Genezen van kanker?

Discussie in 'De lounge' gestart door HabibiAna, 24 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.275
    6.802
    113
    Inderdaad een second opinion aanvragen.

    Sterkte meid.
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Zeker voor een second opinion gaan! Dat heeft hier beide keren een ander en beter behandelingsplan opgeleverd dan waar mijn eigen ziekenhuis mee kwam.

    Is het een optie om anders in Nederland voor een second opinion te gaan, bijvoorbeeld bij het Anthonie van Leeuwenhoek (NKI-AVL) in Amsterdam? Daar hebben wij goede ervaringen mee. Grote kans dat ze je second opinion kunnen doen zonder dat je er naar toe hoeft. De aanvraag wordt van tevoren gedaan. Als ze de aanvraag willen behandelen, dan kun je het dossier en het beeldmateriaal opsturen (post of digitaal). Vervolgens bespreken zij dat in een team en moet je langs komen voor een gesprek om hun mening te horen. Wellicht kan dat laatste bij jou via de telefoon, Skype of de mail?

    Vreemd dat de mening van twee chirurgen zo ver uit elkaar liggen. Ze handelen net als in Nederland volgens protocollen, neem ik aan. Overal zijn richtlijnen voor. Is het ene aan de hand, dan behandel je het op een bepaalde manier. Dat is niet een kwestie van een persoonlijke mening van een arts. Over het algemeen heb je ook met een team te maken, waarin alles overlegd wordt. Het team beslist hoe ze je gaan behandelen, daar moet iedereen zich aan houden. Maar misschien dat het daar toch iets anders gaat?

    Geef de moed nog niet op, meid! Hou je vast aan de mening van de eerste arts, hij/zij heeft het niet voor niets gezegd. Als het als een optie gezien werd, zal het bij een andere arts vast ook een optie zijn. Ik vind het ook vreemd dat er gezegd wordt dat het ongeneeslijk is, terwijl er verder geen uitzaaiingen gevonden zijn. Dus ik zou me er niet zomaar bij neerleggen.

    Heel veel sterkte, ik ga voor je duimen!
     
  3. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.685
    1.445
    113
    Dat is ineens raar zo kunnen ze van alles doen en nu ineens niks, poeh daar zou ik ook een second opinion over willen, veel sterkte
     
  4. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Jeetje was een rotnieuws!!! Second opinion is zeker een goed idee. Heel erg veel sterkte meis!
     
  5. Vlinder1987

    Vlinder1987 Fanatiek lid

    14 dec 2010
    1.795
    0
    0
    Wat een heftig nieuws! Ik zou zeker gaan voor een second opinion! Heel veel sterkte !
     
  6. Emo

    Emo Fanatiek lid

    6 nov 2013
    1.855
    1
    36
    Vrouw
    Moeder
    Zwangerschapspagina
    Verschrikkelijk nieuws. Meid succes met het aanvragen van een second opinion. Goed dat je hier direct mee aan de slag bent gegaan. Veel sterkte!!!
     
  7. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Jeetje zeg dat komt even rauw op je dak! Inderdaad Second opinie aanvragen! Sterkte
     
  8. Liedx

    Liedx Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    1.890
    404
    83
    Nederland
    Wat een nieuws :( Heel veel sterkte! Een second opinion zal ik zeker doen!
     
  9. mommytobe61

    26 mei 2014
    47
    0
    0
    noord-holland
    Moge Allah je genezen en kracht geven zuster. Amin.
     
  10. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.747
    1.073
    113
    Ah nee wat een naar bericht..meer als naar..
    hoop echt dat de sec opinion wat op gaat leveren!! Sterkte en veel gezondheid toegewenst!
     
  11. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Ik ben er even helemaal stil van... wat een vreselijk bericht. En een verschil van dag en nacht met wat de andere chirurg zei. Hoe kan dat nou.. Ik zou ook zeker een second opinion aanvragen. Veel sterkte, ik zal aan je denken in me dua. Jeetje ben er even stil van.
     
  12. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Meis, ik denk veel aan je. Ik heb veel contacten in New York en heb wat rondgevraagd naar de beste maagkanker specialisten in de VS. De meeste positieve geluiden hoor ik over:

    - dr. Manish Shah in het Presbyterian, schijnt één van 's werelds top specialisten te zijn

    - dr. Allyson Ocean, Weill Cornell (top specialist bekend om haar 'out of the box' aanpak)

    - Het Memorial Sloan Kettering Cancer Center, één van de beste oncologie gespecialiseerde ziekenhuizen ter wereld

    - En dan nog iets verder weg: dr. Jaffer Ajani at MD Anderson in Texas,
    óók één van 's werelds top specialisten.

    Misschien ben je al wel onder behandeling hoor bij één van bovengenoemden, maar ga in elk geval voor die 2nd en desnoods 3rd opinion! Geef niet op en houd vol, je bent zo dapper! Denk aan je! 🙏🙏🙏
     
  13. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Ik zal dua voor je doen zuster, wat een nare situatie. Ik ben er echt helemaal stil van, je hebt niet veel aan mijn woorden. Maar weet wat voor gemeenschap in grote getalen voor jou dua aan het maken is. We vergeten je niet.

    Super lief van Niki hierboven mij. Hopelijk kan je snel voor 2nd opinion.
     
  14. mamavanZenD

    30 mei 2014
    26
    0
    0
    NULL
    NULL
    jeetje meid wat erg :( . Tranen in mijn ogen. Ik neem je mee in mij dua. Ik heb wel eens gezien via cchiwat bladi (facebook) dat kamelen melk genezend kan zijn en nog een paar natuurlijke middeltjes wo allah wo alem. Moge allah jou genezen lieve habibi ana. (Ik ben mamavanz weet niet of je me nog herinnert) .
     
  15. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Wat lief van je! hopelijk heeft ze er iets aan..
     
  16. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Wat een vreselijk nieuws! Heel veel sterkte!

    Nikki wat lief van je, hopelijk heeft TS er wat aan.
     
  17. DigiGee

    DigiGee Niet meer actief

    Jeetje wat heftig! Ik wens je heel veel sterkte. Mijn zus heeft kanker gehad op jonge leeftijd en is helemaal genezen. Het is eng, maar zoals eerder geschreven hier in de reacties, het is niet direct een doodvonnis. Blijf sterk en vertrouwen houden! Heel veel sterkte de komende tijd.
     
  18. catharin

    catharin Fanatiek lid

    5 jan 2010
    1.072
    2
    38
    NULL
    NULL
    Heel veel sterkte toegewenst in deze onzekere tijd.
    Hoop dat er ergens een middel is wat jou kan genezen.
     
  19. Minime3

    Minime3 Bekend lid

    13 okt 2013
    674
    133
    43
    Ik lees nu voor het eerst je hele topic!
    Meid wat verschrikkelijk, zo'n jonge vrouw en mama.
    Wat zul je angstige momenten kennen!
    Ik hoop dat je die second opinion kunt krijgen, want dit is wel heel bot gezegd van die arts. Je zou zeggen dat ze bij zo'n jonge vrouw, JUIST alles op alles zouden gaan zetten om het een kans van slagen te geven.
    Laat je niet kansloos afschrijven, houd moed meid!!

    Heel veel sterkte voor de moeilijke tijd nu, maar ook voor die dagen die nog komen gaan:)
     
  20. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Wat lief zeg, hopelijk heb je er wat aan!
     

Deel Deze Pagina