Nog een leuk spelletje Ik zeg iets geks of leuks wat ik wil zien bijvoorbeeld een olifant met een tutu aan.. dan post degene die reageert een foto van een olifant met een tutu aan.. Degene die gereageerd heeft moet zelf iets aangeven wat die wilt zien.. bijvoorbeeld een aap in een trouwjurk Bij deze... Ik zou graag willen zien: een Aap in een trouwjurk
Voor daantje, Schattig puppy en schattige puppy met snor! Haha, zal nu ophouden met de snorren dames Ik wil graag een kat in een tutu
hahaha dat puppy met snor hihi schattig bij deze de zwemmende koe.. Ik wil graag een cavia in een trouwjurk zien!
Bij deze Ik wil graag een Axolotl zien zo schattig mogelijk (voor ze ver iemand ze schattig vindt.. ik vind ze dat wel )
Baby met prachtige blauwe ogen? Nou vooruit, kan ik meteen mijn kanjer ff spammen Ik wil graag een knalroze auto
Ok, hier is ie dan.. Ik wil graag zien: een doorgezaagde accu (en ja, bedacht door manlief toen ik hem vroeg of hij iets raars wilde opnoemen..)