Bizar. Kan ook echt boos worden van de reacties van sommige mensen: "koop je toch een nieuwe, je hebt toch geld zat" of "ja maar t is pas echt erg voor mensen die er hard voor gewerkt hebben en dat de wagen dan wordt gestolen". Pardon? Alsof Nicolette niet hard werkt? Men hoort gewoon met z'n vuile tengels van andermans spullen af te blijven.
Ach heel erg hoor. Maar waarom moet dit in de krant? Als de kinderwagen van miep baksteen gejat word. Schrijven ze er dan over?
Tja het is van Facebook geplukt.... Een vriendin van ons werkt bij Maxi Cosi en veel bn'ers krijgen van hun een kinderwagen om zo indirect reclame voor te maken. Wij zien hun dan met de nieuwste kinderwagen en willen dan ook.... Ik vond het ook wel grappig dat zoiets meerdere kranten haalt want op de telegraaf staat het ook.
Ik heb er niet op gereageerd maar ik had dezelfde gedachte. Sorry hoor. Natuurlijk is het vervelend en belachelijk dat ze uit autos gejat worden. Maar Nicolette heeft toch ook mooi wat geld?! Dat straalt ze iig wel uit. Of ze er ook voor werkt staat daar toch los van.. maar ik heb niet zoveel met haar, dus dat zal er ook wel wat mee te maken hebben.
Ja maar dat ze geld heeft staat toch los van het feit dat je met je klauwen van ander mans spullen dient af te blijven? Ik zou ook een nieuwe kinderwagen kunnen kopen als deze gestolen zou worden, maar dat rechtvaardigt het toch niet? Nicolette werkt hard (De tv wereld is zwaar) en ik vind het onterecht als mensen zo reageren.
Er stond een reactie, werkelijk ik snap niet hoe mensen denken Ze heeft toch geld zat en het is dom om dat in de auto te bewaren. Dus eigen schuld. Onze wagen ligt ook standaard in de auto
Idd, wat is dat voor onzin dat je van iemand mag stelen waarvan je denkt of weet dat hij of zij geld heeft? Stelen is stelen en dat doe je niet. Van andermans spullen blijf je af.
Oeps ... Mijn eerste gedachte was ook , dan koopt ze toch een nieuwe ! Welke bugaboo is het trouwens vind hem wel mooi .
Het is een Bugaboo Bee,one-of-a-kind, speciaal laten maken of iets dergelijks.. Ik weet dat Bugaboo voor bekende mensen weleens een kinderwagen customized,waarschijnlijk was dat hier ook het geval.
Je hoort niet te stelen, maar ik betrapte mij ook op de gedachten dat ze toch zo een nieuwe krijgt of makkelijk kan kopen.
Ik vind het onterecht dat mensen zo reageren. Maar ik vind het ook onterecht als dot soort dingen in de krant komt. Non-nieuws. Vorige week is m'n fiets gejat... Ik heb geen journalist gezien hoor.
Ik vind het sneu. Zij is ook gewoon een zwangere vrouw met hormonen en nesteldrang en dan baal je toch ontzettend en ben je toch verdrietig als jouw mooie wagen wordt gejat en je dan ook nog niet mag zeuren, omdat men denkt dat je zo een neiuwe kan kopen. Dat maakt de schok van zo'n brutale actie toch niet minder?
Komkommertijd, ze heeft het niet zelf aan het journaille doorgegeven begreep ik, maar op twitter gezet?
Tja. Het is ook geen boeiend nieuws. Maar ze is nou eenmaal een bekende Nederlander. En jij niet. Het is inderdaad van Facebook afgehaald. Ze heeft niet zelf de pers gebeld
Maar als dit een limited edition is... Dan is dat ding toch zo terug gevonden? Doorverkopen is dan al geen optie, toch? Wel sneu inderdaad. Of ze nu wel of geen dikke bankrekening heeft doet er naar mijn idee niet toe. Van andermans spullen blijf je gewoon af!
Serieus? Ja ze heeft geld zat waar ze kei-hard voor werkt (ze is naast bn-er namelijk ook gewoon nog eigenaar van een brasserie ) maar dan mag je maar gewoon iets van haar jatten? Omdat ze het geld heeft?! Wat een ontzettend domme redenering!!! Dus iemand die zichzelf in de schulden heeft gewerkt en dus geen geld heeft is het toegestaan om van iemand die meer geld heeft te jatten?! Want ja die heeft toch geld genoeg?! Wat een achterlijke redenering. Mijn gloednieuwe auto van 1 maand oud is twee jaar geleden gejat. Had ik keihard voor gespaard. Maar dat was zeker ook toegestaan?! Want ja ik had het geld voor één nieuwe auto, dus vast ook voor 2?