Ik denk eerlijk gezegd ook dat ie reageert op de eisprong. Als je pas 2 weken geleden gestopt bent met de pil kan het volgens mij nog geen zwangerschap betekenen.
Denk ik ook. Want anders zou je nog tijdens de pil een eisprong moeten hebben gehad en zwanger moeten zijn geworden.
De andere meiden die zeggen dat het niet kan hebben het fout hoor. Bij mij (ons zoontje van nu 3 jaar) ging het precies zoals bij jou ...Ook gestopt met de pil en hoppatee meteen zwanger...Dus het kan wel gewoon hoor En ja....ik zie een duidelijk streepje meid! een voorzichtige gefeliciteerd...ZWANGER!
Hoi wil de pret niet drukken, maar ik zou een ander merk test proberen. Bij mij reageerde de kv testen namelijk ook altijd lichtjes op mn ei. Zou niet moeten kunnen maar was helaas wel zo. Na twee weken stop, zou je nu ook ongeveer je ei kunnen hebben. Ik zou sowieso klussen hoor. Heb je misschien over twee weken alsnog een positieve Ik hoop natuurlijk dat het raak is voor je. Maar wilde je dit toch even laten weten.
Okoke ja ik voel me ook anders.. vandaag moest ik haast spugen bij het verschonen van me zoontje.. dat vond k heel vreemd .. Denk doe toch nog een test. . Durf nog niet echt blij te zijn
Zou je niet ook wat ovulatietestjes doen? Straks mis je je ei nog..en ben je wel ongi geworden na het stoppen met de pil of helemaal niet?
Tja maar als je zwanger bent kunnen ovu's ook positief zijn dus dan weet je nog niks buikje2.... Ik zou gewoon doortesten, als ze oplopen weet je genoeg! Ik hoop t voor je!!