Nog steeds niet ongesteld na diane pil

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Leaf, 8 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    @leaf
    ik ben in oktober naar de huisarts geweest maar ik was nog jong en kon nog wel een half jaar wachten en ondertussen gewoon zo nu en dan een zwangerschapstest doen
    in januari was ik het beu na elk krampje deed ik een test toen een doorverwijzing gekregen
    als je altijd een bijna positieve ovu testen heb en dus een hoog lh hormoon dan durf ik bijna met zekerheid te zeggen dat je net als ik pcos heb
    ik heb ook verhoogd lh hormoon en uit echo's is gebleken dat ik pcos heb
    ik zou echt op een doorverwijzing naar de gyn vragen zij kunnen meer voor je doen dan de huisarts
     
  2. Sterre01

    Sterre01 Fanatiek lid

    29 mei 2013
    1.563
    46
    48
    Ik zou toch net zoals de rest aanraad even de huisarts contacten. Ik vind dat ze je gelijk mogen doorsturen naar de gyn. Kunnen ze het gelijk even nakijken. Ik snap wel dat ze normaal een jaar aanhouden maar dat is meestal als dames een 'normale' cyclus hebben.
     
  3. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    @Grietjegrintweg Ik hoop zelf ook dat ik geen PCOS heb maar ben erg bang van wel. Hoelang zit je nu aan de medicijnen om je menstruatie op te wekken? Ik ben erg benieuwd hoe snel je menstruatie op gang gaat komen! Laat je het me weten? Succes in ieder geval! Ik hoop dat het allemaal snel voor je mag gebeuren!

    @Lelie1990 Ja de onzekerheid en angst dat er wat mis is maakt mij ook helemaal gek! 45 dagen valt nog binnen het "redelijke" maar ik weet dat elke dag te veel zoveel onzekerheid met zich mee brengt! Hopelijk gaat het voor jou een stuk sneller!

    @1979 Had je na de Clomid medicijnen wel een gewone cyclus? Of moet je nu aan die medicijnen blijven? (Ik ben niet echt thuis in alle medicijnen en middeltjes haha)
    Was er bij jou ook PCOS geconstateerd of was het iets anders?

    @DutchDiamond Ik lees nu veel reacties over PCOS en ik heb aanstaande vrijdag een afspraak met de HA. Ik zal zeker een doorverwijzing vragen naar een gynaecoloog. Van iemand anders kreeg ik als advies om door de huisarts mijn bloed te laten testen. Ik ben zelf 23 jaar oud en heb in principe alle tijd van de wereld maar ik moet nu gewoon weten wat er aan de hand is ! haha.

    @Sterre01 Aanstaande vrijdag heb ik een afspraak! Wanneer ik iets meer weet zal ik het hier posten. Hopelijk met goed nieuws of niet al te slecht nieuws :p.
     
  4. Grietjegrintweg

    27 mei 2014
    19
    0
    1
    Ik heb 5 dagen orgametril geslikt en ben nu al 2 dagen gestopt en nog aan het wachten op een "ontrekingsbloeding". Dan op cyclus dag 3 en 21 blooedprikken om te kijken of ik een eisprong heb zo niet moet ik aan de clomid. Maar de gynocoloog vertelde me al dat ikk waarschijnlijk aan de clomid moet. Jammer dat ik er niet gelijk aan mag beginnen ook al heb ik het inmiddels wel al in huis.
    "Age is just a number" dat is wat mij gynocoloog vind (huisarts was totaal tegen over gesteld) kreeg te horen dat ook ik nog genoeg tijd had ben 19...
     
  5. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    @leaf
    ik ben 24 ik weet niet of de huisarts iets kan doen voor je hun zijn er natuurlijk niet in gespecialiseert
    ik zit inmiddels al vanaf januari in die malle molen en het is geen pretje hoop niet dat het pcos is al heb je er wel een teken van
    heb je verder nog sympthomen? overbeharing overgewicht acne etc.?
    dit hoeft natuurlijk niet al heb ik alleen last van acne en verder niks

    spannend vrijdag laat je het me weten
    je mag naturlijk ook altijd een pb-tje sturen als je wilt
     
  6. Nathalie4

    Nathalie4 Actief lid

    13 apr 2014
    178
    33
    28
    Dag leaf , ik stopte zo'n vijf jaar terug omdat ik van de hormonen af wilde. Heeft toen een jaar geduurd voor ik weer ongesteld werd. Wij deden het toen met condooms omdat er nog geen kinderwens was. Ik was toen wel al acht jaar aan de Diane pil geweest. Daarna een prima cyclus gelukkig. Succes, erg frustrerend natuurlijk en hoop dat jij het sneller bent!
     
  7. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    @grietjegrintweg Ik ben heel benieuwd of je je eisprong gaat krijgen! Ik zal voor je duimen! Ik ben het met je gynaecoloog eens wat betreft leeftijd. Wanneer je de keuze maakt met zijn tweeën om een kind te nemen zit je natuurlijk niet te wachten op een huisarts die zegt dat je nog genoeg tijd hebt! :p

    @dutchdiamond Ik heb eerlijk gezegd niet echt een idee van wat PCOS is en wat de behandeling daarvan is. Maar vanaf januari in en uit praktijken lopen lijkt me geen pretje inderdaad!
    Ik heb geen last van overbeharing, overgewicht of acne nee. Ik heb wel pukkeltjes hier en daar maar dat begint weer weg te trekken.
    Vrijdag laat ik het je weten! Lijkt me erg leuk om prive berichtjes heen en weer te sturen aangezien we dezelfde leeftijd zijn en (misschien) in hetzelfde scheutje zitten.

    @Nathalie4 Goed van je dat je bent gestopt zonder kinderwens nog! Als ik had geweten van de term "ontpillen" had ik dit ook zeker gedaan. Een jaar is wel erg lang! Maar super dat je cyclus helemaal normaal is!
     
  8. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    pcos wil zeggen dat je vochtblaasjes op je eierstokken heb daardoor kan je eitje geen weg naar buiten banen en word je dus niet ongesteld(even makkelijk uitgelegt)
    zal verder nog niet op de behandeling in gaan misschien is het niet aan de orde voor je wat ik hoop
    succes vrijdag hoop dat ze wat kunnen doen voor je
     
  9. nena90

    nena90 Actief lid

    26 apr 2014
    187
    87
    28
    NULL
    NULL
    Hoi leaf,

    Wat een vervelende situatie is dit he, ik hoop voor je dat je snel ongesteld mag worden. Ik zit in hetzelfde schuitje, het wachten duurt zo lang. Mijn vriend en ik willen zo graag een kleintje en als de menstruatie uit blijft is dat heel frustrerend.
    Ik heb de diane pil niet gebruikt maar de microgynon. Ben half maart gestopt en zit nu op dag 88.
    Heb het heel kort met de huisarts besproken aangezien ik er voor iets anders was. Het enige wat je terug krijgt is dat het een half jaar mag duren en dat je daarna maar weer terug moet komen..
     
  10. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    Nena
    Als je het niet vertrouw terug gaan
    Een huisarts heeft makkelijk praten
    Ik was 1juli gestopt in oktober ging ik naar de huisarts ik moest nog een half jaar wachten en zo nu en dan maar testen
    In januari ben ik terug gegaan en heb toen een doorverwijzing gehad
     
  11. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    @nena90 Ja het is ontzettend frustrerend het wachten. Ik ben ook vorige maand terug gestuurd met: wanneer het een half jaar lang heeft geduurd kan je terugkomen.
    Een halfjaar! Ik had zelf voor ogen nou we hebben besloten om voor een kind te gaan en dacht dat het na een halfjaar wel raak zou zijn. En dat vond ik eigenlijk al worst case scenario!
    Misschien een beetje naïef van me allemaal :p.
     
  12. nena90

    nena90 Actief lid

    26 apr 2014
    187
    87
    28
    NULL
    NULL
    Dutchdiamond, het is niet dat ik het niet vertrouw, maar je gaat toch nadenken over bepaalde dingen.. een half jaar is gewoon lang. Ik heb met mezelf afgesproken dat als er voor mn zomervakantie nog niks is dat ik dan weer een afspraak ga maken.

    Leaf, ik vind het niet naïef. Er zijn veel mensen die direct ongesteld zijn en snel zwanger zijn. Je hoopt gewoon dat je daarbij hoort en dat is je goed recht. Waarom zou het bij anderen wel lukken en bij jou niet. Alleen op het moment dat het wat langer duurt en de menstruatie niet komt is het schakelen, en dat is best lastig.

    Test jij vaak? Ik in het begin wel. Nu verwacht ik er niks meer van en test ik ook niet meer. Heb ook geen testen meer in huis, wordt er alleen maar onrustig van.
     
  13. annie81

    annie81 Lid

    7 jun 2011
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had zelf na stoppen met de pil ook geen cyclus, huisarts heeft me een half jaar laten lopen voor ik werd doorgestuurd naar gyn. Toen ik daar eenmaal kwam zei hij dat je na 3 maanden geen menstruatie 'recht' hebt op onderzoek bij gyn. Dus ik zou vragen om een verwijzing naar de gynaecoloog.
     
  14. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    @nena90 Je hebt ook gelijk, je gaat er inderdaad niet vanuit dat het moeilijk of verkeerd zal gaan. En het schakelen naar het andere idee is wat lastig ja!

    Ik testte in het begin wel erg veel. Maar nu heel weinig. Ik word misschien niet ongesteld maar ik onderga wel een soort van standaard ritueeltje elke maand. Wat meer afscheiding, zere borsten, steken in mijn buik en weer niets. En weer opnieuw:p. In het begin dacht ik, oh misschien is het een eisprong! Of een zwangerschap! Maar nu denk ik er weinig bij behalve, wat vind ik mijn lichaam momenteel vervelend :p.

    @annie81 Oh is dat zo? Dat is wel erg vreemd als de gynaecoloog en huisarts wat anders zeggen! Ik ga zeker een doorverwijzing vragen. Ik dacht eerst, ik ben al blij met een bloedonderzoek maar ik wil eigenlijk gewoon gelijk naar de gynaecoloog en de huisarts "overslaan". Ik denk dat ik daar meer aan zal hebben.
     
  15. MarlousAnne

    MarlousAnne Actief lid

    8 nov 2012
    296
    94
    28
    Bij mij duurde het 9 maanden. Het is heel normaal dat het na langdurig pil gebruik 0,5 jaar tot een jaar duurt voordat je weer een cyclus hebt.
     
  16. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    9 maanden is erg lang! Had je op geen enkel moment een ongeduldig gevoel of een gedachte dat er iets mis zou kunnen zijn?
     
  17. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    vind dat inderdaad knap ik heb zo lang echt niet kunnen wachten
    en heb van juli tot januari zo'n 6 zwangerschapstesten gebruikt
    had van pcos nooit wat gehoort en er word ook niet over gesproken volgens mij
    snapte niet waarom ik me bloed maar niet kreeg;) en nu krijg ik het en wil ik het liever niet meer haha hoezo dubbel
    hoop dat het deze ronde eindelijk eens zover is ben al op verschillende dingen aan het letten
     
  18. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    Helemaal niet dubbel hoor! Wanneer je niet ongesteld wordt zit je maar te wachten op dat je eindelijk eens echt kan beginnen. En wanneer je gewoon je bloed krijgt wil je natuurlijk de volgende stap. Zwanger worden! haha
    Heb je al symptomen gespot van een eventuele zwangerschap? :D
     
  19. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    Ik ben net terug van de huisarts en ik voel me niet echt serieus genomen! haha. Ik deed mijn verhaaltje over geen menstruatie, alleen maar bijna positieve ovulatietesten etc.
    En hij zei in principe dat ik nog binnen het normale val qua pilstop. Ovulatietest verhaal heeft ie niet of nauwelijks op gereageerd. Ik heb gelukkig wel een doorverwijzing gekregen van hem voor mijn "gemoedsrust".

    Volgens mij vond ie me maar een aansteller. En dat ik iets op internet lees betekent niet dat het zo is. Really?? Daarom ben ik hier om het te laten controleren ><!
    Op het eind vroeg ie ook nog hoe groot mijn kinderwens is, hoe snel bedoelde hij. Ik durfde gewoon niet te zeggen, liever vandaag dan morgen. Dat heeft toch iedereen die op het besluit komt om zwanger te worden?
    Ik heb maar gezegd dat ik gewoon mijn menstruatie wil krijgen en dat ik dan wel zie het loopt. Is ook niets aan gelogen.
    De vraag begrijp ik eigenlijk niet zo goed.

    Maar goed dat was dus mijn huisarts bezoekje. De 23e heb ik een afspraak bij de gynaecoloog. Ik hoop dat die me wat serieuzer neemt! :p

    Liefs, Leaf
     
  20. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    jeetje meid krijg bijna het idee dat al die huisartsen het zelfde zijn
    maar kop op het belangrijkste is je hebt je doorverwijzing en je kan al redelijk snel terrecht gyn's zijn wat dat betreft wel wat vriendelijker en snappen je meer

    komt wel goed meid
    bereid je voor iedergeval op een gesprekje inwendige echo en bloed prikken
    dit kreeg ik de eerste keer niks bijzonders maakte me drukker dan nodig was
     

Deel Deze Pagina