Ik heb altijd een streepje met deze testen. als je je ei hebt dan moeten beide strepen even donker zijn. Bij een eventuele zwangerschap ook. Dus lijkt me begin of einde van je cyclus klopt dat?
Hij is gewoon negatief met een klein indrooglijntje. Positief moet hij even donker of donkerder dan de test zijn. Kan makkelijk wat later dan dag 11, ik heb dag 17 meestal positieve test, dag 18/19 ei met cyclus van 32/33 dagen.
Hoi meiden, ik kom weer om jullie raad vragen... Ik ben nu twee dagen overtijd. Deze maand voor het eerst ovu testen gebruikt. Ik had mijn piek volgens mij op dag 11, dus ging uit van ei op dag 12. Dit klopt ook ,et mijn normale cycluslengte. Ivm slijm op dag 21 weer getest, die was vrij donker, maar volgens de kenners hier niet positief. Daarna liep hij weer snel af. Nu had ik vorige week een paar heeeel vage zwangerschapstesten, meiden hier zagen ze ook. Action was gister negatief... Dus ik heb de hoop dat ik zwanger ben al wel opgegeven. Omdat ik ze zag liggen dacht ik even een ovu test. Mijn vraag is of jullie aan het eind van je cyclus, of bij overtijd, wel eens een soortgelijk streepje hebben, of dat hij dan lichter moet zijn. Was het dan toch ei op dag 21?! Dat kan haast niet! Nou ik ben benieuwd wat jullie zeggen. Ik had btw veel gedronken, logisch met dit weer denk ik .
Sparky, bij mijn vroege miskramen bleef de kv en een andere test ook nog eventjes oplopen terwijl ik wel al ongesteld was.. :S zou niet teveel hoop willen houden op basis van die testjes dus. al blijft het helaas nog even spannend, hoop dat je snel duidelijkheid hebt (en hoop uiteraard dat het toch een goede zwangerschap betreft)