Zegt overigens niets of het s'middags of s'morgenz is... Ik was tijdens al mijn zwangerschappen juist s'morgens niet misselijk... De rest van de dag daarentegen
Kon je maar kiezen op welk moment je misselijk was tijdens de zwangerschap hé als het dan toch moest haha Bij iedereen dus weer anders
Gefeliciteerd Bo en Zonnetje! Sparky; wat ontzettend rot meid. Hoopte zo op goed nieuws voor je. Hier ben ik ff in de war... De 27e had ik een positieve ovutest en afgelopen zaterdag en zondag weer Gisteren en vandaag een negatieve ovutest en vanochtend ook een negatieve kv test Nog geen menstruatie te bekennen, wel krampjes en alles is nog steeds opgezet van binnen Maar weer een dag afwachten ... Dribbel, hoe is 't bij jou? ..
Bij mij was daarin niets normaal... Misselijkheid duurde nl tot de uitdrijving (letterlijk dus). Hoop dat mijn volgende zwangerschap een iets normaler schema volgt.. Dus eerste 12 wk alleen ochtendmisselijkheid... Lijkt me heeeeeerlijk!
Dank jullie wel meiden!! Ben echt nog in de wolken! Morgen maar eens een digitale doen denk ik!! Voor de meiden die nog moeten testen.. Ik ga uiteraard voor jullie duimen!!
@ Emjo: Hier nog steeds geen ongi te bekennen. Temperatuur was vanmorgen 0,1 graad hoger dan gisteren. Ik ga morgen of overmorgen weer testen.
Ik weet het nog niet.. Manlief kwam net thuis en ik gaf hem die test.. Zegt ie; waar moet die streep staan dan? Ja dat zeg ik niet, want ik wil zeker weten dat ik het me niet inbeeld.. Dus hij tuurt ff en wijst wel naar de streep die ik ook zie.. Maar dit was een Z&K, ik heb geen kv testen meer in huis.. Morgen maar ff halen! Dan zal ik me ongetwijfeld niet in kunnen houden, maar donderdag zou het mooiste zijn!
Haha fijn dat je man het toch zonder aanwijzing zelf zag!! Ik wilde dat ik tot donderdag kan wachten maar denk dat ik niet kan wachten tot donderdag haha!
Ik vast ook niet hoor.. Baal er dan alleen van dat het zo´n tuurtje is 2 dagen voor NOD, maar dat kan allerlei redenen hebben natuurlijk, maar je ziet hem toch liever wat duidelijker
Morgen mn nod.. krijg sinds vandaag ineens gevoelige borsten.. en zonet even een pijnscheut.. gaan er maar weer vanuit dat mn ongesteldheid eraan komt
Spannend bubblez, we lopen gelijk. Had je een pijnscheut in je lies of in je onderbuik oid? Ik sinds vanavond weeïg in m'n onderrug en liezen. Niet heel veel maar voelt totaal niet als een opkomende menstruatie
Hey meiden, moest ff teruglezen! Gefeliciteerd roze mama's! Rode meiden succes in de volgende ronde! Hier vanavond op 11dpo een dikke klodder (sorry tmi) kleur en geurloos slijm... kent iemand dat? Mijn Nod is als het goed is vrijdag dus hoop nog even te kunnen wachten maar wordt moeilijk. Verder afgezien van zere tepels weinig symptomen... ben er bang voor!
Nog vergeten symptomen... Heb de hele dag door het zuur (heb ik dus nooit last van) en trekkend gevoel in mijn liezen... Die test lijkt me te roepen maar ik wil op zijn vroegst morgenvroeg... Of kan ik ook in de avond testen met KV? Wil eigenlijk nu wel eens een streep zien!
Spannend Lalay! Volgens mij kan het ook in de avond hoor. Bo1986 wat fijn om dat woord te lezen op zo'n test of niet?