Januari 2015 uitgerekend!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Zyndi, Apr 29, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Speranza83

    Jun 3, 2014
    16
    0
    1
    NULL
    Italie
    Wat leuk! Ik woon ook in Italie, vlakbij Milaan, waar woon jij?
     
  2. Speranza83

    Jun 3, 2014
    16
    0
    1
    NULL
    Italie
    Sorry ik brak even in!
     
  3. bllondiie

    bllondiie Niet meer actief

    Woow mamma32 gefeliciteerd!!!
     
  4. Gabri

    Gabri Actief lid

    May 16, 2014
    423
    4
    18
    NULL
    NULL
    Wow gefeliciteerd mamma!! Wat zal je blij zijn! Geniet ervan!

    En goeie instelling Bllondiie! ;) Ik ga voor je duimen!!

    Dat is ook al een hele mooie buik jlyn!
    Leuk om al die groeiende buiken al te zien
     
  5. mama Jlyn

    mama Jlyn Actief lid

    Mar 4, 2014
    205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Mamma32!!
     
  6. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    Oct 29, 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Mijn echo is de 26ste ipv de 25ste. Oooh wat duurt het nog lang zo niet leuk om in die onzekerheid te zitten :(
     
  7. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    Oct 29, 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Mamma32, gefeliciteerd met de mooie echo lekker van genieten hoor!
     
  8. Mamma32

    Mamma32 Bekend lid

    Feb 12, 2014
    758
    0
    0
    Werk part-time
    Gelderland

    Zal het morgen even veranderen meis! Snap dat dat idd lang wachten is.
    Kun je bij de HA niet vragen om een vroegere echo??
     
  9. Mamma32

    Mamma32 Bekend lid

    Feb 12, 2014
    758
    0
    0
    Werk part-time
    Gelderland
    Mijn darmen buikje!
    En echt een darmenbuikje want die zaten zo erg in de weg dat een buikecho niet kon....
     

    Attached Files:

  10. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    Oct 29, 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Wow wat een mooi buikje zeg!
    Denk dat vragen bij de ha weinig zin heeft. Denk gewoon de tijd uitzitten haha tel de dagen echt af. Hopelijk wordt het lange wachten straks beloond met een mooie echo...
     
  11. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    Mar 6, 2011
    4,672
    591
    113
    Groningen
    Mamma32, gefeliciteerd met je mooie echo! En een mooi buikje heb je!

    Ik zag nog een buikje, mama jlyn geloof ik? Ook mooi hoor, echt een zwangerschapsbuik al!

    Ik heb vanaf eind vd middag ook al echt een buikje pfffff. Ik doe dan ook het liefst mijn broek helemaal los vanaf 4uur :) zit niet lekker en wordt lichtelijk onpasselijk ervan :( alleen wel een beetje lastig met werken hihi. Gelukkig heb ik redelijk verdoezelende kleding aan op mijn werk, maar de lol van het geheim houden gaat er wel steeds meer af. Als iedereen het weet kan ik tenminst die buik laten hangen ipv hem in te snoeren :)

    Ik ben nu al dag 3 op rij de hele dag door echt kotsmisselijk :( ik heb al 2 ochtenden gespuugd. Vanmorgen in bed al wat gegeten, maar dat mocht niet baten. Vanmiddag met boodschappen doen liep ik langs het bakkergedeelte in de supermarkt en ik moest flink zuchten om mijn kotsneiging weg te krijgen :( jeetje echt aan het klagen ben ik, maar damn ik voel me zo k*t :( en nog steeds zo moeeeeeeee bleeehhhhh
     
  12. Ailya

    Ailya Actief lid

    Apr 18, 2014
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn mama32 dat je een goeie echo hebt gehad!! Spannend of niet... En dan ook nog einde van de dag... Pppfff zou helemaal op zijn van de zenuwen!
     
  13. Ailya

    Ailya Actief lid

    Apr 18, 2014
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    @mama32 mijn intake bij de vk is 25 juni. Ik zag dat ik het zelf verkeerd door heb gegeven ! Sorry
     
  14. Key

    Key Fanatiek lid

    Dec 13, 2013
    2,145
    0
    36
    Italië
    Ik stuur je een pb!
     
  15. Key

    Key Fanatiek lid

    Dec 13, 2013
    2,145
    0
    36
    Italië
    Wat een mooie echo mama32!
    Ik heb overmorgen (donderdag 12) al een vroege echo. Die op de 24e blijft ook staan:)
     
  16. TSCM

    TSCM Actief lid

    Jun 13, 2010
    306
    97
    28
    Noord-Brabant
    Hoi meiden,

    Even niet zo actief geweest. Ben soms echt zo misselijk dat ik gewoon alleen maar op de bank kan liggen... Heb nog niet overgegeven en moet echt vaak iets eten om niet te misselijk te worden, dus ik durf even niet op de weegschaal te gaan staan. Vrijdag tweede echo hier. Toch weer spannend!

    @combinatietest: wij laten hem wel doen. Bij de eerste ook laten doen. Nu sta ik er wel anders in, maar mijn man wil het heel graag. Hij wordt ook vergoed vanuit mijn aanvullend pakket, dus we doen hem maar gewoon.

    @Beebiebeeb: Knap hoor, dat je het zo lang kan verzwijgen! Hier officieel ook nog niks bekend, maar heb het al tegen echt veel mensen verteld. Oh en balen dat je zo misselijk bent. Ben je dat bij je vorige zwangerschap ook geweest?

    @buikjes: hier ook vooral 's avonds een darmenbuik. Vind het bij jullie wel mooi, maar voel mezelf echt een vet varken, haha.

    @Mamma32: Gefeliciteerd met je mooie echo! Mijn tweede echo is op 13 juni. Zou je dat nog willen toevoegen? (Ik zou het zelf willen doen, maar bij mij gaat heel die mooie lay-out eraan denk ik.)
     
  17. Stefke23

    Stefke23 Lid

    Jan 16, 2014
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Garbi: Ja die slaapdiensten trek ik zowiso al heel erg slecht zonder kindje laat staan met.. En het is ook nog eens zo de ochtenden zijn moordend bij ons, je moet zo haasten en vliegen en lichamelijk is het gewoon een beetje te zwaar voor me (ivm met me rugklachten), had ik ook al voor dat ik zwanger was. En mijn man is ook heel onregelmatig weg, soms zit hij voor zijn werk 4 dagen in het buitenland of langer.. ik moet nu al veel regelen voor de hond die gaat uit logeren bij mijn moeder, die ziet me al aankomen met hond en kind.. Het is makkelijker om overdag oppas te vinden dan in de nachten natuurlijk.. Plus ik wil de nachten graag thuis zijn voor het kindje.

    Verder nog steeds geen zwangerschap symptomen, af en toe maak ik me er wel zorgen om maar dan denk ik terug aan de echo die prima in orde was :D. Hier ook al een buikje te zien hoor.. ik zei het gister ook nog tegen mijn man haha iedereen kijkt me zo raar aan. Nu ben ik stevig van mezelf maar zo'n buik als nu heb ik nog nooit gehad. Zelfs me tante vroeg of ik zwanger was, gezegd dat het niet zo is maar ze keek toch heel de tijd naar me en naar men buik. Ook mijn collega's op het werk kijken anders naar me hebben jullie dat niet? Kan ook tussen me oren zitten hoor hahaha.
     
  18. stephanie86

    stephanie86 Fanatiek lid

    Jun 11, 2012
    1,140
    0
    36
    zuid holland
    ben ook niet veel online momenteel. voel me zo beroerd. ondertussen al heel de ochtend aan het overgeven.

    en ook nog zo moe :(

    mooie buikjes zeg!\

    en super van de goeie echo's. ik moet nog kleine 2 weken wachten
     
  19. Gabri

    Gabri Actief lid

    May 16, 2014
    423
    4
    18
    NULL
    NULL
    @stefke ik snap het helemaal! Helemaal als je man soms ook nog wat dagen weg is.. Wil je gewoon rust en regelmaat! Hoop dat je snel iets vind wat bij je past.
    En wat vervelend van al die misselijkheid zeg! Bah! Ik heb het maar 1 week gehad maar ben blij dat het niet bleef want wat kan je je beroerd voelen zeg! Heel succes meiden! Nemen jullie er ook wat tegen?
     
  20. Ailya

    Ailya Actief lid

    Apr 18, 2014
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik neem niks tegen de misselijk maar gewoon over de dag kleine beetjes eten is het bij mij goed vol te houden
     

Share This Page