,
    Thnx! Ik kijk het even aan en anders hobbelen we wel even langs de prenatal. Je hoort zo veel tegenstrijdige adviezen m.b.t. bijvoeden.. We beginnen gewoon langzaam en zien wel hoe het gaat. Gaat het niet wachten we, gaat het wel, dan is dat ook prima. Ben niet vanplan heel veel te gaan geven in een keer :)
    Lekker een muis zeg! Haha ^^ Ben je bang voor muizen? Ik zou het niet zo zeer eng vinden als wel vies. Denk je geen last te hebben van zulke dingen omdat je een hond hebt en geen kat.. Heeft je buurman hem opgeruimd?
    Fijn dat ze nu de borst weer wel pakt! Pak van je hart zeker? Leah heeft de borst nooit gepakt, en er kwam echt niks uit, vandaar dat ik na 2weken het hele borstvoeding en kolven heb opgegeven..

    @Andela, dankje! Vanaf haar geboorte al zo veel haar.. gelukkig ook niet uitgevallen. Kale babies zijn ook schattig! Leuk he babies?
    Het hapje ging prima op zich. Ze vond het raar maar keek niet zo vies als met pap. Ze heeft een paar hapjes goed binnen gekregen en toen vond ik het eigenlijk wel weer mooi, even kijken hoe ze erop reageert. Tot nu toe nergens last van.
    Een eend tussen de bumper? hahaha. Fijn he een opgeruimd huis? Ik ben eigenlijk niet vanplan iets te doen vandaag, al zou het wel moeten. Heeft het nut om lucas iets later op bed te leggen? Of is hij wel moe en vecht hij gewoon tegen zijn slaap?

    @kache,
    Oke ik vergeet het ;)
    Op zich redden we het wel met 4 flesjes, tenzij ze s nachts echt honger heeft. Maar nu komen we uit onder de 1000ml dus dat scheelt :) Ik vond oppassen wel prima als de kinderen wat ouder waren haha. Met kinderen werken lijkt me zo vermoeiend!
    leuke dag gehad?

    @Lynn,
    Hollands welvaren :) Gaat er vanzelf weer af als ze gaat lopen.. We hebben haar inderdaad wel eens water gegeven maar dat gaat er ook zo makkelijk in. Heb vannacht voor het eerst een flesje van 90 gegeven. Hele constructie bedacht in mijn hoofd.. Ok.. Speen. Flesje. Speen-verschonen. Flesje. Speen. En zowaar vond ze het prima. Had vanacht ook voor het eerst niet het idee dat ze super veel honger had :)
    Wij hebben L al een paar keer meegenomen naar een terras of uiteten. Nu is ze nog wat jonger misschien dat dat weer anders is. We zorgden voor een leuk speeltje en haar reisbak (zodat ze kon liggen). En verder als ze even 'vervelend' werd gingen we een stukje lopen. Misschien kun je haar zo neerzetten dat ze de grote mensenmassa niet echt ziet maar wel papa en/of mama?

    Hier,
    Alles gaat zijn gangetje. Zit alleen een beetje te klieren met mijn cyclus. Vanaf wanneer was dit bij jullie weer normaal? Volgens mij is het heel normaal dat het onregelmatig is zo de eerste paar maanden na een bevalling maar toch ben ik ergens een beetje zenuwachtig haha. Ik weer mijn cyclus ook niet omdat ik eigenlijk het grootste deel van mijn leven aan de pil heb gezeten..
    Vandaag een dagje niksen met L. Zie het niet echt zitten om iets 'leuks' te gaan doen met die hitte. Misschien dat we nog even een rondje lopen maar verder niks :) ook lekker. Morgen weer werken en dan weer twee dagen vrij, prima vol te houden zo haha.
     
  9. Andela

    Andela Actief lid

    21 mrt 2014
    379
    0
    16
    @Lies, fijn dat ze zo goed erop reageert! Ik hou van een opgeruimd huis haha, ik kan niet rustig op mijn gat zitten als het huis een rommel is. :)
    En ergens voel ik me ook heel erg verplicht om thuis alles op orde te hebben, omdat ik niet werk.
    Pfoe ja die eend, ik heb er serieus een traantje om gelaten ik vond het zo zielig, die arme eend heeft gewoon de hele weg nog in die bumper gezeten en mijn vriend heeft hem thuis eruit getrokken.. Arm beesie, en z'n arme wederhelft huppelt nog ergens rond haha. Stomme rothormonen! :p
    Als ik ga rekken met Lucas is hij echt chagrijnig, hij begint altijd wat te miepen als hij moe is, dan ga ik naar boven en breng hem op bedje alleen zodra hij z'n slaapzak aan heeft en in bed ligt, gaat hij gillen, bruggetjes doen, lachen en is hij klaarwakker haha. En dan loop ik naar beneden begint hij weer te miepen en huilen, en zo loop ik op een avond tig keer heen en weer. Achja goed voor de lijn :p.

    Mijn cyclus is nog niet op gang haha, en ik mis het niet, alhoewel ik soms wel denk hmmm klopt dit wel??
    Mijn vriend vroeg gisteren ook al, kan het wel een jaar duren voordat je ongesteld word, en wat nou als we voor een tweede kindje willen gaan haha.
    Heb je nog genoten van je luierdagje? Hier was het lelijk weer, zijn even op het strand geweest maar toen begon het te regenen. *zucht*. Werkse vandaag!

    @Lynn ik vind het ook heerlijk haha, alleen zet ik m'n vraagtekens bij hoe het huis zo snel weer zo'n bende is geworden. :p
    Ik vind het wel schattig dat hij nu haartjes krijgt, nog even en ik kan er lekker hanekammetjes en stekeltjes in maken! :D
    Hoe was het bij het restaurant? Vond L het leuk?
    Wij hebben nog niet eerder zo iets gedaan, ten minste niet echt uit eten, Lucas is een slechte slaper, dus dan zouden we oppas moeten regelen en ik kan mijn mannetje nog niet missen.. :)

    @Me haha fijn dat de buurman hem heeft opgeruimd! Ik heb dat heel gauw als iemand iets verteld dat ik het in plaatjes voor me zie, ook op dit forum hoe sommige reageren of praten, dan zie ik meteen een bepaald type voor me. :p
    Heb je nog een beetje bij kunnen slapen? En hoe vond je vriend het om alleen met Julie te zwemmen?

    @Kache en krijgen we foto's van een spatterende N te zien? :D :D

    Hier: Gaat alles z'n gangetje, ik denk dat we gaan proberen om over drie weken met rapley te starten. Dan is Lucas 6 maanden, en het lijkt me toch leuk om hem zelf te zien prutsen.
    Het broodtrommeltje is binnen en ik kon niet wachten tot vaderdag haha, dus heb het al gegeven. :D
    Verder ben ik me aan het oriënteren in een thuisopleiding, ik heb een opleiding afgerond maar het vakgebied ligt me totaal niet..
    Ik baal ook een beetje omdat ik capaciteiten heb die ik totaal niet benut, vroeger begonnen op het vwo maar door een klotethuissituatie afgezakt naar mbo, niet dat mbo slecht is maar het voelt wel een beetje alsof ik destijds heb gefaald.

    Nou meiden geniet van het weekend, en laten we hopen dat het zonnetje snel doorbreekt!
     
  10. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    @andela, haha dat heeft L inderdaad ook. valt op je schoot of in dr wipstoel in slaap en zodra we dr op bed leggen gaan die ogen wijd open en heeft ze hele verhalen. Ergens ook wel weer schattig maar zo frustrerend als je 10x heen en weer gaat lopen. Heeft het nut als je hem zijn slaapzakje aantrekt en dan nog even de borst geeft? Zodat hij misschien went aan het idee dat hij bijna naar bed moet?
    Nee ik mis het ook niet hoor, maar ben wel bang voor een volgende zwangerschap meteen. Willen jullie (snel) proberen voor een tweede?
    Lekker hoor zo dicht bij het strand wonen! L had dr dag niet gister dus ben blij dat ik geen dingen geplant had.
    Wat wil je gaan studeren? Zie je jezelf in de toekomst wel weer werken?

    Hier,
    Zo weer werken tot 2300. Gelukkig morgen vrij :D vaak werk ik op maandag dus dat is even pittig. Vriend is naar zijn familie met L, heb hem veel succes gewenst haha. Hij heeft een grote familie dus is erg druk voor L, ben benieuwd. Vind het stiekem veel fijner als ik er bij ben want dan kunnen we gaan wanneer ik wil en wanneer ik zie dat L onrustig of huilerig word.
     
  11. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    @ Me: ik hoop dat je goed hebt kunnen slapen? Volgens mij is de hitte nog meegevallen. Halverwege de dag zag ik dat alleen in Maastricht de temperatuur even boven de 30 is geweest, de rest van Nederland lager.

    Spannend, als je vent voor het eerst alleen op stap gaat met baby :D, neemt hij dan gekolfde melk mee of zo? Of kan ze al langere tijd zonder BV? Hopelijk hebben ze het leuk gehad.

    @ Lynn: hoe was het in restaurant? Ik heb af en toe met baby in een restaurant gezeten (met allerlei leeftijden ;)) en dat valt best mee. De moeilijkste leeftijd vind ik dreumes, grootste kans dat ze niet in stoel/wagen willen blijven zitten ;). Voordat ze in kinderstoel kunnen, zette ik altijd de wagen 'aan tafel' met een speeltje en dan zo af en toe even op schoot als nodig was. Heb ook al in diverse keukens gevraagd of ze mijn bakje/potje even wilden opwarmen ;) (je krijgt het overigens steevast veel te warm terug ;)...). Zolang je alles maar zelf meeneemt, komt het wel goed :p.

    @ Lies: het is idd normaal hoor, dat het nog een beetje rommelig is na de bevalling qua cyclus. Bij C werd ik meteen ongesteld toen ik stopte met BV (10 wkn) en heeft ongeveer 3 maanden geduurd voordat ik mijn eigen regelmatige cyclus (met heviger bloedverlies ;), maar ja) terug had.
    Bij E duurde dat (met BV) wel een jaar vanaf eerste menstruatie (bij 4 mnd overigens)...

    @ Andela: ocherm, die eend. Sneu hoor, arm beestje.
    Herkenbaar hoor, dat gekeet in de avond ;). Op een gegeven moment kun je wat proberen te sturen, door o.a. slaapjes overdag eventueel in te korten, zodat ze in avond echt moe zijn, maar dat vind ik bij 5 maanden wel te jong. Ik ben het bij N gaan doen vanaf 10-11 maanden, maar toen ging ze ook over op 1 slaapje. Daarvoor liet ik het maar gewoon gaan. N (maar vooral ook E, die was nog veel erger!) heeft ettelijke avonden bij ons beneden doorgebracht, onvermoeibaar.

    Tja, ik kan me voorstellen dat je menstruatie niet mist ;), maar als je kinderwens hebt kan het lastig zijn. Een vriendin van mij werd niet ongesteld en toen haar zoontje 13 maanden was, wilden ze toch echt voor een 2e. Zij is om die reden gestopt met BV, en toen kwam ook meteen cyclus op gang.

    Wauw, spannend, een opleiding. A la LOI of zo? Ik kan me voorstellen dat je het zonde vindt om zo thuis zitten. Wel ook jammer dat je de afgeronde opleiding niets vindt, had je dat gevoel ook al toen je er mee bezig was?

    @ hier: helaas, geen foto's van spetterende N... Ze is ziek :(. Gisteren al erg mieperig, gisteravond en vannacht echt enorm gespookt en gehuild (ik ben MOE), en nu koorts. Ze is er nog redelijk vrolijk onder en eet/drinkt best redelijk, dus zal wel een simpel virusje zijn. Ik hoop van harte dat ze vannacht beter slaapt!!

    De grote kids hebben wel veel spetterplezier. Dus wij kunnen relaxen op onze tuinstoel ;). Verder eigenlijk geen plannen, behalve de nieuwe barbeque inwijden :D. Morgen ook nog een hangdagje denk ik, voordat ze dinsdag weer moeten gaan werken.
     
  12. Lynn88

    Lynn88 Bekend lid

    15 feb 2013
    877
    0
    0
    @lies lastig hoor een onregelmatige cyclus! Maar volgens mij vrij normaal.. Hier geen ervaringstips.. ik ben twee maanden na de bevalling weer gestart met de pil, zonder mijn eerste 'reguliere' menstruatie af te wachten. Heb ik nu trouwens wel spijt van, want heb voor mijn gevoel niet de 'garantie' dat alles weer werkt..

    Lekker gewerkt? Hoe is het gegaan met L en papa?

    @Andela leuk, een thuisstudie! Welke richting zit je aan te denken? Lijkt me wel ideaal in combinatie met de kleine, zo'n thuisstudie! Ben je van plan in de toekomst weer te gaan werken? Of zie je wel wat de toekomst brengt?

    @Kache.. hmm lekker barbequeen! Ach arme N.. slaapt ze overdag nog wel een beetje? Hoe is het vannacht gegaan? Het is ook niet makkelijk hoor, zeker met deze hitte. Hier vandaag ook een hangdagje.. ik zou zeggen: hang ze! :D

    @hier zaterdag pannenkoekenrestaurant geweest.. was erg geslaagd! Heb de wagen aan tafel geparkeerd en daar heeft madame zeker wel een uur in gezeten en gespeeld.. én gekeken naar de mensen :( Iets wat ze dus normaal nooit leuk vond, kon ze nu een uur mee vullen. Na een uurtje was ze het wel zat, maar toen hadden wij al gegeten dus kon ze van schoot naar schoot... wat ze ook ineens allemaal prima vond :( Totaal geen herkenbare L dus, maar dan in positieve zin :D

    En ze drinkt zelfstandig uit haar tuitbeker :D Gisteren haar tuitbeker gegeven en binnen no-time was ie voor de helft leeg :D Kleine meisjes worden groot :) Kan het niet laten er even een foto van te posten. Op de ene foto is ze lekker aan het drinken en op de andere houdt ze haar beker omhoog als een waardig kampioen .. she is the champion :D
     
  13. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    Aaaah wat een leuke foto's Lynn!!
     
  14. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    @kache, og wat slopend die nachten! Kan je niet eens met je man afspreken dat hij het één nachtje overneemt zodat jij kan slapen?
    Die onregelmatigheid is vervelend ja! Hier na 7wk wel ongesteld geweest, 2weken later weer en sinds dien niet meer :/ Naja even afwachten.

    @Lynn, oh wat goed van dr zeg! Heel schattig :D Voor je het weet rent ze door je huis haha.
    Ik wil eigenlijk de pil niet meer.. Vertrouw het niet meer;) Maar goed ik vertrouw mijn lichaam op het moment ook niet :)
    Werken was druk! Papadag was geloof ik wel geslaagd. ze zijn naar opa en oma geweest dus dan heeft ze die ook weer even gezien en zijn wij er voorlopig ook weer even 'vanaf'.


    Hoe was jullie lange weekend??
     
  15. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    Oh vraagje,
    Wij hebben vandaag wat smetplekjes in L's nekje ontdekt (ja nu voel ik me een slechte moeder). Hebben jullie tips? Goed droogmaken na douchen etc. doen we maar ze is echt gigantisch aan het kwijlen en bellenblazen en kan moeilijk om de 3min een doek door dr nek halen, of moeten we dat toch maar doen?
     
  16. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    Heeft Jason ook steeds omdat hij veel spuugt ook in zijn slaap ik smeer bepantem erop na badje is zo goed als weg nu..
     
  17. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    Joëlle draait nu ook op dr buik..
    Pfff wat een heksje hihi ze is zo trots!!
    Ze pest de hele dag dr broertje! Ik hoor hem gillen en haar heel hard lacheb ligt ze met 2 arnen om zijn been, pakt zn speen af!
     
  18. me87

    me87 Fanatiek lid

    12 apr 2012
    1.361
    1
    38
    @ Lynn, wij nemen Julie vaak mee, en idd zoals jij heb gedaan. Gewoon in de buggy langs tafel parkeren of maxi cose. Als ze het niet meer goed vind eruit en op schoot. Meestal kunnen we dan beide wel eten haha.
    Wat schattig met die tuitbeker. Julie drinkt soms slokjes water uit open beker. Wordt ze ook helemaal wild van haha. Liefst wil ze t zelf doen maar moet natuurlijk mee vast houden.

    @ Lies, ja is ook, je moet doen waar jullie en de kleine zich goed bij voelen wbt bijvoeding. Maar dat is met alles wbt opvoeding haha.
    Ik ben niet bang voor muizen maar vind ze gewoon vies, bah, en zeker als ze in de bek van je hond zitten en dat vieze staartje er zo uit komt hahaha. Mijn buurman heeft hem voor me opgeruimd haha. Maar hij leefde nog dus hij heeft em in de bosjes gezet, al denk ik dat ie niet lang meer leeft.

    Heb kinderen altijd geweldig gevonden. Heb al veel met kinderen gewerkt, eerst op kinderdagverblijf, veel opassen ook. En daarna toen ik verpleegkunde deed wilde ik kinderverpleegkunde worden. Stage op de couveuse gehad. Helaas afgewezen en op verloskunde terecht gekomen, nog met kinderen, maar vind het heerlijk.
    Hier nog steeds geen cyclus sinds bevalling. Dus kan er niks van zeggen.
    Ik zou graag een 2e willen maar ga een opleiding doen en huis is nog te klein dus meot echt even wachten.
    Werk jij ook in de zorg of horeca ofzo lies? Dat je weekenden/avonden werkt?

    @ Sammie, haha deugniet die Joelle, der broer pesten. Lijkt me wel super hilarisch om te zien haha.

    @ Andela, Ja grappig is dat. Waarschijnlijk heb je ook een beeld van hoe wij er uit zien haha. Ik weet van ander groepje dat dat heel erg wennen was toen ik ze op FB toevoegde, oh zoiets had ik echt niet verwacht haha.
    Vriend vond het geweldig om alleen met Julie weg te zijn. Hij zei dat ie veel werd aangekeken, tja jonge papa, geen vrouw erbij haha. En hij ging moedermelk laten warm maken bij de snackbar, kwam ie terug met in zn hand een fles voor Julie en een fles bier voor zichzelf haha. Hij zei ja iedereen keek me aan.
    Leuk een opleiding. Welke richting heb je nu en wat wil je?

    @ kache, Hitte viel mee ja, alleen blifjt het hier heel erg hangen in huis, is nu 26 graden binnen. Maar heb er geen last van gehad. Vriend neemt idd gekolfde melk mee als ie weg gaat met der. Was allemaal goed gegaan.
    Wat sneu dat N ziek is. Hoe had ze geslapen?

    @ Hier, 3 nachten gewerkt, nu nog 1 te gaan. Ik heb zaterdag weinig geslapen maar komt omdat vriend in de ochtend me vader mee ging helpen verhuizen en ik dus Julie thuis had, moest wachten tot 13.30 dat hij thuis was. Dat was wel zwaar want was al vanaf dag ervoor 8.00 op. Uiteindelijk middag heerlijk geslapen, geen last van warme weer gehad.
    Zondag was vriend voetballen en Julie bij schoonmoeder dus heerlijk geslapen en vandaag waren ze wel thuis maar heb weinig last van ze gehad, ook heerlijk geslapen.
    Morgen alleen de ochtend slapen en dan de middag mag ik naar CB. Ben benieuwd want Julie is echt ineens gegroeid.
    Ze probeert nu ook te kruipen maar lukt nog niet helemaal dus ze is gefrustreerd. Maar ze is weer wel gezelliger dan begin van de week toen ik dacht dat ze in een sprong zat. Ze lacht en brabbeld nu weer volop en gaat goed slapen.
    Van de week keer boterham met smeerkaas gegeven, had ze kwart van op.
    En mango met appel gepureerd, nou dat ging er ook goed in. Zoiezo gaat het eten nu beter.

    Nou ik ga ff lekker liggen nog en dan mag ik om 22.30 beginnen tot 7.30. Altijd fijn de laatste nacht.
     
  19. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    @Sammie, Thnx! We waren al begonnen met sudocreme. Het is gelukkig al meteen een stuk minder rood :)
    Wat zijn ze schattig samen op foto's. Denk dat je nu je handen wel vol gaat krijgen haha.

    @me, ik werk 1 dag in het weekend op een tankstation. Was altijd mijn bijbaantje naast mijn studie en heb hem nooit opgezegd. De andere twee dagen werk ik bij een bank. Beide hebben vaak de optie om meer te werken dus dat is fijn, maar heb in principe twee contracten die samen 24uur zijn.
    Je nachtdiensten zitten erop! Dat is fijn! Hoe lang ben je nu vrij? Fijn dat Julie zo goed eet ^^ L snapt het allemaal nog niet zo goed maar zodra er wat in haar mond zit en ze kauwt erop vind ze het wel lekker
     
  20. Andela

    Andela Actief lid

    21 mrt 2014
    379
    0
    16
    @Lies Nou we hebben dus wel een soort van ritueeltje, lekker badderen, slaapzakje aan en dan dommelt hij aan de borst in slaap. Maar zodra ik hem weg leg begint hij te keten. :p
    En hij trekt nu ook zn speen uit zijn mondje en dat gaat hij daarmee langs de spijlen van het bed, zodat je een geluidje hoort haha. Stiekem vind ik het heel grappig, alleen ook jammer dat het hem nog niet lukt om zijn speentje zelf terug te stoppen. :p
    Hoe is het gegaan met L bij de familie van je vriend?
    Oh en voor de smetplekjes geen tips, Lucas heeft het onder zijn okseltjes gehad, en stinken :$ ! Wij deden het gewoon extra goed droogdeppen en wat sudocrème erop.

    @Kache Ja het lijkt me echt fijn als er in de slaapjes overdag wat meer ritme komt, of 1 slaapje of 2. Nu is dat soms nog aanmodderen..
    Hoe is het nu met N? Al wat opgeknapt, arme meiske met dit warme weer niet fit.

    @Lynn Wat fijn dat L het niet vervelend vond in het restaurant! Haha ze heeft haar beker echt als een kampioentje omhoog, zo schattig!! En lekkere etensresten om haar toetje, superlief!

    @Sammy Wat lief broer en zus aan het dollen! Ze kijkt ook echt boevig haha, knap dat ze op haar buikje kan draaien!

    @Me Haha ja automatisch schets je toch een beeld bij mensen. :p
    Wat leuk dat je vriend zich zo heeft vermaakt! Ik zou denk ik ook wel even omkijken als ik een man op het strand zie aanlopen met een flesje bier en flesje melk haha.
    Fijn dat Julie zich weer beter voelt! En hoe is ze gegroeid?? Ik baal dat wij pas in juli naar het CB moeten, dan is Lucas dik 6 maanden, ze hebben ook nooit iets gezegd over dan en dan mag je met hapjes beginnen. Ach dan vogelen we het zelf wel uit :).

    @Opleiding Ik heb zelf een juridische opleiding gedaan maar dat beviel me dus voor geen meter, toch maar afgemaakt want dan had ik in ieder geval een diploma.
    Wat mij zelf leuk lijkt is de zorg, binnen een huisartsenpraktijk als assistente of misschien op een poli in het ziekenhuis. Hoe en wat moet ik nog uitvogelen.
    Ik wil wel graag weer werken, maar pas als Lucas naar school gaat ik vind het fijn om die eerste jaren er te zijn.
    Alleen zit ik zo te dubben want we willen ook heel graag een tweede, maar lichamelijk wil ik eerst weer wat de oude zijn voordat we het gaan proberen.
    Maar ik weet niet in welke volgorde, een kindje kan soms wel maanden duren voordat het raak is, maar ik wil ook niet een opleiding afronden en weer jaren thuis zitten en geen werkervaring opbouwen. Dus dat is even waar ik mee zit.

    Verder is het hier best benauwd, wij hebben niet echt onweer gehad dus het is ook niet afgekoeld. Bij jullie wel?
    Gisteren heb ik Lucas een ijsje gegeven van borstvoeding, hij heeft gesmikkeld haha heel lief zag dat eruit!
    En slapen gaat gewoon ***, maar dat zal ook wel aan het warme weer liggen..
     

Deel Deze Pagina