afvallen op je eigen manier? lucht je hart en deel je blijdschap

Discussie in 'De lounge' gestart door TinaTeenslipper, 20 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    19 jan 2014
    1.832
    35
    48
    Utrecht
    ik heb een appel in kleine stukjes gesneden en toen met kaneel even zacht laten worden in een pannetje. toen in een kom gedaan, 3 lepels havermout erbij, 1 ei, handje rozijnen en toen 2 min op 900w
     
  2. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Zo'n cake ziet er lekker uit zeg!! Ik ga even terugbladeren voor het recept :D

    Hier een beetje aan het versloffen. Verjaardagen gehad (nichtje, moeder, zoon, ik) dus iets teveel taart :(
    En door ziektes ook al 2 weken niet kunnen hardlopen...jeetje, ik voel me echt slecht daarover. Maar ik heb de fut echt niet de laatste tijd.
    Ook een hele dikke pijnlijke klier in mijn nek (aan 1 kant maar).

    Vanochtend toch even op de weegschaal (de kinderen wilden graag haha) en toch afgevallen! Nu op 73,4. Bijna een kilo eraf sinds de laatste keer (2 weken terug of zo?)

    Vol goede moed weer door!
     
  3. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Kunnen jullie een lekkere gezonde AFVAL recepten draadje beginnen?!
    Ik krijg gewoon honger van al dat lekkers :) haha
     
  4. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Goed zo, Marlies, ga zo door!

    Balen Tina... Zet m op!
     
  5. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik kom idd maar niet onder die 68.. maar ik weet van eerdere afvalpogingen dat het bij mij vaak heeeeeel moeizaam gaat rond dit gewicht.. Ik heb ook jarenlang dit gewicht gehad, misschien daarom?
     
  6. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Bedankt dames!

    Weet ff niet meer wie het vroeg maar 'moet' nu nog 13kg voor het streefgewicht van 75kg. En dan wil ik nog rustig proberen er eventueel 10 kwijt te raken.Maar eerst die laatste 13 er nog maar ff af ;)

    Geen idee chiggy, maar balen dat je dan net blijft hangen op dat gewicht.
     
  7. Delta

    Delta Niet meer actief

    Dat heb ik dus ook. Ik blijf maar in de 61 kilo wegen. Ik let heeel goed op mijn voeding. Ik denk niet van oh dat handje noten kan er wel bij of extra cracker. Nee, ik heb echt een eet schema in mijn hoofd en daar wijk ik niet van af. Ook probeer ik zoveel mogelijk te sporten. Minimaal 2 tot 3 keer in de week. Hopelijk, hopelijk zet het zoden aan de dijk grrr..
    Ik heb vroeger ooit, toen ik 15 was of zo dit gewicht ook gehad. Maar ik wil er onder! Hahaha
     
  8. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Ik heb dan zo'n beeld in mijn hoofd...over "oud" vet.
    Dat er het langst zit.
    En dat het daarom moeilijker weggaat. Het zit vast, vergroeid...verankerd aan je.

    Zo valt het mij ook op dat het laatst bijgekomen vet als eerste weggaat. En die hardnekkige zones (en vooral de cellulitis) zijn zooooo onmogelijk!
     
  9. soeza

    soeza Niet meer actief

    Dat heb ik van vriendinnen ook wel eens vaker gehoord, dus zou misschien best wel eens kunnen!

    Die bulgur salade is heerlijk trouwens! :)
     
  10. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Chiggy kan heel goed zijn inderdaad. Ik zit nu rond de 70 en dat heb ik tussen de twee zwangerschappen ook gezeten en nu lijkt het of ik er ook maar niet doorheen komt. Irritant, vol houden is de enige optie idd.

    Blijzwanger wat jij schrijft is dus al het recept voor de mud cake?

    Hier mijn lijstje voor vandaag
    O: Banaan, appel, vanille yoghurt en havermout, smoothie
    T: Appel, water en thee
    L: 2 Wortels en wat gerookte kip
    T: Zelfgemaakte crackers van lijnzaad, pompoenpitten en zonnebloempitten met een laagje pindakaas
    A: Gepofte zoete aardappel, spersieboontjes en stukje rundvlees
    T: Ik denk wat nootjes
     
  11. Delta

    Delta Niet meer actief

    Ja het is verdomde moeilijk, oud vet. Dat klopt. Het is niet geheel onmogelijk. Maar het vergt veel doorzettingsvermogen.. :cool:
     
  12. DeeDeeBowtie

    DeeDeeBowtie Fanatiek lid

    20 jan 2011
    3.890
    0
    36
    poeh poeh jullie kletsen wat af zeg :p
    Maar ik zie goede resultaten tevoorschijn komen en ook mooie jurken! :D
    Ik mag morgen weer wegen, maar heb wel een aantal slechte dagen achter de rug dus ik hou mijn hart vast. We zullen zien. Denk dat ik al blij mag zijn als ik niet aangekomen ben.
     
  13. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    19 jan 2014
    1.832
    35
    48
    Utrecht
    ja :) je kan ook ipv appel banaan gebruiken!
     
  14. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Ga ik ook eens proberen op een vrije dag :)
     
  15. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    Jullie zijn allemaal nog/weer goed bezig! Knap hoor!

    Ik ga op het moment erg langzaam, te langzaam voor m'n gevoel maar mijn lichaam begint weer te protesteren tegen het afvallen (hartkloppingen en heel moe) dus advies vd dieetiste is toch weer even stabiliseren voordat ik aan de laatste 5-7 kilo begin
    Ik vind dat ik er dan nog niet ben maar heb mijn omgeving beloofd dan echt te stoppen omdat het afvallen een (serieuze) obsessie wordt.
    Afgelopen vrijdag had ik bruiloft waar veel familie kwam die je al even niet hadden gezien en werd toch wel heel erg blij van alle complimenten die ik kreeg!

    Zal een foto bijvoegen, links ruim 1,5 jaar geleden en rechts was afgelopen vrijdag. ( wat voorheen mijn zijkant was is nu zo ongeveer mijn voorkant :) )
     
  16. soeza

    soeza Niet meer actief

    wow! wat een verschil tesske! Knap hoor!
    Hoeveel is er al af nu?
     
  17. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Wauw Tesske! Wat prachtig zeg!

    Wat me opvalt is dat je heupen echt een hele mooie vorm hebben! Mooi rond, geen zadeltassen (die heb ik zo erg)..echt prachtig!!
    Ik kan me goed voorstellen dat de complimenten stroomden!

    Wat bedoel je met serieuze obsessie? Je bent niet te dun toch? Verval je in het extreme? Waarom moet je stoppen?
     
  18. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Wow tesske, knap hoor! Je ziet er goed uit! Ben ook benieuwd hoeveel je kwijt bent?
     
  19. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Hmm ik ga jullie verlaten hier want zo gaat het bi mij niet werken.

    Ik laat alle tussendoortjes staan en neem maar 1 bak koffie en verder thee, maar ik ga geen sla/havermout ed eten ipv brood dus ik zal niet afvallen denk ik. Want met die drie maaltijden krijg ik al te veel calorieen binnen.. Maar goed, met minder kan/wil ik niet toe, als ik niet goed eet kan ik helemaal niet zonder tussendoortjes.. Dit wil ik wel graag volhouden zo, dan komt er in ieder geval niks bij, verder maar afwachten..
     
  20. Anna84

    Anna84 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.011
    1
    0
    Docente Engels
    Limburg
    Heej 2jees.. wat jammer! Je wil toch zo rond de 1200 kcal eten? Dat is ook mijn max voor een dag en hier lukt dat prima.. gevarieerd eten is een must om gewicht te verliezen.. en dat kan ook nog prima met brood. Ik eet ook een aantal keren in de week brood. Het gaat er dan elle en om wat je erop doet / smeert.. en je hoeft echt niet al je avondeten te vervangen Door salades.. een pastasaus de of couscous salade is toch ook prima? Vooral met dit weer! Maar goed, het is jouw keuze natuurlijk en je voelt zelf het beste aan wat er wel / niet bij je past.

    Teske, echt super veel respect voor jouw prestatie! Een obsessie (ongezonde obsessie) moet het inderdaad niet worden, maar jij komt er wel!
     

Deel Deze Pagina